Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy chce zmienic licznik ale jak wyciagnac ten nieszczesny pin kto sie tym zajmuje prosze o pomoc lub porade w mojej okolicy nie moge nikogo znalezc lipa

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pin wyciągniesz tacho vagiem albo vag commander musisz miec taki kabel z oprogramowaniem bo zwykłym vagiem tego nie zrobisz

Opublikowano

pin do licznika i do immo, immo zalezy czy zmienia na poliftowy fis czy nie bo w przedlifcie immo jest poza blatem.

Opublikowano

Jest ktos na slasku z klubowiczów, kto by pomógł z montażem FIS-a? Jestem zielony w tym temacie. Podjechałbym jeżeli ktoś z was ma czas

Opublikowano

kolego też myślałem że to bedzie dla mnie czarna magia ale poczytaj temat i wbrew pozorom nie jest to takie trudne.

Opublikowano
kaju gdzie szukac tego przewodu do podlaczenia czujnika temp oleju w kazdym przedlifcie od jest?

W przedlifcie były tylko w autach z FISem, ale jak to tam rozwiązali - nie wiem, u mnie w polifcie jest czujnik w misce.

W przedlifcie jest miejsce w podstawie filtra oleju.

Opublikowano

Panowie a powiedzcie mi czy to że zmieniłem licznik na pełnego fisa to ma jakiś związek że tempomat mi przestał działać??

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:53 ----------

wyczytałem że tempomat trzeba uaktywnić wiec pomyślałem że mu się coś poprzestawiało i wszedłem do vaga engine - login i wpisałem 11463 do it i dalej tempomat nie działa a w dodatku zapalił się airbag i nie mogę go skasować błąd airbaga to 01217 - Side airbag Igniter. Driver side (N199) 32-00 Resistance too high

Pomóżcie bo już nie mam siły :( czy możliwe że w liczniku z a6 tempomat podłącza się do innych przewodów?? i dlkaczego zapalił się ten airbag

Opublikowano
[...] w dodatku zapalił się airbag i nie mogę go skasować błąd airbaga to 01217 - Side airbag Igniter. Driver side (N199) 32-00 Resistance too high

Pomóżcie bo już nie mam siły :( czy możliwe że w liczniku z a6 tempomat podłącza się do innych przewodów?? i dlkaczego zapalił się ten airbag

Wyciągając licznik nie walczyłeś z fotelem? To zdaje się poduszka fotela kierowcy - czyli pewnie wtyczka pod fotelem.

Opublikowano

nie chodzi o to że wczoraj normalnie przyjechałem do domu autem i nie widziałem airbaga a dzisiaj wsiadłem i świeci wydaje mi się że zaswiecił się dopiero jak się zalogowałem do ecu ale zerknę pod fotel bo wczoraj tez bratowa jechał i przesuwała fotel to może coś się odpieło

Opublikowano

sprawdziłem kostki w fotelach i jest wszystko powpinane więc nie wiem dlaczego tak jest vag podaje błąd 01217 - Side airbag Igniter. Driver side (N199) 32-00 Resistance too high

Opublikowano

mam pytanie odnośnie licznika. mam a4 polift 99 rok pooczątek roku a licznicz bez zegarka cyfrowego i białego podświetlenia. jak zaloze licznik z esy ablo polifta z białbym podświetleniem to będzie wszystko grac czy trzeba sie bawić jakoś grubo ?

Opublikowano

Immo w liczniku do ogarnięcia na dzień dobry, potem wtyczka FIS, manetka, sterowanie od manetki - wszystko do ogarnięcia, info w temacie :wink:

Opublikowano

Dobra panowie ogarnąłem temat airbaga ale dalej nie działa tempomat i teraz tak tempomat jest aktywowany na starym liczniku z 1/2 fis działa a na nowym z pełnym fisem nie działa oprócz tego w kodach klimatronika tam gdzie jest prędkość pojazdu i temperatura płynu chłodniczego na starym liczniku wszystko pokazuje a nowym liczniku prędkość jest 0 mimo że na zegarach jest normalnie np50km/h a temp. płynu jest 12stopni na zegarach 90stopni myśle że tu może być przyczyna niedziałającego tempomatu tylko jak to ogarnąć dodam że mam licznik z a6 czy jest opcja że w a6 jakieś kabelki np od klimy lub tempomatu podłącz się inaczej??

Opublikowano

No dobra, udało mi się ogarnąć ten FIS, ale została jedna sprawa, wyświetla mi tylko przez parę sekund po odpaleniu/przekręceniu kluczyka temperaturę oleju, mam czujnik w misce, zmieniałem z 1/2 FIS na pełny, ktoś rzuci radą? :whistling:

Opublikowano
No dobra, udało mi się ogarnąć ten FIS, ale została jedna sprawa, wyświetla mi tylko przez parę sekund po odpaleniu/przekręceniu kluczyka temperaturę oleju, mam czujnik w misce, zmieniałem z 1/2 FIS na pełny, ktoś rzuci radą? :whistling:

mam to samo po zmianie z 1/2 FIS:decayed:

jeżdżę tak już z 1,5 roku i nie wiem jak to ogarnąć

Opublikowano
No dobra, udało mi się ogarnąć ten FIS, ale została jedna sprawa, wyświetla mi tylko przez parę sekund po odpaleniu/przekręceniu kluczyka temperaturę oleju, mam czujnik w misce, zmieniałem z 1/2 FIS na pełny, ktoś rzuci radą? :whistling:

mam to samo po zmianie z 1/2 FIS:decayed:

jeżdżę tak już z 1,5 roku i nie wiem jak to ogarnąć

Pewnie jest na to prosty sposób, niby mnie to nie drażni, ale skoro jest już ten wskaźnik i czujnik w misce to czemu to ma nie działać :wink:

Opublikowano

hehe

ja po wymianie licznika z fisem na licznik z fisem tez tak mam :/

do tego mam ze minimalna ilosc oleju mimo ze na bagnecie jest ok

planuje wymienic czujnik i zobaczy sie co bedzie....

Opublikowano
hehe

ja po wymianie licznika z fisem na licznik z fisem tez tak mam :/

do tego mam ze minimalna ilosc oleju mimo ze na bagnecie jest ok

planuje wymienic czujnik i zobaczy sie co bedzie....

Obstawiam że chodzi o kodowanie (bo po co by tam był ten czujnik w misce) albo o pociągnięcie max 2 kabelków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.