Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zobacze czy coś się będzie działo jak poziom spadnie poniżej czujnika, teraz nic mi nie wywala:wink:

Jeżeli masz licznik przedliftowy z analogowym zegarkiem bez cyferek to mogę założyć się o browca że ci nie pokaże :decayed:

bo już powinien ci pokazać jak masz pełny po jest inne sterowanie

lub też poprostu nie wpisałeś odpowiedniego kodowania do licznika aby aktywować płyn ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nic nie kodowałem:facepalm::grin: I narazie nie będę kodował bo mnie będzie po oczach raziło, dopiero jak kupie pompkę na 3 pin to zakoduje i sprawdzę. Oprócz pompki na 3 pin coś muszę dołożyć jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczę czy nie mam tej pomki gdzieś w domu to ci moge wysłać bo gdzieś się poniewierała bo założyłem zbiornik z polifta. ewentualnie można zostawić tak jak jest tylko zmienić polaryzacje sygnałów ale po co mieszać z elektryką :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj dobrze:decayed::decayed:

o ile nie wywaliłem

bo pamiętam że u mnie chodziła jak chciała może była źle zamontowana i pływak się zawieszał. Ale to tylko na wodzie a na płynie chodziła nawet spoko (może płyn troszkę przyślizgawy i poślisk miała) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak ją znajde to ci wyśle za free

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ----------

mnie tam nie przeszkadzało czasami pomagało lekkie pukniecie w pomke śrubokrętem :polew::polew: poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera znow problem wyskoczyl dzis w koncu podlaczylem czujnik temp i poziomu oleju z miski ktora wymienilem i na liczniku zniknal sensor oil ale nadal wyskakuje lampa alladyna i nie pokazuje temp a czujnik jest nowka. Trzeba cos kodowac czy jak? Piny podlaczone sa prawidlowo ktos cos?

Wyslane z mojego audi za pomoca wydechu TypeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:WP_000300.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

musze jeszcze tylko zakodowac licznik bo na win 8 dziala mi tylko vcds 1,2 trial i nie moge wejsc powyzej 10 kanala a na lapsie w którym jest zdechla bateria mam dzialajacego vaga pod viste wiec to w pon

oczywiscie jmusialem uciac gale zeby przód ruszył:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:http://s23.postimg.org/40rdco1h3/WP_000300.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

musze jeszcze tylko zakodowac licznik bo na win 8 dziala mi tylko vcds 1,2 trial i nie moge wejsc powyzej 10 kanala a na lapsie w którym jest zdechla bateria mam dzialajacego vaga pod viste wiec to w pon

oczywiscie jmusialem uciac gale zeby przód ruszył:facepalm::facepalm:

zadowolony? :wink: tylko klawisze wymaluj :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:http://s23.postimg.org/40rdco1h3/WP_000300.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

musze jeszcze tylko zakodowac licznik bo na win 8 dziala mi tylko vcds 1,2 trial i nie moge wejsc powyzej 10 kanala a na lapsie w którym jest zdechla bateria mam dzialajacego vaga pod viste wiec to w pon

oczywiscie jmusialem uciac gale zeby przód ruszył:facepalm::facepalm:

zadowolony? :wink: tylko klawisze wymaluj :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

moze byc :decayed::decayed::grin::grin:

nie no elegancko :wink::wink:

co do poczty polskiej, pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim ze jednego dnia wysylasz, a drugiego juz jest, zawsze na trzeci dzien docieralo, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i zabieraj swoje piciklaki co na gabce razem z radiem przyszly :grin::grin::grin::grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było... Ze dwa miechy? Ale paczcie na to...:

[ALL B5] Efekt wymiany licznika na FIS - Kto odpowiedział?

i kto tu jest przec**j?! :grin:

Gratulacje, wygrałeś całe internety.

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:http://s23.postimg.org/40rdco1h3/WP_000300.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

musze jeszcze tylko zakodowac licznik bo na win 8 dziala mi tylko vcds 1,2 trial i nie moge wejsc powyzej 10 kanala a na lapsie w którym jest zdechla bateria mam dzialajacego vaga pod viste wiec to w pon

oczywiscie jmusialem uciac gale zeby przód ruszył:facepalm::facepalm:

:thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy mam pytanie gdzie tu jest opisane podpiecie drzwi tyl i klapa tyl wiem ze jest ale nie znalazlem

Tyle mi zostalo z rezania 98 na 00

Ogolnie juz musze bo wypadalo by podziekowac za pomoc (troche to trwalo ale brak czasu i troche checi itd) wszystkim za podpowiedzi

Najwiecej bo robil za mnie Grzanek85(wsady ostatnio procek i fisa) ale w podpowiedziach na forum jaki i przez telefon Kaju , Cwiara ,Wauxhall Aree, Bediks i calej ekipie tutaj jesli kogos pominolem bez urazy szacun wszystkim DZIEKI ZA WSZYSTKO

Ale jak to sie zaczelo i co bylo opisze pozniej jak skoncze wszystko (temp.olej,spryskiwacz,kable,temp zewn,dziala i jest juz tu opisane)i dziala

Prosze o pomoc gdzie to podpiac zeby drzwi i klape tyl pokazywalo na fisie w kostki w slupki bo przelecialem co ktoras strone od marca i nie znalazlem a wiem ze jest bo kieds czytalem ale ...sklera nie boli ale trzeba sie nalatac

:hi:

:hi:

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy mam pytanie gdzie tu jest opisane podpiecie drzwi tyl i klapa tyl wiem ze jest ale nie znalazlem

