Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Atmosfera faktycznie jest spoko :wink4: i wyluzowana :wink4: a piękna biała Papuga umila dodatkowo czas :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Auto juz na kolach ze skreconym zawieszeiem oraz ulozona wiazka. . Przepustnica juz prawie skonczona. Zostal front i dopieszczenie . Kolejna partia fotek

04222f27.jpg

a7af2918.jpg

194a82fe.jpg

d30fa87b.jpg

60677cf5.jpg

9d89a6e8.jpg

3f90db52.jpg

a0511b94.jpg

877a8f69.jpg

Opublikowano

kurcze ze to wszystko tam sie zmiesciło :gwizdanie:

Opublikowano

U ciebie szybciutko wszystko sie idzie u nas tez jdzie jakos niestety znowu rajd orlenu i trzeba przełozyc koniec projektu.A czy srednice w pompie przewodów dadza rade??? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Takie jest wyjscie z pompy . Wszystko okaze sie przy strojeniu . W ostatniej rs4 wystarczylo ale tam mniej koni jest. Zakladam poprowadzenie nowych przewodow ale poki co sprobujemy na seryjnych

Opublikowano

Fajnie wyglądają te doloty, stoją jak kobry :>

Tyle, że podczas jazdy w deszczy będą naciągać wodę z nadkoli. Przerabiałem problem stożka blisko nadkola. Musiałem wyrezać osłony, aby stożek nie zaciągał z nadkola. Tu dodatkowo nadkole jest wentylowane.

Opublikowano

U ciebie szybciutko wszystko sie idzie u nas tez jdzie jakos niestety znowu rajd orlenu i trzeba przełozyc koniec projektu.A czy srednice w pompie przewodów dadza rade??? :gwizdanie:

Sid sie zalamie :)
Opublikowano

Mysle ze przezyje dla niego najwazniejszy jest wynik i dobry ładny wykresik i jak autko bedzie popylac a na to juz niedługo przyjdzie pora :tongue4:

Opublikowano

projekcik mega kasiasty i przemyślony :good:

widze na placu subarynki :kox:

GT WRX STI :decayed: coś dla mnie

powodzenia w modach :good:

Opublikowano
  • Autor

Przepustnica skonczona, powstala ona z przepustnicy z bmw 540 oraz nissana 200sx s14. W masce pojawily sie wloty. Tym razem wzorowalismy sie na wlotach znalezionych w jednym z aut zza wielkiej wody

c0606150.jpg

2f48752d.jpg

25cbae3a.jpg

80a25334.jpg

965d8412.jpg

Opublikowano

małe te doloty :confused4:

Opublikowano
  • Autor

mowisz o dolotach czy wlotach ?

Opublikowano

w Polsce to jzu tak jest, ze jak nie ma wielkiej dziury w dolocie, wlocie czy wydechu to za malo i c**j!

Opublikowano

mowisz o dolotach czy wlotach ?

o dolotach..

Opublikowano
  • Autor
:shocked: male ? w tej chwili nie wiem co mam napisac , zamurowało mnie . Krotkie doloty srednicy 2x 76 mm upchany jak sie da ze zrobionymi nawiewami prawie bezposrednio a ty mowisz ze maly ? WTF
Opublikowano

Srednica spokojnie wystarczy na te 550+ bez przesady. Za to ja bym zlikwidował to smigło "na czole" silnika i założył wentylatory elektryczne. Pozdrawiam.

Opublikowano

jaka cisza tu nastała ... :gwizdanie: Jak idą prace, kiedy wykresik :evil: ??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Katalizatory jednak musza zrobic out. Auto bardzo pieknie zareagowalo z przejscia z 0,9 na 1,2 z 387 koni na 440 natomiast pozniej juz katy skutecznie nam posuly humor . Wiec zabieramy sie do ich wyciecia. POzdrowienie dla Gula i vtg, dla Brt za " doj*b mu zaplonu " i macplowi " doj**alem " .... brt " malo :) " W piatek ciag dalszy walki. Ponizej 2 wyrwane z reki wykresy tylko informacyjnie bo docelowo jeszcze sie on pozmienia. 500 koni do zrobienia .

9df20ccc.jpg

1ab2a7c2.jpg

Opublikowano

Ale fajnie trzyma to doładowanie. :kox: Wykresy tez mile dla oka :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.