Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e spokojnie mam immo poza zegarami,kontrolka poduch nie bangla bledy kasowalem

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

e spokojnie mam immo poza zegarami,kontrolka poduch nie bangla bledy kasowalem

Przypomniało mi się, że było coś o kontrolce air bag'u w przedliftach w tym temacie... Tylko teraz która to była strona... :blink:

Opublikowano

Wyjmij żarówkę :polew:

Chyba diode !!!!! A jak rozłaczysz to możesz uwalic licznik.

heh kolego moze nie aktywowales >?? sorki nie adaptowales licznika

Wgl taka adaptacja jest konieczna, czy nie? :decayed: Nie robiłem adaptacji, a mimo to zakodowałem immo i odpaliłem :tongue4:

a nic takiego nie robilem[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:51_________________________________________________Troche lipa z ta poducha,bo razi oko

Próbowałeś kasować błędy? :chytry:

Adaptacja nie jest zadna potrzebna , wystarczy ze zakodujesz poprawnie immo i musi wszystko smigac .

Po drugim lifcie diody podświetlają licznik? Zwracam honor :polew: U mnie w 96r. wszystko na żarówkach...

Opublikowano

e spokojnie mam immo poza zegarami,kontrolka poduch nie bangla bledy kasowalem

Problem z kontrolką Air Bag'u pojawiał się po zamontowaniu zegarów z benzyny do diesla i odwrotnie własnie w przedliftach... Był przypadek kiedy brakowało masy w niebieskiej kostce :wink4:

Opublikowano

e spokojnie mam immo poza zegarami,kontrolka poduch nie bangla bledy kasowalem

Problem z kontrolką Air Bag'u pojawiał się po zamontowaniu zegarów z benzyny do diesla i odwrotnie własnie w przedliftach... Był przypadek kiedy brakowało masy w niebieskiej kostce :wink4:

Ja zakładałem do diesela licznik z benzyny w przedlifcie, żadnych problemów z poduchą nie było....

Opublikowano

Ja zakładałem do diesela licznik z benzyny w przedlifcie, żadnych problemów z poduchą nie było....

No to Tobie się udało :) Bo to zależy jeszcze jaką wersję licznika miałeś wcześniej... Jak zmieniałeś z VDO na VDO to ok :wink4:

Opublikowano

koledzy załozyłem licznik na białym podswietleniu do 1997r. i mam teraz problem bo mam silnik 1.8 ADR bez turbo wszystko orginalne i jak podłanczam czujnik spalania pod wskazane miejsce we wcześnijszych kartach tego postu nic sie niedzieje, Czy informacja o spalaniu jest w benzynie w innym miejscu niż w dieslu? Bo wszystkie informacje wcześniejsze tyczyły się diesla.

Opublikowano

kolego mam pytanie zrobiłeś wszystko tak jak chciałeś z tym licznikiem?? doszedłeś do ładu z wszystkim??

Opublikowano

ja mam problem z obrotami zamiast 800 jest 400 :thumbdown:

po za tym na funkcji kanadyjskiej piunka po otwarciu drzwi ale tylko od strony kierowcy :thumbdown:

Opublikowano

A ja w końcu ogarnąłem licznik po 2000 :slina::dance:

20110228805.jpg

20110228801.jpg

Opublikowano

super robota,

a powiedz mi jakiej firmy to licznik vdo? musiałes ciągnąc kabel z ecu od spalania?

Opublikowano

Licznik VDO :wink4:

Kabel spalania ciągnąłem już dawno :decayed: Fabrycznie nie miałem FIS'a, później założyłem z mojego rocznika, a teraz z białym podświetleniem :wink4:

Opublikowano

Licznik VDO :wink4:

Kabel spalania ciągnąłem już dawno :decayed: Fabrycznie nie miałem FIS'a, później założyłem z mojego rocznika, a teraz z białym podświetleniem :wink4:

Opisz kolego, na jakie problemy dokładnie się nadziałeś i jak je rozwiązałeś. Podobnie jak ty na początku fisa nie miałem, teraz mam ze swojego rocznika, a chciałbym z białym podświetleniem :P

Opublikowano

najlepiej niech sie wypowiedza ci co zakladali do przedlifta do 97 licznik po lifcie.Bo z 98 na 00 poza immo to pestka do zrobienia.Problem pojawia sie w przedliftach

Opublikowano

z 98 na 00 poza immo to pestka do zrobienia.

Dla mnie immo to był pikuś :decayed: 3 minuty zajęło mi zakodowanie i odpalenie auta :tongue4:

W sumie to nie było żadnego problemu z przełożeniem liczników, i tak samo będzie w przedliftach. Jedynie co to kostki będą inne potrzebne a to też nie problem :wink4: No i wlutować się lub zasłonić kontrolkę immo.

Opublikowano

Wiecie dokładnie kiedy immo zaczął być w liczniku. Mam A4 z 98 roku i kupiłem zegary z FIS'em z września 1997 i tak się zastanawiam czy w tych zegarach z 97' immo jest :)

Opublikowano

nie wiadomo a jesli masz cyfry na zegarku to w liczniku go nie ma

Opublikowano

jesli masz cyfry na zegarku to w liczniku go nie ma

Własnie jeśli cyfry są na zegarku to immo jest w zegarach :wink4:

Opublikowano

mam cyfry na zegarku, licznik do 260km/h

Opublikowano

czyli zegar po mini lifcie immo jest w zegarach :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.