Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bym miał pin to inna zabawa :wink:

Już bym dziś na bank jakąś rundke walną z tym licznikiem żeby zobaczyć jak sie zachowuje, obroty, prędkość etc.

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Kij z tym, kupiłem tego commandera, zobaczymy co będzie jak przyjdzie ;)

Ciekawe jeszcze co z tą wtyczką, co tam kolega sasza wymyśli, a jak nie to będę spamował forumowych handlarzy :decayed:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś tu ze mnie łacha drze czy mi sie wydaje?:whip2::whip2::whip2::whip2: :grin:

Opublikowano

@marcin6 mozesz podmienic licznik na pracującym silniku,

zobaczysz wtedy czy bangla wszystko.

Immo sprawdzane jest tylko przy rozruchu

Opublikowano

Panowie a czy fis wyświetla np kto dzwoni jeśli się ma podłączony fabryczny telefon ?

Opublikowano

byc moze radio wysyła po 3lb jakies info na fis-a

na pewno radio wycisza muzę i uruchamia lewy dodatkowy głosnik jako hf

(mikrofon w podsufitce)

trza by podac sygnał na złącze radia i zobaczyc co ewentualnie wyswietla fis

warunek: ori radio, bo to do radia podpiety jest telefon..

pzdr.

assist

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

jesli chodzi o clip'a na pewno nic nie wyswietla:)

Opublikowano

Wszystko jasne podziękował :hi:

Opublikowano
@marcin6 mozesz podmienic licznik na pracującym silniku,

zobaczysz wtedy czy bangla wszystko.

:shock3:

Nie no, już zamówiłem vag commadera, to poczekam i zrobię "po bożemu" :)

Opublikowano

To ok ze zamówiłeś ale jak pisze wyżej odpal auto i podmień licznik, oczywiście jak zgasisz auto to na nowo na nowym liczniku rzecz jasna nie odpalisz

pamietaj ze pamiętają razie wu mam 2 nowe pestki na handel jakby Ci się niechaly klucze dopisać , choć napewno sięe dopiszą

Opublikowano

Ok!

Dzięki Panowie za support:hi:

Opublikowano

Pany ktos podrzuci tego commandera ? do kogo bic na pw ?

Opublikowano

Daj maila to Ci wyśle, jak go będziesz wypakowywal to wyłącz antywira bo wywala ze wirus ale dziala

Opublikowano

eh moj comander widze w siec idzie :decayed: gdzie moje michalki?:polew:

Kaju napewno nie edytowal wsadu crypto bo by nie odpalil... zczytac mogl zczytac ale napewno nie ori wsad... Cwiara potwierdzi

wsad crypto - crypto licznik to zakodowany program ma

dziekuje dobranoc :polew::hi:

Opublikowano

Potwierdzam :wink:

Arek dobrze ze Cie widze. pytanko mam ale to na PW .

Opublikowano
eh moj comander widze w siec idzie :decayed: gdzie moje michalki?:polew:

Kaju napewno nie edytowal wsadu crypto bo by nie odpalil... zczytac mogl zczytac ale napewno nie ori wsad... Cwiara potwierdzi

wsad crypto - crypto licznik to zakodowany program ma

dziekuje dobranoc :polew::hi:

No jak to nie?! A z kim wisiałem na telefonie z pełnymi gaciami że mi fura nie odpala, jak nie z Tobą, a?! Zapomniał!!? :decayed:

Opublikowano

Karolku nie zapomnial

tyle ze to byl wsad zczytany comanderem - nie w wersji crypto - dekodowany

edytowalem CI go sam nie wiedzac ze to nie ma prawa banglac po wgraniu -do licznika crypto zaden comander nie pomoze i nic nie wgra a jak juz wgra to uwali licznik na 100%

by gadalo musial by byc wsad zczytany orginalnie w crypto dekodowany zmieniony i znowu zakodowany i wgrany do pamieci

Cieszyc sie trzeba ze sie licznik nie uwalil :decayed:

Opublikowano
:banan:
Opublikowano

Witam mam okazje kupić licznik z angola z full fisem w bdb stanie za 70 zł brać czy nie, czy tarcza europejska podejdzie z 1/2 fisa ??

Opublikowano

arre wolisz biale czy czerwone michałki?:slina:

Opublikowano
arre wolisz biale czy czerwone michałki?:slina:

:polew:

Opublikowano
Witam mam okazje kupić licznik z angola z full fisem w bdb stanie za 70 zł brać czy nie, czy tarcza europejska podejdzie z 1/2 fisa ??

z 1/2 fis nie podejdzie, okienko od wyswietlacza przebiegu jest szersze i przeswit na czujke swiatla jest w deczko innym miejscu ( jesli chodzi o jaeger, vdo nie wiem )

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

i poka ten licznik sie oceni w jakim stanie jest wyswietlacz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.