Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pasztet to może nawet i stać przez cało impreze :grin:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szyba tak długo macie zamiar z Cwiarą montować 2dinn :PPP

Dwa miechy to chyba się nie doczekam :( Jak uda mi się sprzedać mojego BECKERA to szukam od razu

A przy okazji : Concert II z B6 z tą srebrną ramką na górze nie pasuje bez rezania do b5? Tzreba szukać radia z a6 c5?

Opublikowano
Szyba tak długo macie zamiar z Cwiarą montować 2dinn :PPP

Dwa miechy to chyba się nie doczekam :( Jak uda mi się sprzedać mojego BECKERA to szukam od razu

A przy okazji : Concert II z B6 z tą srebrną ramką na górze nie pasuje bez rezania do b5? Tzreba szukać radia z a6 c5?

tzn dopiero za 2 miechy bd mial wszystkie graty bo wszystko z aso biore :wink:

musisz szukac z a6 co ma 22 cm, z b6 nie pasuje.. :whistling:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

Próbowałeś? We fałweju, żeby zmienić opcje podświetlania blatu to edytujesz to samo komórkJe, może jakby edytować w audi wsadzie? :naughty: ja tego u siebie nie robiłem, bo nie chciałem już ryzykować upyeahrdoleniem szafy, po to kupiłem w sumie drugi licznik, ale, że sprzedałem auto, to licznik cieszy oczy Bidzia... :whistling:

Cieszy cieszy ;-) tylko nie wykorzystuje go w pełni. Bo nie mam rds z radia. A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo?

Opublikowano
A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo?

A Jak?! - YouTube

:decayed: rezerwe, oil min, spryski, brems licht - poodłączaj masy i zobaczysz jak się fajnie górny FIS śmieje

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

Próbowałeś? We fałweju, żeby zmienić opcje podświetlania blatu to edytujesz to samo komórkJe, może jakby edytować w audi wsadzie? :naughty: ja tego u siebie nie robiłem, bo nie chciałem już ryzykować upyeahrdoleniem szafy, po to kupiłem w sumie drugi licznik, ale, że sprzedałem auto, to licznik cieszy oczy Bidzia... :whistling:

Cieszy cieszy ;-) tylko nie wykorzystuje go w pełni. Bo nie mam rds z radia. A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo?

jak w grasz kodeki to moze coś na dvd pójdzie :grin:

nie no żart, oprócz rdsu nic innego nie lata tam, chyba że sensor oleju odczepisz czy wiecznie na rezerwie bd... :whistling:

Opublikowano

jak w grasz kodeki to moze coś na dvd pójdzie :grin:

YEBŁEEEEM!! :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

Próbowałeś? We fałweju, żeby zmienić opcje podświetlania blatu to edytujesz to samo komórkJe, może jakby edytować w audi wsadzie? :naughty: ja tego u siebie nie robiłem, bo nie chciałem już ryzykować upyeahrdoleniem szafy, po to kupiłem w sumie drugi licznik, ale, że sprzedałem auto, to licznik cieszy oczy Bidzia... :whistling:

Cieszy cieszy ;-) tylko nie wykorzystuje go w pełni. Bo nie mam rds z radia. A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo?

bidzio a czemu nie masz rds z radia . NIe ori radio czy coś Ci nie bangla ?

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

A ja pracuje nad tym zeby przy zapłonie wyswietlała mi sie cwiara cytrynówki na kolor fisie :grin::grin:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

A ja pracuje nad tym zeby przy zapłonie wyswietlała mi sie cwiara cytrynówki na kolor fisie :grin::grin:

i zamiast dystanu km do końca bd odległość do najbliższego kibla się wyświetlała... :grin:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

A ja pracuje nad tym zeby przy zapłonie wyswietlała mi sie cwiara cytrynówki na kolor fisie :grin::grin:

i zamiast dystanu km do końca bd odległość do najbliższego kibla się wyświetlała... :grin:

albo do najbliższego baru i napis " do wodopoju....km"

Opublikowano

albo do najbliższego baru i napis " do wÓdopoju....km"

:polew:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

A ja pracuje nad tym zeby przy zapłonie wyswietlała mi sie cwiara cytrynówki na kolor fisie :grin::grin:

i zamiast dystanu km do końca bd odległość do najbliższego kibla się wyświetlała... :grin:

albo do najbliższego baru i napis " do wodopoju....km"

Kolego maq203 :offtopic::offtopic::offtopic:

Prosze trzymać sie tematu, bo bd uprzejmie donosze... :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ta dzisiejsza młodzież... ehhh... co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie...

:grin:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

człowiek coś głupiego zarzuci i cisza jak makiem zasiał... :grin:

chłopaki próbował ktoś zaadoptować kiere z b7 z mf do b5? bo Cwiara mówi że zaadoptować to ja sobie mogę psa... :facepalm::grin:

Opublikowano
A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo?

