Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tzn. zegary ciemne? To musi coś nie łączyć. bo taki sam efekt jakby pamięci nie bylo. Firma chyba ATMEL. Ja musze 93C86 tez z atmela chyba znaleźć albo microchipa.

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ATMEL masz racje ... pisalem ze slepy jestem :decayed:

pewnie cos nie laczy a raczej napewno bo wszystkie wyswietlacze ciemne- zegar przebieg fis... ale mam nozke ujeb.... wiec musze przebadac czy od nowa zabawa z pamiecia czy cos jeszcze bedzie...

ide spac bo katar mam masakryczny :kwasny:

Opublikowano

lub źle zaprogramowany układ. znalazłem w TME układy atmela i microchipa. Trza kupić bo te coś podejrzane są.

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

A jakiej firmy pamięci kupiłeś? Bo u mnie coś nie działa. Pamięć programuje lutuje do blatu i zachowuje sie tak jak by jej nie było.

AIMEL948? philipines z drugiej strony wybili

wczesniej jak wlutowalem pusta to darl ryja... a teraz nozka sie ujeb... juz przy samym koncu i dorzezbilem jakis drucik ale chyba nie laczy bo zero na wszystkich wyswietlaczach

A ten Atmel to odpowiednik jakiej pamięci jest? 93c86, czy jakiej bo szukam datasheet tego układu i za h*ja nie moge znaleźć.

Opublikowano

jak obiecałem, wrzucam fotki licznika, widać na jednej przypadłość nie podświetlania sekcji z infem z radia..

przy okazji rezania konsoli pstryknąłem fotę sterownika Airbaga - ponieważ niektórym w przedliftach z licznikiem z polifta mryga AirBag - u mnie tej dolegliwości nie ma, może to właśnie kwestia sterownika Airbaga

Oraz zdjęcie czujnika CIŚNIENIA oleju w moim przedliftowym AFNie - może się komuś przyda...

DSC04332.jpg

DSC04333.jpg

DSC04334.jpg

DSC04336.jpg

DSC04354.jpg

DSC04356.jpg

DSC04357.jpg

DSC04359.jpg

Opublikowano

Eh zapomniałem spojrzeć ze masz traktora a ja pb :facepalm:

Sory za fatyge

chyba znajdę jakiś licznik u nas na forum anglika i anglika na żywca wrzucę bez zmiany wsadu i tarczek

Opublikowano
lub źle zaprogramowany układ. znalazłem w TME układy atmela i microchipa. Trza kupić bo te coś podejrzane są.

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

A jakiej firmy pamięci kupiłeś? Bo u mnie coś nie działa. Pamięć programuje lutuje do blatu i zachowuje sie tak jak by jej nie było.

AIMEL948? philipines z drugiej strony wybili

wczesniej jak wlutowalem pusta to darl ryja... a teraz nozka sie ujeb... juz przy samym koncu i dorzezbilem jakis drucik ale chyba nie laczy bo zero na wszystkich wyswietlaczach

A ten Atmel to odpowiednik jakiej pamięci jest? 93c86, czy jakiej bo szukam datasheet tego układu i za h*ja nie moge znaleźć.

Dokladnie 93c86a jest na ukladzie...

Cwiara jak bedziesz chcial to Ci popoludniu fote zrobie tej mojej pamieci...:decayed:

Opublikowano

Nie wiecie czy jak mam licznik z immo w zegarze ale podsietlanie czerwone to przy zmianie licznika na bialo podswietlany bede potrzebowal innych transponderow czy podejda te co mam w kluczykach ?

Opublikowano
lub źle zaprogramowany układ. znalazłem w TME układy atmela i microchipa. Trza kupić bo te coś podejrzane są.

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

A jakiej firmy pamięci kupiłeś? Bo u mnie coś nie działa. Pamięć programuje lutuje do blatu i zachowuje sie tak jak by jej nie było.

AIMEL948? philipines z drugiej strony wybili

wczesniej jak wlutowalem pusta to darl ryja... a teraz nozka sie ujeb... juz przy samym koncu i dorzezbilem jakis drucik ale chyba nie laczy bo zero na wszystkich wyswietlaczach

A ten Atmel to odpowiednik jakiej pamięci jest? 93c86, czy jakiej bo szukam datasheet tego układu i za h*ja nie moge znaleźć.

Dokladnie 93c86a jest na ukladzie...

Cwiara jak bedziesz chcial to Ci popoludniu fote zrobie tej mojej pamieci...:decayed:

No to podrzuc fote , bo ja juz szalu uja dostaje powoli z tym licznikiem. :) Zamowilem pamieci z tme. Moze cos lepszego beda mieli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Nie wiecie czy jak mam licznik z immo w zegarze ale podsietlanie czerwone to przy zmianie licznika na bialo podswietlany bede potrzebowal innych transponderow czy podejda te co mam w kluczykach ?

Do tej pory odnotowałem jeden przypadek i to u nas na forum, że stare pastylki się rozpiździły podczas dopisywania. Zawsze było dobrze, ale jak widać - wyjątki się zdarzają :wink:

Opublikowano

Kaju jak tam twój tutek??

bo musze wiedziec jak rozprawic sie z immo itp itd :banan:

bo chyba licznik sobie znalazlem :banan:

Opublikowano
lub źle zaprogramowany układ. znalazłem w TME układy atmela i microchipa. Trza kupić bo te coś podejrzane są.

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

A jakiej firmy pamięci kupiłeś? Bo u mnie coś nie działa. Pamięć programuje lutuje do blatu i zachowuje sie tak jak by jej nie było.

