Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Emulator dziala sprawdzilem tydzien na nim jezdzilem i jest super do tego na ukladzie Philipsa i duzym radiatorem konstrukcja na lata

Niestety cena jest goscia ktory to montowal 50zl gola plytka Ja z wysylka kurier DPD calosc 65zl w obudowie i gotowa do montarzu.

Jak zrobic temp.oleju ?

stawiaj browara i mowie

W liczniku poliftowym biale podswietlanie montujesz z przedlifta wskaznik temp oleju zamiana silniczkow nastepnie jeden pin do czujnika oleju w podstawie filtra drugi na terminal 15 1z prawej od gory w niebieskiej kosci i cala filozofia

Emula na pin od temp.oleju i wszystko dzila

Bez sensu wymiana miski po co ?

koszt mojego rozwiazania z czesciami max 100zl a miska plus robota min.4h jak sie wie jak i to robilo jesli pierwszy raz nie polecam nocka w kanale albo tygodniowka u mechanika wydana zawadzisz raz o glebe i nowy czujnik ile???

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panowie, mam pewien problem.

Kupiłem licznik z pełnym fisem ( miałem do tej pory tylko ikonki ) z 1 liftu ( zegar analogowy z cyframi ). Nie działają mi 2 zegary - od temperatury i poziomu paliwa.

Czy licznik jest uwalony czy może coś w adaptacji pozmieniać ? Kabelkologia na pewno jest dobra - na starym liczniku pokazuje dobrze.

Na olx jest zdjęcie z działania tego licznika - tam pokazuje dobrze.

183594801_1_1000x700_licznik-z-komputere

Dzięki wielkie, dziwnie się jeździ bez paliwa z ponad połową baku.

Edytowane przez TheViP

Opublikowano

Test zegarów i zobacz czy w ogóle działają

Opublikowano

Kurde, zapomniałem napisać - robiłem test i były wporządku - ruszają się ok.

Opublikowano

Zmieniales kabelkologie ? Jeśli na teście zegarów ok to sygnały źle podłączone, jakie błędy vag pluje

Opublikowano

Kabelkologie sprawdzałem już x razy :( Poza tym - mam taki licznik ( podłączyłem na chwilę i pokazuję ok temp i paliwo )

http://allegro.pl/audi-a4-b5-licznik-bez-fis-diesel-1-9tdi-i4656122041.html

Błędy moge odczytać dopiero jutro z rana.

Nigdzie nie pisze by byly problemy z przechodzeniem tego samego rocznika z nie fis na fis. Jest to możliwe że to ta cholerna adaptacja ?

Opublikowano

Nie mam pojęcia dlaczego nie chce działać, rozpiska dla obu liczników jest ta sama?

Opublikowano

Tak to oba te same - po 1 lifcie tzw cluster 2.

Edytowane przez TheViP

Opublikowano

No to nie wiem pozostaje sprawdzić licznik w innym aucie czy działa

Opublikowano

No trzeba będzie - ale ponawiam pytanie - czy adaptacja nie ma z ntym nic wspolnego ? Widze ze licznik był podpięty po can ze skrzynią ( było automatic) ??

Opublikowano

Nie ma znaczenia sprawdź bledy tak czy siak

No bo co maja wskazania do skrzyni ja też swój licznik mam z automatu ale może przekoduj go na manualna a może jednak

Opublikowano

Witam

Czy jest ktos konkretnie chetny na Emulator sensorka oleju ?

Opublikowano

Ile ma kosztowac ?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie ma znaczenia sprawdź bledy tak czy siak

No bo co maja wskazania do skrzyni ja też swój licznik mam z automatu ale może przekoduj go na manualna a może jednak

00771 - Fuel Level Sensor (G)

30-00 - Open or Short to Plus

Tylko czemu na innym liczniku jest ok .. Chyba jakaś ścieżka tam padła. No nic - musze podłączyć do kogoś innego, bo pomysły mi się skończyły.

Opublikowano

Emulator 75zl przelew w obodowie gotowy do montarzu sprawdzony przetestowany dziala prawidlowo sensor gasi na amen

montarz 3 kable do wpiecia czas pracy 10-15min i zapominamy o konewce

Plytka + obudowa +wysylka 75/pobranie 78zl cena moze sie wydawac spora ale jak sobie policzymy to nie jest zle Gosciu 50robota niestety

Wysylka DPD

Opublikowano

Panowie od czego dokładnie ta czerwona kostka ?

jfcya3zx.jpg

Opublikowano

Pierwszy post wszystko jest.

Opublikowano

czyli to jest kostka od pełnego FISA? bo teraz mam licznik z 1/2 fisa i ta czerwona nie ma swojego miejsca by ja gdzieś wpiąć

Opublikowano

k**wa stary weź poczytaj najpierw o licznikach bo skoro chcesz wpiąć wtyczkę od przed lifta do pół fisa to ja się dziwie jak ty tego pól fisa zamontowales ?

Opublikowano

Nie denerwuj się poprostu ja tylko pytam bo jedni mi mówią jedno drudzy mówią co innego i poprostu już nie wiem sam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.