A Jak?! - YouTube

:decayed: rezerwe, oil min, spryski, brems licht - poodłączaj masy i zobaczysz jak się fajnie górny FIS śmieje

Bez przesady to akurat wiem jak świeci ;-) myślałem że może jakieś karaoke by na tym zrobił czy cóś :-P

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

Próbowałeś? We fałweju, żeby zmienić opcje podświetlania blatu to edytujesz to samo komórkJe, może jakby edytować w audi wsadzie? :naughty: ja tego u siebie nie robiłem, bo nie chciałem już ryzykować upyeahrdoleniem szafy, po to kupiłem w sumie drugi licznik, ale, że sprzedałem auto, to licznik cieszy oczy Bidzia... :whistling:

Cieszy cieszy ;-) tylko nie wykorzystuje go w pełni. Bo nie mam rds z radia. A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo?

bidzio a czemu nie masz rds z radia . NIe ori radio czy coś Ci nie bangla ?

Nie mam ori radia.

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

A ja pracuje nad tym zeby przy zapłonie wyswietlała mi sie cwiara cytrynówki na kolor fisie :grin::grin:

i zamiast dystanu km do końca bd odległość do najbliższego kibla się wyświetlała... :grin:

albo do najbliższego baru i napis " do wodopoju....km"

Kolego maq203 :offtopic::offtopic::offtopic:

Prosze trzymać sie tematu, bo bd uprzejmie donosze... :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ta dzisiejsza młodzież... ehhh... co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie...

:grin:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

człowiek coś głupiego zarzuci i cisza jak makiem zasiał... :grin:

chłopaki próbował ktoś zaadoptować kiere z b7 z mf do b5? bo Cwiara mówi że zaadoptować to ja sobie mogę psa... :facepalm::grin:

Ja się nie odzywałem bo zostałem ukamieniowany :) A z psem dobre ... :)

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

Próbowałeś? We fałweju, żeby zmienić opcje podświetlania blatu to edytujesz to samo komórkJe, może jakby edytować w audi wsadzie? :naughty: ja tego u siebie nie robiłem, bo nie chciałem już ryzykować upyeahrdoleniem szafy, po to kupiłem w sumie drugi licznik, ale, że sprzedałem auto, to licznik cieszy oczy Bidzia... :whistling:

Cieszy cieszy ;-) tylko nie wykorzystuje go w pełni. Bo nie mam rds z radia. A da radę tam coś innego wyświetlić? Czy nie bardzo?

jak w grasz kodeki to moze coś na dvd pójdzie :grin:

Wgrałem kodeki ale nie czyta mi filmów na BluRay. Ale za to wąż z Nokii chodzi :-)

Opublikowano

Maciek, fajere założysz, nie ma problemu, ale sprawy jaśków za chooya nie obejdziesz - inne ładunki i przy dzwonie Ci nie odpalą. Znając Ciebie, to "nie ma ryzyka, nie ma zabawy" i chooya na to położysz, zgadłem? :kox:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

A ja pracuje nad tym zeby przy zapłonie wyswietlała mi sie cwiara cytrynówki na kolor fisie :grin::grin:

i zamiast dystanu km do końca bd odległość do najbliższego kibla się wyświetlała... :grin:

albo do najbliższego baru i napis " do wodopoju....km"

Kolego maq203 :offtopic::offtopic::offtopic:

Prosze trzymać sie tematu, bo bd uprzejmie donosze... :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ta dzisiejsza młodzież... ehhh... co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie...

:grin:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

człowiek coś głupiego zarzuci i cisza jak makiem zasiał... :grin:

chłopaki próbował ktoś zaadoptować kiere z b7 z mf do b5? bo Cwiara mówi że zaadoptować to ja sobie mogę psa... :facepalm::grin:

Ja się nie odzywałem bo zostałem ukamieniowany :) A z psem dobre ... :)

Ukamieniowany? Sąsiedzi Cie nie lubia czy parterka niezadowolona? :grin:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Ale tutaj jeszcze nikt na szafie B/C5 nie dokonał tego, co ja:

http://img546.imageshack.us/img546/3862/dscf6833d.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox:

a w fałweju zrobiłem welcome przy zapłonie, w audi sie nie da :decayed:

A ja pracuje nad tym zeby przy zapłonie wyswietlała mi sie cwiara cytrynówki na kolor fisie :grin::grin:

i zamiast dystanu km do końca bd odległość do najbliższego kibla się wyświetlała... :grin:

albo do najbliższego baru i napis " do wodopoju....km"

Kolego maq203 :offtopic::offtopic::offtopic:

Prosze trzymać sie tematu, bo bd uprzejmie donosze... :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ta dzisiejsza młodzież... ehhh... co wolno wojewodzie, to nie Tobie smrodzie...

:grin:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

człowiek coś głupiego zarzuci i cisza jak makiem zasiał... :grin:

chłopaki próbował ktoś zaadoptować kiere z b7 z mf do b5? bo Cwiara mówi że zaadoptować to ja sobie mogę psa... :facepalm::grin:

Możesz też zaadoptować jednego małego murzynka. Cała rodzina gratis :-P

Opublikowano
Maciek, fajere założysz, nie ma problemu, ale sprawy jaśków za chooya nie obejdziesz - inne ładunki i przy dzwonie Ci nie odpalą. Znając Ciebie, to "nie ma ryzyka, nie ma zabawy" i chooya na to położysz, zgadłem? :kox:

W B6 tez niby poducha nie wystrzeli prawidłowo. Podłączasz jeden ładunek z poduchy, drugi zostawiasz nie podłączony. kontrolka airbag zgasnie i jazda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.