Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Rzuciłbym im w okna cegłę z kartką i pytaniem co zrobić bo komendę mam "na rzut kamieniem", niestety bediks nie siedzi w tej na Mazurskiej. Powiedzieli aby złożyć zawiadomienie w prokuraturze.

Pytam kumpla po prawie jak złożyć takie zawiadomienie a on, że tyle bzdur go uczyli a takiej przydatnej rzeczy oczywiście nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie temat oleję bo siedzę na Mazurskiej teraz, ale nie mam tutaj drukarki pod ręką.

A jak wrócę do siebie i będę miał drukarkę to nie będzie mi się chciało tutaj wracać :P

No i jak napisałem wcześniej, koledzy mówią, że są za ciency w uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wyswietacz troch zdechly

WP_000316.jpg

a takie bledy na radiu sa i po skasowaniu powracaja

WP_000313.jpg

wiecie jak zrobic zeby ich nie bylo, ten pierwszy od multi a ten drugi??

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ----------

00858 - Ross-Tech Wiki

w sumie nic mi to nie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mam wpiety jeszcze separator z nie ori radia tzn nie jest podpiety do radia tylko kabel z niego zasilajacy jest dopiety do czarnej kostki zasilajacej , moze dlatego

a jak nie tzn ze szyba bubla wyslal :decayed::grin:

ale radia dobrze odbiera wrecz elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz w dachu dziure zrobić i bata takiego 2,5 metra zaaplikowac i będzie po sprawie...:whistling::grin:

Cwiara ja porezam ale czekam na Twój urlop... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00858 - Ross-Tech Wiki

w sumie nic mi to nie mówi

Że tak zacytuję i nieudolnie przetłumaczę:

Therefore the "ZF Open Circuit" DTC is because the ZF coaxial cable is not connected at the radio. The ZF cable, when connected to the original radio, is used to power the Diversity antenna amplifier, and to send FM signal reception quality feedback to the Diversity antenna switching function according to signal strength from the several connected antennas. You still have radio reception because the "HF" RF coaxial antenna is connected to the HF input on the radio, so the signal is available to the HU. However, the antenna amp is not active without the power normally supplied by the ZF cable, therefore the signal received by the HU is not amplified.

Either reconnect the ZF cable, or find and fix the break in the cable to the diversity amplifier.

"ZF otwarty obwodu" DTC, ponieważ kabel koncentryczny ZF nie jest podłączony w radiu. Kabel ZF, po podłączeniu do oryginalnego radia, służy do zasilania wzmacniacza anteny dookólne i wysyła sygnał FM odbioru zwrotnego zgodnie do jakości i przełącza funkcję, zgodnie z siłą sygnału z kilku anten połączonych. Masz jeszcze odbiór radiowy, ponieważ "HF" RF koncentryczny antena jest podłączona do wejścia HF w radiu, więc sygnał jest dostępny do HU. Jednakże, wzmacniacz antenowy nie jest aktywny, bez zasilania dostarczanego przez przewód ZF, a sygnał odebrany przez HU jest wzmacniany.* Albo podłącz kabel ZF, albo znajdź i napraw przerwę w kablu do wzmacniacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00858 - Ross-Tech Wiki

w sumie nic mi to nie mówi

Że tak zacytuję i nieudolnie przetłumaczę:

Therefore the "ZF Open Circuit" DTC is because the ZF coaxial cable is not connected at the radio. The ZF cable, when connected to the original radio, is used to power the Diversity antenna amplifier, and to send FM signal reception quality feedback to the Diversity antenna switching function according to signal strength from the several connected antennas. You still have radio reception because the "HF" RF coaxial antenna is connected to the HF input on the radio, so the signal is available to the HU. However, the antenna amp is not active without the power normally supplied by the ZF cable, therefore the signal received by the HU is not amplified.

Either reconnect the ZF cable, or find and fix the break in the cable to the diversity amplifier.

