Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Marcin6 ja mam idealny fis w aucie a w 2 liczniku chce wymienic tak ze nie jestem zainteresowany 3 licznikiem juz mam 3 i 2 leza

i pamietasz o mnie prawda :banan::banan::banan:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: Mam 2 pytanka :

1. Czy można jakoś skorygować ilość spalanego paliwa na FISie ? Aktualnie pokazuje mi że na baku przejade 1900km ...

2. Jak dojść do tego który czujnik z hamulca pieje że okładziny się skończyły ? Można zawsze zmasować, ale chciałbym dojść gdzie szukać przyczyny a nie skutku ...

Dzięki z góry

Opublikowano
luz wiem ze gnojowozow full

:polew::bicz:

Szyba a co Ty sie na mnie patrzyl bedziesz? czy chlal ze mna?

jak chcesz to CI foto wysle ale pedziuchow nie lubie :grin:

nie po prostu martwię się o to czy dotrzymasz kroku mnie i Grześkowi... :banan::banan::banan:

Opublikowano

oj Maciek jak sie bedziecie soba zajmowac to ja wam przeszkadzal napewno nie bede :polew:

a jak chcesz duzo pochlac to najedz sie smalcu z tydzien wczesniej :decayed:

Opublikowano
oj Maciek jak sie bedziecie soba zajmowac to ja wam przeszkadzal napewno nie bede :polew:

a jak chcesz duzo pochlac to najedz sie smalcu z tydzien wczesniej :decayed:

ale że po co ten smalec, że mniejsze tarcie potem czy jak ? :polew::polew:

Opublikowano

WIecej % sie miesci :polew:

Btw macie juz termin wyznaczony?

Opublikowano

majófffka na 99 % :decayed:

Opublikowano

hehe to raczej mnie nie bedzie chyba ze pogoda bedzie do D

Opublikowano

siemka dzisiaj postanowilem zalozyc sobie fisa kable poprzekladalem zgodnie z\ rozpiska w temacie i po podlaczeniu zegarow swieci podswietlenie zegarka temp oleju, woltomierza i podswietlenie przyciskow od szyb:facepalm: ma ktos jakis pomysl co jest nie tak? po odpaleniu auta swieci abs poduszka i immo licznik jest z 1fiftu z czerwona kostka fisa

Opublikowano

JgRrOc2l.jpg

:banan:

Opublikowano

Jestem z Ciebie dumny :wink:

Opublikowano

dodam ze podswietlenie jw swieci caly czas

Opublikowano
siemka dzisiaj postanowilem zalozyc sobie fisa kable poprzekladalem zgodnie z\ rozpiska w temacie i po podlaczeniu zegarow swieci podswietlenie zegarka temp oleju, woltomierza i podswietlenie przyciskow od szyb:facepalm: ma ktos jakis pomysl co jest nie tak? po odpaleniu auta swieci abs poduszka i immo licznik jest z 1fiftu z czerwona kostka fisa

Ooo bracie. Poyebałeś terminale jak na moje.

Opublikowano
:hi: Mam 2 pytanka :

1. Czy można jakoś skorygować ilość spalanego paliwa na FISie ? Aktualnie pokazuje mi że na baku przejade 1900km ...

2. Jak dojść do tego który czujnik z hamulca pieje że okładziny się skończyły ? Można zawsze zmasować, ale chciałbym dojść gdzie szukać przyczyny a nie skutku ...

Dzięki z góry

a co to za różnica która okładzina się skończyła i tak jak zmieniasz to komplet. Lepiej wymiń klocki bo szkoda tarczy :D

Opublikowano

i przez to to podswietlenie swieci caly czas?

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

no to pieknie :facepalm:

Opublikowano

Jestem z Ciebie dumny :wink:

Ja jeszcze z siebie nie do końca... bo podprowadziłem kabelki do prawej puszki, znalazłem odpowiednie przewody, wlutowałem się, odpalam licznik a tu non stop otwarte wszyskie drzwi :facepalm:

Się okazało na mierniku że tam non stop jakies przebicie jest niewielkie i licznik to odczytuje jako otwarte drzwi :/

Eh musze gdzie indziej szukać tych sygnałów.

Opublikowano
i przez to to podswietlenie swieci caly czas?

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

no to pieknie :facepalm:

Tak. Popizgałeś kabelkologię i to zdrowo, tyle Ci powiem. Licznik poliftowy takie błędy może złapać, jakie opisałeś, czyli ABS (trzeba zrobić pewien cfancyk, żeby to miało ręce i nogi), dioda IMMO miga non stop i poduszka ma prawo żarzyć, bo jest dioda, a w przedliftach żaróweczka. Ale to w przypadku liczników poliftowych... A u Ciebie jak takie coś się dzieje, to bardzo chętnie siadłbym przy kracie piwa na dwa dni przy tym aucie, żeby wszystko zrobić jak trzeba :whistling:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Jestem z Ciebie dumny :wink:

Ja jeszcze z siebie nie do końca... bo podprowadziłem kabelki do prawej puszki, znalazłem odpowiednie przewody, wlutowałem się, odpalam licznik a tu non stop otwarte wszyskie drzwi :facepalm:

Się okazało na mierniku że tam non stop jakies przebicie jest niewielkie i licznik to odczytuje jako otwarte drzwi :/

Eh musze gdzie indziej szukać tych sygnałów.

Yyy... Czyli na FISie przy zamkniętych drzwiach Ci wyświetla otwarte, a przy otwartych jest OK, czy jak?

Opublikowano
siemka dzisiaj postanowilem zalozyc sobie fisa kable poprzekladalem zgodnie z\ rozpiska w temacie i po podlaczeniu zegarow swieci podswietlenie zegarka temp oleju, woltomierza i podswietlenie przyciskow od szyb:facepalm: ma ktos jakis pomysl co jest nie tak? po odpaleniu auta swieci abs poduszka i immo licznik jest z 1fiftu z czerwona kostka fisa

Ooo bracie. Poyebałeś terminale jak na moje.

masz pomysl co moze byc zle?

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

pierdo...e jutro zakladam stary licznik

Opublikowano

Marcin powiedz ze zrobiłeś fotę tej puszki i w jakie kable trzeba się wpiąć

I co odciales te kable jak mówiłem na początku a ty na to wtedy facepalm, i działa ? ( rds fis )

Opublikowano

Yyy... Czyli na FISie przy zamkniętych drzwiach Ci wyświetla otwarte, a przy otwartych jest OK, czy jak?

Nie, non stop świeci że wszystko otwarte :/

Tzn oprócz kierowcy jak zamknę.

Marcin powiedz ze zrobiłeś fotę tej puszki i w jakie kable trzeba się wpiąć

Powiem :wink:

Tylko jak widzisz trochę choojowo to zrobiłem, jak uda się poprawić to potem zdam relację.

I co odciales te kable jak mówiłem na początku a ty na to wtedy facepalm, i działa ? ( rds fis )

Nie odciąłem, ale wstawiłem kostkę i tak jakby rozdwoiłem ten sygnał.

Teraz leci tam gdzie leciał i jednocześnie do licznika :wink:

I działa :banan3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.