Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nasze maleństwo Wikusia :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Chciałbym się pochwalić :wink4:

Dnia 24.08.09 o godzinie 11.20 urodziła się nam piękna córeczka Wikusia,bo tak dostała na imię waży 3,7 kg przy wzroście 60cm :silacz:

Oczywiście Tatuś był przy porodzie,ale niestety nie mógł przeciąć pępowiny gdyż dzidzia owinęła sobie ją 3 razy w okół szyjki :confused4:

Na całe szczęście poród odbył się naturalnie.

O to parę fotek naszego maleństwa :wink4:

74895779.th.jpg

20090351.th.jpg

46897009.th.jpg

Pozdrawiamy.

Opublikowano

Serdecznie gratuluje zdrowej i ślicznej córeczki :):good:

Opublikowano

Gratki i dużo zdrówka :good:

PS

Proszę nie pisać "po spożyciu" na forum :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dużo zdrowia dla mamy, córy i taty! I... przespanych nocek... :)

Opublikowano

Brawo :good:

Gratuluje rodzicom :)

Opublikowano

Ja juz gratulowalem, ale takiego szczescia to moge jeszcze raz pogratulowac! :decayed: Tak jak mowilem, nic tylko pozazdroscic!

Pozdrowienia dla was wszystkich :notworthy:

P.S. Na zdjeciach Wiki nie wyglada jak noworodek :mysli: Takie otwarte i ciekawe swiata oczka...

Opublikowano

Ja do dziś pamiętam jak moją córę przywieźli do mnie pare minut po porodzie i też była taka ciekawa świata... :)

Opublikowano

gratki :oklaski:

Opublikowano

Brawo gratuluje koledze

Opublikowano

Gratulacje :oklaski:

Dużo zdrówka dla Wikusi i rodziców

Opublikowano
  • Autor

Dziękujemy serdecznie za życzenie i gratulację :hi:

Zobaczcie jaki prezent dostałem od Wikuni :decayed:

da7359d4a6ddb79cm.jpg

Opublikowano

ile Ty masz obraczek oszuscie matrymonialny??? :polew:

gratki :>

Opublikowano

gratulacje :)

Opublikowano

Gratulacje :good:

Opublikowano

Śliczna :) moje gratulacje!

Opublikowano

stary wielkie gratulacje :good: :good: :good:

Opublikowano

to teraz fotelik dla Wikusi by Ci sie przydal z logo Klubu... :gwizdanie: gratki...

Opublikowano
  • Autor

Gratki i dużo zdrówka :good:

PS

Proszę nie pisać "po spożyciu" na forum :polew: :polew: :polew:

Nie no,spożywał będę jak moje panny wrócą do domku :wink4:

Na razie musimy przegnać od Wikusi żółte zabarwienie :kwasny:

ile Ty masz obraczek oszuscie matrymonialny??? :polew:

gratki :>

Obie od żonki-na lewej dłoni dostałe już dawno,a na prawej to GPS :decayed:

to teraz fotelik dla Wikusi by Ci sie przydal z logo Klubu... :gwizdanie: gratki...

Szkoda Dominik że nie mamy jeszcze takowych,ale przecież są naklejki i można by taką na wózek zapodać :naughty::kox:

Dziękujemy raz jeszcze za gratulacje :hi:

Opublikowano

Gratulacje :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.