Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

No dołożyłeś jakiś nadajnik, masz mapy etc? :decayed:

Navi działa dokładasz antenę GPS i smiga

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To fajnie, trza będzie zbierać flotę na 2din :grin:

Jak będziesz szukał to szukaj navi DX bo one obsługują mapy polski

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wiem że było pewnie ze 200 razy, ale znaleźć coś w tym spamie graniczy z cudem. A wierzę że wy mi odpiszecie rzeczowo. ;-)

Będę robił kumplowi przekladke z ori fisa przedlift na pełen fis polift.

I teraz tak większość rzeczy mam opanowane bo robiłem to u siebie. Ale zastanawia mnie kwestia temp oleju. On ma czujnik 1 pin. Da się to ruszyć na polifcie? Ja u siebie dałem emulator byle błędu nie było bo i tak nie mam czujnika.

Czy u niego zostaje wymiana miski na,taką z czujnikiem. Czy ewentualnie emulator i wskaźnik martwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wiem że było pewnie ze 200 razy, ale znaleźć coś w tym spamie graniczy z cudem. A wierzę że wy mi odpiszecie rzeczowo. ;-)

Będę robił kumplowi przekladke z ori fisa przedlift na pełen fis polift.

I teraz tak większość rzeczy mam opanowane bo robiłem to u siebie. Ale zastanawia mnie kwestia temp oleju. On ma czujnik 1 pin. Da się to ruszyć na polifcie? Ja u siebie dałem emulator byle błędu nie było bo i tak nie mam czujnika.

Czy u niego zostaje wymiana miski na,taką z czujnikiem. Czy ewentualnie emulator i wskaźnik martwy.

Albo miska albo cyfrowy emulator zmieniajacy sygnal analogowy na cyfrowy.. gdzies na forum bylo ale nie wiem gdzie bo potrzebny wssd do procka jest... :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobra. Jak chcę to niech sobie kupi miskę. Ja mu narazie uciszę alladyna i tyle.. A do afn wychodziła taka miska? Czy od czego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w AVG taką miskę... a to chyba b. podobny silnik do AFN

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

soul chyba dostanie nagrodę rezacza elektrycznego roku.... teraz znów alarm wykminił :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soul chyba dostanie nagrodę rezacza elektrycznego roku.... teraz znów alarm wykminił :slina:

Poczekaj, zaraz zacznie ESP montować:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soul chyba dostanie nagrodę rezacza elektrycznego roku.... teraz znów alarm wykminił :slina:

Poczekaj, zaraz zacznie ESP montować:wink::decayed:

hehehehehehehehehehhehehehehehehehehehhehe hehehehahahahahehehehehahaheheh :grin::grin::decayed::wink:

No właśnie czekam na uzupełnienie tematu bo ktoś zaczął, ale chyba odpowiedzi jeszcze nie ma.

Ale ja tylko zrobiłem:

- DIY ledy wnętrza

- tempomat

- FIS w pełnej krasie

- alarm

Aktualnie na tapecie mam tylko grzane dupcie. Czekam aż klimatronik dojdzie no i jeszcze mam mały problem z matami ponieważ kupiłem nie ori i mają termistor wmontowany w przewód chyba masy grzałki a ori grzeje cały czas, rozłączenie odbywa się w pokrętłach i to od nich idą przewody do termistora. A nikt nie potrafi mi odpowiedzieć jaką rezystancję ma ten termistor i czy jest "wchodzący" czy "schodzący".

Sam sobie miano rezacza roku bym nadał dopiero jak uda mi się dokończyć przeróbkę Chorus'a na CD/MP3, bo mało zostało, zasadniczo już działa, ale zostało najgorsze drobne lutowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki czy przy podlaczeniu radia do fisa w formacie data enable clock potrzebny jest ten pierdolnik z alle? Can cos tam? Bo po canach concert latal a w data ena clock nie dziala z licznikiem...:whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ----------

O navi plus mi chodzilo ze nie komunikuje sie z licznikiem po d.e.c. :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobrze podłączyłeś te piny? Bo ja wtedy te numery tak z d*py napisałem, mam nadzieje że opierałeś się o tą rozpiskę.

Nie wiem czy przypadkiem nie będziesz musiał coś pokodować, tzn wyłączyć obsługę radia po CAN, tzn Kanał 62 => 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zakodować radio na navi? :decayed: bo ja nie pamiętam czy potrzebny był ten pierdolnik czy licznik po data enable clock lata z radiem, bo po canie wiem ze bez emu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaja, przez przypadek wyczailem ze gasnie mi sensor oil po dwukrotnym wylaczeniu i wlaczeniu swiatel (oczywiscie na jakis czas) ale wtedy temp znowu nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może się powtarzam, ale temat jest wielki więc pytam.

Jakie są komunikaty w FIS'ie przed liftem? Czy jest kontrolka otwartych drzwi?

Jaki powinien być kolor komunikatów? Ja mam wszystko na pomarańczowo. Inny wyświetlacz?

Załączam foto, na żywo to pomarańcz.

http://s21.postimg.org/ijv27bpdf/P9070026.jpg

http://s21.postimg.org/lpfnxj7zn/P9070027.jpg

Jeśli ktoś miałby problem w przedlifcie z pomarańczowym kolorem FIS'a to polecam wymianę dwóch żarówek od podświetlenia komunikatów na czerwone diody. Ja zmieściłem rezystor, diodę i leda SMD 1206 w oryginalnej oprawce i problem rozwiązany. Wygląda super, jest czerwono, a rozproszenie też jest jak przy żarówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś rozpiski liczników a4 polifcie i a6 , czy po wrzuceniu wsadu a4 do minilifta a6 licznik taki będzie pokazywał prawidłowo drzwi ? Paliwo też ?

Arrek pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś rozpiski liczników a4 polifcie i a6 , czy po wrzuceniu wsadu a4 do minilifta a6 licznik taki będzie pokazywał prawidłowo drzwi ? Paliwo też ?

Arrek pw

Tak bedzie pokazywal.... DEF na wyswietlaczu :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...