Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

Emulator dziala sprawdzilem tydzien na nim jezdzilem i jest super do tego na ukladzie Philipsa i duzym radiatorem konstrukcja na lata

Niestety cena jest goscia ktory to montowal 50zl gola plytka Ja z wysylka kurier DPD calosc 65zl w obudowie i gotowa do montarzu.

Jak zrobic temp.oleju ?

stawiaj browara i mowie

W liczniku poliftowym biale podswietlanie montujesz z przedlifta wskaznik temp oleju zamiana silniczkow nastepnie jeden pin do czujnika oleju w podstawie filtra drugi na terminal 15 1z prawej od gory w niebieskiej kosci i cala filozofia

Emula na pin od temp.oleju i wszystko dzila

Bez sensu wymiana miski po co ?

koszt mojego rozwiazania z czesciami max 100zl a miska plus robota min.4h jak sie wie jak i to robilo jesli pierwszy raz nie polecam nocka w kanale albo tygodniowka u mechanika wydana zawadzisz raz o glebe i nowy czujnik ile???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie, mam pewien problem.

Kupiłem licznik z pełnym fisem ( miałem do tej pory tylko ikonki ) z 1 liftu ( zegar analogowy z cyframi ). Nie działają mi 2 zegary - od temperatury i poziomu paliwa.

Czy licznik jest uwalony czy może coś w adaptacji pozmieniać ? Kabelkologia na pewno jest dobra - na starym liczniku pokazuje dobrze.

Na olx jest zdjęcie z działania tego licznika - tam pokazuje dobrze.

183594801_1_1000x700_licznik-z-komputere

Dzięki wielkie, dziwnie się jeździ bez paliwa z ponad połową baku.

Edytowane przez TheViP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelkologie sprawdzałem już x razy :( Poza tym - mam taki licznik ( podłączyłem na chwilę i pokazuję ok temp i paliwo )

http://allegro.pl/audi-a4-b5-licznik-bez-fis-diesel-1-9tdi-i4656122041.html

Błędy moge odczytać dopiero jutro z rana.

Nigdzie nie pisze by byly problemy z przechodzeniem tego samego rocznika z nie fis na fis. Jest to możliwe że to ta cholerna adaptacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba będzie - ale ponawiam pytanie - czy adaptacja nie ma z ntym nic wspolnego ? Widze ze licznik był podpięty po can ze skrzynią ( było automatic) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia sprawdź bledy tak czy siak

No bo co maja wskazania do skrzyni ja też swój licznik mam z automatu ale może przekoduj go na manualna a może jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia sprawdź bledy tak czy siak

No bo co maja wskazania do skrzyni ja też swój licznik mam z automatu ale może przekoduj go na manualna a może jednak

00771 - Fuel Level Sensor (G)

30-00 - Open or Short to Plus

Tylko czemu na innym liczniku jest ok .. Chyba jakaś ścieżka tam padła. No nic - musze podłączyć do kogoś innego, bo pomysły mi się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator 75zl przelew w obodowie gotowy do montarzu sprawdzony przetestowany dziala prawidlowo sensor gasi na amen

montarz 3 kable do wpiecia czas pracy 10-15min i zapominamy o konewce

Plytka + obudowa +wysylka 75/pobranie 78zl cena moze sie wydawac spora ale jak sobie policzymy to nie jest zle Gosciu 50robota niestety

Wysylka DPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to jest kostka od pełnego FISA? bo teraz mam licznik z 1/2 fisa i ta czerwona nie ma swojego miejsca by ja gdzieś wpiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa stary weź poczytaj najpierw o licznikach bo skoro chcesz wpiąć wtyczkę od przed lifta do pół fisa to ja się dziwie jak ty tego pól fisa zamontowales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...