Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisze to co zauważylem

nie wiem czy mam w misce czujnik

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na 99% nie masz w AFN-ie. Ja mam wkrecony w glowice, jest tam miejsce zamiast zaslepki. wskazuje lepiej nawet niz ori bo tam jest gorecej :D

Opublikowano

kaju ogarneles temat plynu spryskiwaczy?

Opublikowano

u Karola to inna bajka z tym czujnikiem poziomu.... ja u siebie ogarnalem ale jest to samo co u Grippena..... moze z plynem bedzie to dobrze chodzilo... bo na wodzie to d*pa....

Opublikowano
kaju ogarneles temat plynu spryskiwaczy?

Tak tak, jeszcze jak w kraju byłem. Działa ładnie pięknie, FIS drze ryja jak się kończy :hi:

Opublikowano

Czy ktoś może potwierdzić że w roczniku 2000 nie trzeba wlutowywać diod, tylko wystarczy przeciąć brązowo-białe kable w prawym słupku i pociągnąć je do pinu 8,9,10 do licznika poliftowego?

Czy brak diod nie ma żadnych negatywnych skutków?

Opublikowano

Z diodami nie pomogę, ale jeśli znalazłeś w prawym słupku kable od krańcówek drzwi, to chwała Ci za to - gwerty u siebie też z prawego słupka ciągnął pod te piny i mu bangla info na FISie o otwartych drzwiach, bo zapewne o to Ci chodzi? :naughty:

Opublikowano

Temat już ogarnięty. Żadnych diod nie wstawiałem i wszystko pięknie działa. Ze znalezieniem nie ma problemu, w czarnej kostce jest cztery brązowo-białe kabelki - 3 z nich są od krańcówek, jak się przetnie ten czwarty to moment każdy się zorientuje że to nie ten i lutowanie:decayed: a pozostałe do licznika i śmiga.

Opublikowano

ktos sie orientuje jak mam "def" na liczniku i zadnego innego wsadu nie przyjmuje to kosc padla? na vag-inie blad 65355

mam nadzieje ze obejdzie sie bez przelutowywania :facepalm:

Opublikowano

jakie radio mozna podpiac do mojego licznika (tylko tak zeby bylo usb)

Opublikowano

Przykro mi, nie podepniesz żadnego nie ori radia. Jedyne co mogę CI polecić ze slotem kart SD, to to co u mnie, czyli RNS-E.

Opublikowano

ale mi chodzi o ori radio a to tego jakis moduł czy cos aby to ogarnać

Opublikowano

Nie ogarniesz. Co niektóre ori radia i tak idą przez TMC, z ori radiami nie do ogarnięcia to jest niestety. Nie spotkałem jeszcze żadnych emulatorów, które posłałyby info z radia do FISa. Jedynie Dynavin, ale to w B6 było uruchomione (info od Maxa), w B5 na razie nic nie ruszyło. U mnie dało rade po CANie, u Maxa szło przez TMC.

Opublikowano

no ale zobacz tu ma pokazaną stacje na fisie a licznik z przed lifta

obraz1941.jpg

Opublikowano

No ale radio ma ori i puszczone albo przez tmc, albo przez data ena clock. O tej metodzie zapomniałem we wcześniejszej wypowiedzi dopisać :hi:

Opublikowano

To podpinasz zamiast zmieniarki i z możesz pod to podpiąc MP3, iPhone'a, cokolwiek zakończone wtyczką minijack :wink: a żeby info mieć na fisie, no to musisz miec ori radio audi, pewnie masz 1DIN, więc weź sobie concerta z a6 na płyty (no chyba, że chcesz kaseciaka, no to z a4) bo najlepiej podchodzi rozmiarem ramki i podłączasz się do odpowiednich pinów w radiu, potem do licznika (w rozpisce masz już oznaczone które co i jak), prawdopodobnie kodowanie kanałów 60,61 i 62 w liczniku (ale niekoniecznie, powinno bez tego ruszyć) i to tyle :hi:michal_s87 chyba ma u siebie concerta z a6 na płyty i nie wiem czy po canie puszczał czy po dataena clock komunikacje z FISem. Musiałbyś juz jego podpytać :wink:

Opublikowano

chyba szykuje sie kolejny mod

Dzieki za wyczerpujace info

Opublikowano
ktos sie orientuje jak mam "def" na liczniku i zadnego innego wsadu nie przyjmuje to kosc padla? na vag-inie blad 65355

mam nadzieje ze obejdzie sie bez przelutowywania :facepalm:

Niestety licznik się uwalił

Opublikowano

kup concarta I z poprawionym procesorem dzwieku i do tego adapter zmieniarki, i cisniesz mp3 na karte sd i lata wszystko jak ze zmieniarka, sterowac mozesz radiem nastepny-poprzedni utwor i masz cale info na fisie...

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

DSCF0481.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.