Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1/2 nie pokazuje spalania.

Wysłane z terenu

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Majstry potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Jak dostac sie sygnalu spalania? Nie moge przebic sie przez dzungle przekaznikow i kabli, jest rzeznia...

Opublikowano

Najlepiej od gory. Odkrecasz pokrywę ecu pod maska i tam masz dobre dojście.

Opublikowano

Dostalem sie od gory ale wtedy ktora to kostka i jaki kolor kabla w moim roczniku?

Opublikowano

Dostalem sie od gory ale wtedy ktora to kostka i jaki kolor kabla w moim roczniku?

A jaki miałeś wcześniej licznik? Masz polifta?

Wysłane z terenu

Opublikowano

tak ale licznik przedlift byl, bo auto z maja 99r. Pany nie dziala mi obrotomierz, potrzebnam jakas adptacja czy zle pin wpiety? Licznik z Can z 2000r a4 b5 vdo


Jak sie koduje licznik zeby przejsc z can na analogowa prace? Vag commandera mam tylko


Udalo mie zmienic w adaptacjach 60,61,62 na 0 ale teraz obrotek na jalowym wskazuje 500 wtf?

Opublikowano

zakoduj na 4 cylindry bo pewnie masz z 6

Opublikowano

jak to zrobic? faktycznie kodowanie mam 00060

Ok dalem rade ;)


mam podlaczone do fis radio concert II prze ena data clock, trzeba cos kodowac zeby dzialalo? narazie mi sie alladyn pali w tym miejscu wiec nie widze czy dziala.

Edytowane przez Chadury89

Opublikowano

Concert II przez can podlaczasz

Opublikowano

Adapter jakis potrzebny?

Myslem ze przez te 3 piny musi byc podlaczone, na radiu nie ma rozpiski z pinami can

Edytowane przez Chadury89

Opublikowano

Musi byc , nie trzeba adapteru , licznik po drugim lifcie obsługuje can, oczywiście sam mam tak podłączone

Jeśli dobrze pamietam to can-L i can-H w dużej kostce

Opublikowano

Polecacie jakiś warsztat który by podłączył i zakodował taki licznik z fisem z łódzkiego, mazowieckiego ? ewentualnie okolice radomia ?

Opublikowano

panowie podjął by sie ktoś zrobienia takiej przejściówki by podpiąć licznik z drugiego liftu do przedlifta?

Opublikowano

Oprocz braku wyswietlania stacji na fisie, nie pali sie prawy kierunek. Przekladalem piny wg rozpiski MAxtera i tam gdzie powinien byc pin prawego kierunkowskazu bylo puste miejsce, ciekawe gdzie teraz szukac tego pinu :( Gdzies sie reguluje natezenie podswietlenia?

Orientuje sie ktos jakiego koloru jest przewod czujnika temperatury zewnetrznej, ktory trzeba wpiac do niebieskiej kostki? Mam ze starego licznika kostke 10 pin, tam sa 4 przewody i ktorys musze z nich podpiac bo na vagu wyskakuje blad czujnika zewnetrznego.

Edytowane przez Chadury89

Opublikowano

Natezenie podswietlenia masz w pokretle...

rozpiske pinow z kostki 10 tez znajdziesz bez problemu...

szukajcie a znajdziecie...

Opublikowano

Szukalem po numerze termometru i nie moge znalezc, obilo mi sie o uszy ze ten przewod jest koloru brazowo-zoltego, ale chcialem zeby ktos to potwierdzil.

Bedzie to pin 3 lub 10 w tej wtyczce, na dniach to sprawdze i tutaj napisze, moze komus sie przyda :)

Edytowane przez Chadury89

Opublikowano

mam pytanie znajomy mnie prosi o zmiane licznika na fis rok auta 95 czy taki licznik do niego podejdzie http://olx.pl/oferta/zegary-licznik-vdo-audi-a4-b5-duzy-fis-CID5-ID6RMBr.html#a99c8291a0 i jak z podłaczeniem manetki od sterowania fisa

Edytowane przez pcmirek

Opublikowano

Tak podejdzie. Potrzebujesz jeszcze manetkę do fisa i czerwoną wtyczkę lub taśmę z dysku i dorabiasz. Tak te małe białe wyjście to do fisa.

Wysłane przy użyciu telefonu stacjonarnego.

Opublikowano

Szukalem po numerze termometru i nie moge znalezc, obilo mi sie o uszy ze ten przewod jest koloru brazowo-zoltego, ale chcialem zeby ktos to potwierdzil.

Bedzie to pin 3 lub 10 w tej wtyczce, na dniach to sprawdze i tutaj napisze, moze komus sie przyda :)

Rozpiska 10 pinowej kostki z zagranicznego forum:

Pre 8 /97 ( This means you have a blue & a yellow

connector on the back of your instrument

cluster)

Pin 1 - Black/Red - Power

Pin 2 - Nothing

Pin 3 - Brown/Yellow - A /C Control Head

( Outside Temperature )

Pin 4 - Grey/Blue or Grey/Yellow - Instrument

Cluster Combination Processor ( Pin 19 on blue

connector)

Pin 5 - Nothing

Pin 6 - Brown - Ground

Pin 7 - White /Blue - Instrument Cluster

Combination Processor ( Pin 7 on yellow

connector)

Pin 8 - Black/Brown - Transmission Control

Module ( Gear Indicator )

Pin 9 - Brown - Ground

Pin 10 - Nothing

Post 8/97 through to 99 .5 ( This means you have

a blue & green connector on the back of your

instrument cluster and an ANALOG clock)

Pin 1 - Black/Red - Power

Pin 2 - Nothing

Pin 3 - Nothing

Pin 4 - Grey/Blue or Grey/Yellow - Instrument

Cluster Combination Processor ( Pin 20 on blue

connector)

Pin 5 - Nothing

Pin 6 - Brown - Ground

Pin 7 - Nothing

Pin 8 - Black/Brown - Transmission Control

Module

Pin 9 - Nothing

Pin 10 - Brown/Yellow - A /C Control Head

( Outside Temperature )

Edytowane przez Banan

Opublikowano

Czyli 10 Pin, wielkie dzieki, rozwiales moje watpliwosci:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.