Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wykres jak wykres, czekamy jak bedzie wymiatac :)

Opublikowano

to nie będzie jeździć to będzie śmigać lekko nad ziemią :)

Opublikowano

a gaz bedziesz montowac do tego ? :tongue4:

jak mocy braknie............
Opublikowano

Konkretnie tam sie bawicie... chłopcy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj finalnie dokonczone doloty. Malo czasu bylem gdyz mam kilka prywatnych spraw do zalatwienia, ale jak zawsze mozna liczyc na chlopakow. Silnik finalnie przykrecony , jutro bedzie okrecany wiec do piatku powinien przypominac " prawie " gotowego rs-a . Kilka fotek

8fc3495a.jpg

f39561b6.jpg

4ba45a32.jpg

4d574f51.jpg

47ba3a8a.jpg

Wlasciciel jak niektorzy wiedza jest katem ..... wiec o to mozna byc spokojnym nie bedzie to auto stojace w garazu , lecz mocno upalane wieczorami . Witem ty sie tak nie ciesz bo wpadam na hamownie to sprawdzic a oprocz tego moglbys juz wrocic z tego urlopu .... nie za dobrze ci ?

Opublikowano

Ładne te wasze projekciki zawsze wszystko wychuchane i co najwazniejsze mechanicznie ogarniete. Adam jaki to urlop jak problemy zdrowotne w rodzinie wystapiły... Od poniedziałku działam napchajcie szmat w wydech i zapraszam :wink4:

Opublikowano

Michal jak sie tam lansuje na fotach, widac ze skladacie to w Japonii, tylko gdzie jest Dino?? :D

Opublikowano
amlolat jak sie tam lansuje na fotach, widac ze skladacie to w Japonii, tylko gdzie jest Dino??

buaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahahahahhaha :polew:

Opublikowano
  • Autor

Witku szczegolnie myslac o tobie spojrz na fotki zostaja 4 katy i tlumik wiec bedzie mega cichy :)

Opublikowano

no niezly projekcik gratki dla was panowie

Opublikowano

No projekt idzie szybko, doloty na żywo robią jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach :)

PS. Widze że Ty też się dałeś nabrać na tą Japonie :wink4: :wink4: ale to chyba nie temat o tym hehe....

Opublikowano

myślę że 5 z przodu będzie bez problemu fura super mega kox w czewie też jest podobny projekt tylko s4 i tam już podobno jest 550 ale wykresu nie widziałem

Opublikowano

Bez wykresu to żadna moc...w Wawie też było dużo takich mocnych i wogóle cuda na kiju...a wykres w lesie :polew:

Opublikowano

ładne to foto :) wsio dopracowane

gratulacje za tempo :good:

Opublikowano

he he he racja tam podobno jest już wszystko poskładane a silnik sie dociera

Opublikowano
  • Autor

Andrzej musze gnac bo jak widziales w kolejce nastepne 2 x s4 i jedno rs4 na mody .... juz nie wspomne o moim gruzie co stoi przy scianie placzu i czeka chyba na zime aby ktos go poskladal

Opublikowano

Andrzej musze gnac bo jak widziales w kolejce nastepne 2 x s4 i jedno rs4 na mody .... juz nie wspomne o moim gruzie co stoi przy scianie placzu i czeka chyba na zime aby ktos go poskladal

no i moim pamietaj :)
Opublikowano
  • Autor

ciiiiiii ..... sowianka popsujesz niespodzianke :)

Opublikowano

ciiiiiii ..... sowianka popsujesz niespodzianke :)

:mysli: cos sie dzieje za plecami

Opublikowano
  • Autor

chlopie u nas na ziemi lezy tyle rzeczy ze spokojnie serwisowalbys nsze f16 jstrzebie przez nastepny rok . U nas sie pije , pali , przeklina , griluje , xxx cenzura , itd i moze dlatego mamy tyle klientow bo czuja sie jak w domu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.