"ZF otwarty obwodu" DTC, ponieważ kabel koncentryczny ZF nie jest podłączony w radiu. Kabel ZF, po podłączeniu do oryginalnego radia, służy do zasilania wzmacniacza anteny dookólne i wysyła sygnał FM odbioru zwrotnego zgodnie do jakości i przełącza funkcję, zgodnie z siłą sygnału z kilku anten połączonych. Masz jeszcze odbiór radiowy, ponieważ "HF" RF koncentryczny antena jest podłączona do wejścia HF w radiu, więc sygnał jest dostępny do HU. Jednakże, wzmacniacz antenowy nie jest aktywny, bez zasilania dostarczanego przez przewód ZF, a sygnał odebrany przez HU jest wzmacniany.* Albo podłącz kabel ZF, albo znajdź i napraw przerwę w kablu do wzmacniacza.

Ty nam pomagasz czy wyzywasz? :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nam pomagasz czy wyzywasz? :grin::grin:

Zdecydowanie rzucam wyzwanie, nie wyzwiska :P

Jak pisałem jeszcze nie było o separatorze, więc wywal i zobacz czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie wiem w sumie co to za kabel, bo ja u siebie mam zwykły czarny z czinczem co w każdą dziure pasuje... :whistling: a pozostając w temacie anteny, poradzi ktoś co zrobić jak strasznie często ginie mi sygnał radiowy? to może być związane z tym że nie ma bata na zewnątrz tylko jest ta antena na szybie? bo nie ukrywam irytuje to troche.. mam porównanie bo jak jade autem ojca w miejscach gdzie u mnie sa trzaski u niego wszystko jest ok, ale ma bata na dachu... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam problem, z sygnalem anteny, wszystko bylo zaj... do momentu az z ciekawosci nie zaczlem krecic antena i nie wyrwalem jej z dachu, od tej pory snierzy gubi sygnal itp, zamontowalem juz wzmacniacz antenowy(dodatkowo bo przeciez jest orginalnie) dzisiaj dorzucilem jakis modul anty szumom i jest wiele lepiej ale to dalej nie to, podejrzewam ze pomoze tylko wymiana tego wzmacniacze antenowego przechodzacego przez dach gdzie sie wkreca bata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wyswietlacz z szafy z a6 bedzie pasil do szafy z a3? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój licznik?:grin:

aaa ten minilift co mi siał na concercie :grin:

no wszystko działało, był przystosowany pod a4 czyli dioda immo wywalona, podświetlenie ogarnięte i tyle. Drzwi nie pokazywał choćbym sie zesrał, ale reklama dźwignią handlu. Nie umniejszając nikomu Johny nie za bardzo wie o czym pisze, ale może wyrezał z niego ukryte opcje.. jak nie zmieniał w nim nic to siedzi tam szafa z minilifta a6, wiec wiecie podtawowe opcje, bez drzwi etc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I weź tu k**wa kupuj od takiego co nie wie o czym pisze

Pewnie zeby waha dobrze widniała to i pływak trzeba zmienić

Weź mu delikatnie na pw wytłumacz ze błądzi bo kogoś wprowadzi w błąd i będzie lacz i lament po podłączeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mu tłumaczyłem setki razy w koncu mnie tak wkur... że piana mii poszła z d*py za przeproszeniem :grin:

tak, żeby były poprawne wskazania trzeba pływak zmienić :decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Pany wyswietlacz z szafy z a6 bedzie pasil do szafy z a3? :decayed:

taśma w a3 ma troche mniej pinów :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Pany wyswietlacz z szafy z a6 bedzie pasil do szafy z a3? :decayed:

taśma w a3 ma troche mniej pinów :whistling:

tzn sa rozne wyswietlacze?

wydaje mi sie ale moze mi sie tylko wydawac ze funkcje i wymiary maja te same...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Pany wyswietlacz z szafy z a6 bedzie pasil do szafy z a3? :decayed:

taśma w a3 ma troche mniej pinów :whistling:

tzn sa rozne wyswietlacze?

wydaje mi sie ale moze mi sie tylko wydawac ze funkcje i wymiary maja te same...

musisz ogarnąć sam organoleptycznie, bo w przed i po lifcie w a3 są rózne wyświetlacze... :whistling:

może dlatego tez tak nie padają jak w a4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...