Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj finalnie dokonczone doloty. Malo czasu bylem gdyz mam kilka prywatnych spraw do zalatwienia, ale jak zawsze mozna liczyc na chlopakow. Silnik finalnie przykrecony , jutro bedzie okrecany wiec do piatku powinien przypominac " prawie " gotowego rs-a . Kilka fotek

8fc3495a.jpg

f39561b6.jpg

4ba45a32.jpg

4d574f51.jpg

47ba3a8a.jpg

Wlasciciel jak niektorzy wiedza jest katem ..... wiec o to mozna byc spokojnym nie bedzie to auto stojace w garazu , lecz mocno upalane wieczorami . Witem ty sie tak nie ciesz bo wpadam na hamownie to sprawdzic a oprocz tego moglbys juz wrocic z tego urlopu .... nie za dobrze ci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te wasze projekciki zawsze wszystko wychuchane i co najwazniejsze mechanicznie ogarniete. Adam jaki to urlop jak problemy zdrowotne w rodzinie wystapiły... Od poniedziałku działam napchajcie szmat w wydech i zapraszam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amlolat jak sie tam lansuje na fotach, widac ze skladacie to w Japonii, tylko gdzie jest Dino??

buaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahahahahhaha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No projekt idzie szybko, doloty na żywo robią jeszcze większe wrażenie niż na zdjęciach :)

PS. Widze że Ty też się dałeś nabrać na tą Japonie :wink4: :wink4: ale to chyba nie temat o tym hehe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że 5 z przodu będzie bez problemu fura super mega kox w czewie też jest podobny projekt tylko s4 i tam już podobno jest 550 ale wykresu nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wykresu to żadna moc...w Wawie też było dużo takich mocnych i wogóle cuda na kiju...a wykres w lesie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne to foto :) wsio dopracowane

gratulacje za tempo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciiiiiii ..... sowianka popsujesz niespodzianke :)

:mysli: cos sie dzieje za plecami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...