Tyle mi zostalo z rezania 98 na 00

Ogolnie juz musze bo wypadalo by podziekowac za pomoc (troche to trwalo ale brak czasu i troche checi itd) wszystkim za podpowiedzi

Najwiecej bo robil za mnie Grzanek85(wsady ostatnio procek i fisa) ale w podpowiedziach na forum jaki i przez telefon Kaju , Cwiara ,Wauxhall Aree, Bediks i calej ekipie tutaj jesli kogos pominolem bez urazy szacun wszystkim DZIEKI ZA WSZYSTKO

Ale jak to sie zaczelo i co bylo opisze pozniej jak skoncze wszystko (temp.olej,spryskiwacz,kable,temp zewn,dziala i jest juz tu opisane)i dziala

Prosze o pomoc gdzie to podpiac zeby drzwi i klape tyl pokazywalo na fisie w kostki w slupki bo przelecialem co ktoras strone od marca i nie znalazlem a wiem ze jest bo kieds czytalem ale ...sklera nie boli ale trzeba sie nalatac

:hi:

:hi:

POZDRO

Info o otwarciu tylnych drzwi bierzesz z krańcówek z tyłu czyli sądząc że masz rok auta 98 to powinieneś mieć już krańcówki z dwoma wyjściami jeżeli nie masz to kup sobie aby miały dwa wyjścia koszt grosze. I podpinasz tylne drzwi ciągniesz z lewych i prawych krańcówek po jednym kabelku do licznika i podpinasz:

do szarej kostki 32 pinowej

8 pin szarej -drzwi pasażera w prawym słupku kostka z kabelkiem żółto brązowym(chyba) sprawdź probówką ja tak mam podpięte i chodzi

9 pin szarej - prawe drzwi tylne

10 pin szarej - lewe drzwi tylne

klapa tył to musisz probówką sprawdzić najlepiej w kostkach na którym jest sygnał jak się otworzy klape weź kogoś do pomocy niech otwiera i zamyka a ty sprawdzaj

a tylna klape podłączasz do kostki zielonej na pin 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:http://s23.postimg.org/40rdco1h3/WP_000300.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

musze jeszcze tylko zakodowac licznik bo na win 8 dziala mi tylko vcds 1,2 trial i nie moge wejsc powyzej 10 kanala a na lapsie w którym jest zdechla bateria mam dzialajacego vaga pod viste wiec to w pon

oczywiscie jmusialem uciac gale zeby przód ruszył:facepalm::facepalm:

zadowolony? :wink: tylko klawisze wymaluj :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

moze byc :decayed::decayed::grin::grin:

nie no elegancko :wink::wink:

co do poczty polskiej, pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim ze jednego dnia wysylasz, a drugiego juz jest, zawsze na trzeci dzien docieralo, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i zabieraj swoje piciklaki co na gabce razem z radiem przyszly :grin::grin::grin::grin::kox:

Ty nic nie mow nie moje, one swiatowe, kiedyś paczke z czymś dostałem i one juz tam były :grin:

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 14:16 ----------

co tu taka cisza co tu taki spokój nikt nic nie reza? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno jest, nikomu się nie chce.

Jakby ktoś potrzebował PINów do wtyczek to pisać PW ;)

(Wtyczki mam, ale tylko niebieską i zieloną)

pin + kawałek przewodu, więc jest jak się wlutować.

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

BTW. Uwaga na lipne maile z ponagleniem do zapłaty. Miałem o tym napisać w jakimś odpowiednim dziale, ale coś mi się wydaję, że tutaj przeczyta mniej więcej osób niż w jakimś HYDE-PARK.

Jakby ktoś był mniej rozgarnięty w sferze internetowych oszustów to ostrzegam o lipnym mailu jaki dostałem przed chwilą i widzę, że nie tylko ja.

Treść (w linka proszę nie klikać):

"

Dzień dobry,

prosimy o opłacenie Faktura Proforma numer P1/06/2013 na kwotę 5500 brutto - termin płatności już minął.

Link do podglądu: http://87.106.135.41/fakturo/...... itd

MERILOS GLONE Sp. z o.o.

44-100 Glone

ul.Prymasa S.Wyszyńskiego 145

NIP: 611-232-49-09

"

Oczywiście jest to próba wyłudzenia pieniędzy, jak widać, nie małych.

Ktoś ma pomysł czy to zgłaszać na policję czy olać bo wiadomo co z tym zrobią.

Bediks, zapytasz gdzie trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:http://s23.postimg.org/40rdco1h3/WP_000300.jpg

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

musze jeszcze tylko zakodowac licznik bo na win 8 dziala mi tylko vcds 1,2 trial i nie moge wejsc powyzej 10 kanala a na lapsie w którym jest zdechla bateria mam dzialajacego vaga pod viste wiec to w pon

oczywiscie jmusialem uciac gale zeby przód ruszył:facepalm::facepalm:

zadowolony? :wink: tylko klawisze wymaluj :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

moze byc :decayed::decayed::grin::grin:

nie no elegancko :wink::wink:

co do poczty polskiej, pierwszy raz sie spotkalem z czyms takim ze jednego dnia wysylasz, a drugiego juz jest, zawsze na trzeci dzien docieralo, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i zabieraj swoje piciklaki co na gabce razem z radiem przyszly :grin::grin::grin::grin::kox:

Ty nic nie mow nie moje, one swiatowe, kiedyś paczke z czymś dostałem i one juz tam były :grin:

---------- Post dopisany 16-09-2013 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 14:16 ----------

co tu taka cisza co tu taki spokój nikt nic nie reza? :grin:

Kto jak kto ale Ty to bys mogl cos jeszcze porezac u siebie. Wszyscy rezaja, a Ty w miejscu :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...