AIMEL948? philipines z drugiej strony wybili

wczesniej jak wlutowalem pusta to darl ryja... a teraz nozka sie ujeb... juz przy samym koncu i dorzezbilem jakis drucik ale chyba nie laczy bo zero na wszystkich wyswietlaczach

A ten Atmel to odpowiednik jakiej pamięci jest? 93c86, czy jakiej bo szukam datasheet tego układu i za h*ja nie moge znaleźć.

Dokladnie 93c86a jest na ukladzie...

Cwiara jak bedziesz chcial to Ci popoludniu fote zrobie tej mojej pamieci...:decayed:

No to podrzuc fote , bo ja juz szalu h*ja dostaje powoli z tym licznikiem. :) Zamowilem pamieci z tme. Moze cos lepszego beda mieli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A przerwy nie ma na sciezkach nigdzie? ale to pewnie sprawdzales 10 razy :kox:

Opublikowano

Macie kogoś kto niedrogo zdjął by immo z licznika bez fisu przedlift 98rok z końcówka 861c ?

Wystukane z Pegasusa

Opublikowano

a abs i poducha mi swieci bo trzeba piny przełozyc we wtyczkach ?

Opublikowano
lub źle zaprogramowany układ. znalazłem w TME układy atmela i microchipa. Trza kupić bo te coś podejrzane są.

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

A jakiej firmy pamięci kupiłeś? Bo u mnie coś nie działa. Pamięć programuje lutuje do blatu i zachowuje sie tak jak by jej nie było.

AIMEL948? philipines z drugiej strony wybili

wczesniej jak wlutowalem pusta to darl ryja... a teraz nozka sie ujeb... juz przy samym koncu i dorzezbilem jakis drucik ale chyba nie laczy bo zero na wszystkich wyswietlaczach

A ten Atmel to odpowiednik jakiej pamięci jest? 93c86, czy jakiej bo szukam datasheet tego układu i za h*ja nie moge znaleźć.

Dokladnie 93c86a jest na ukladzie...

Cwiara jak bedziesz chcial to Ci popoludniu fote zrobie tej mojej pamieci...:decayed:

No to podrzuc fote , bo ja juz szalu h*ja dostaje powoli z tym licznikiem. :) Zamowilem pamieci z tme. Moze cos lepszego beda mieli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A przerwy nie ma na sciezkach nigdzie? ale to pewnie sprawdzales 10 razy :kox:

Nie ma. Jak wlutuje stara pamiec to wszystko ozywa i swieci def.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
lub źle zaprogramowany układ. znalazłem w TME układy atmela i microchipa. Trza kupić bo te coś podejrzane są.

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

A jakiej firmy pamięci kupiłeś? Bo u mnie coś nie działa. Pamięć programuje lutuje do blatu i zachowuje sie tak jak by jej nie było.

AIMEL948? philipines z drugiej strony wybili

wczesniej jak wlutowalem pusta to darl ryja... a teraz nozka sie ujeb... juz przy samym koncu i dorzezbilem jakis drucik ale chyba nie laczy bo zero na wszystkich wyswietlaczach

A ten Atmel to odpowiednik jakiej pamięci jest? 93c86, czy jakiej bo szukam datasheet tego układu i za h*ja nie moge znaleźć.

Dokladnie 93c86a jest na ukladzie...

Cwiara jak bedziesz chcial to Ci popoludniu fote zrobie tej mojej pamieci...:decayed:

No to podrzuc fote , bo ja juz szalu h*ja dostaje powoli z tym licznikiem. :) Zamowilem pamieci z tme. Moze cos lepszego beda mieli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

A przerwy nie ma na sciezkach nigdzie? ale to pewnie sprawdzales 10 razy :kox:

Nie ma. Jak wlutuje stara pamiec to wszystko ozywa i swieci def.

Sent from my iPhone using Tapatalk

polecam się na przyszlośc jesli chodzi o uwalenie wsadu :decayed:

a może gdzies jeszcze tkwi jakaś ukryta pamięć? bo Grześ jak pamięc wylutuje to w dalszym ciągu może odczytać wsad... :whistling:

Opublikowano

Wlasnie kurde ze cala plyte przeswietlilem z dwoch stron i nigdzie nie ma innej. Są ukryte pamieci , ale u mnie w pudeleczku :D To musi byc ta pamiec bo nie dalo sie jej wyczyscic wiec uwalona. Tym bardziej ze arre tez z nia walczyl , bo zgasly mu wyswietlacze czyli efekt ten sam co u mnie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

no ok rozumiem, ale jak wytłumaczyć fakt że po wylutowaniu pamięci on jest w stanie odczytać jakiś wsad... ?:grin:

Opublikowano

A jaki programator masz? jakim programem wgrywasz?

ja musze sobie klips pomiarowy sprawic... to najlepsze jest chyba na chwile obecna

Opublikowano

W tej chwili nie pamietam nazwy. A program jest tylko pod ten prog. Wczoraj go sprawdzalem i pamiec 24c08 zaprogramowal bez problemu i postawilem licznik od B6 wiec chyba ok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
W tej chwili nie pamietam nazwy. A program jest tylko pod ten prog. Wczoraj go sprawdzalem i pamiec 24c08 zaprogramowal bez problemu i postawilem licznik od B6 wiec chyba ok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

witam, dzień dobry - adwokat diabła :grin:

Grześ posiada takie cudo - www.AJAWe.pl :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.