Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile


2fast4you

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wygadany jesteś :)

Właśnie miałem na myśli że jak teraz skończą się wszystkie auta to potem wszystkie z czystej ciekawości zmierzyć w wysokie temp.

A jeżeli chcesz to można i w Afryce... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie na luz z tymi temperaturami. Wynik jest bardzo dobry a będzie jeszcze lepszy.

Adam czy nie myśleliście o kolektorach wydechowych z większymi kanałami ? Czy te seryjne nie są zbytnio restrykcyjne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jakbym mial planach spaanie kolektorow to bym nie kupoal eliminatoror . Wszyscy na swiecie jezdza i daja rade. Narazie nie widze problemu aczkolwiek bralismy pod to uwage. Napewno nie kupie pekajacych chinczykow [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 23:08_________________________________________________Auto sprawdzilismy na hamowni sasiada po zrobieniu kolektorow . Auto nie zmienilo cyferek lecz moc jak widac jest do konca czyli praktycznie 500 hp przez 1.5 tys obr. Bardzo fajnie bo po przepieciu biegow ma niesamowity power. Czekamy na pogode i lecimy dalej .

a721381a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne wrażenie na GT2X w 1.8T jak pospawałem kolektor rurowy to czuć było że góra się odetkała, wcześniej z dołu jechało a u góry dusiło. A co najważniejsze to EGT spadło nawet o 50 stopni.

Piękne parametry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no piękne liczby....to się nazywa wykres....ciekawe jakie spalanie :tongue4:

Ciekawe co będzie po strojeniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto robi takie auto chyba nie patrzy na spalanie :wink4: co nie zmienia faktu ze musi byc kosmiczne :decayed:

Założę się, że podczas spokojnej jazdy spali tyle co zwykłe 2.7T :wink4:

O ile jest się w stanie zmusić do spokojnej jazdy, przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma do standalone podlaczona sonde szerokopasmowa wiec spalanie przy normalnej jezdzie jest na poziomie 11l/100 km :). Jednak przy pelenym otwarciu przepustnicy 044 + 630cc leja jak ja za mlodu malolatki w lany poniedzialek z wiadra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem ile pokazuje na chwilowym :naughty:

swoją drogą ślędzę projekt od początku i cały czas czekam na efekt końcowy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto ma do standalone podlaczona sonde szerokopasmowa wiec spalanie przy normalnej jezdzie jest na poziomie 11l/100 km :). Jednak przy pelenym otwarciu przepustnicy 044 + 630cc leja jak ja za mlodu malolatki w lany poniedzialek z wiadra :)

Eee to szału nie ma :naughty:

Dopiero jak zachce się bawić to auto robi się jak alkoholik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11/100 żartujesz :gwizdanie:

a co w tym dziwnego???

wiadomo że tyle pali 1.8/1.8T/2.7BiT przy NORMALNEJ JEŹDZIE :naughty:

a normalna jazda to tak do 2500/3000 rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosimy o dowody że to tak "dużo" pali ;) 1.8T spali tak samo jak nie więcej po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu przy takim aucie, modach i mocy rozmowa o spalaniu...wiadomo że właściciela jak stać na RS4 plus graty na 500+ to stać także na benzynę...tutaj się powinno pisać jakie ma przyspieszenia jakie inne auta objeżdża a nie czy pali 11,0 L czy 11,1 L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu przy takim aucie, modach i mocy rozmowa o spalaniu...wiadomo że właściciela jak stać na RS4 plus graty na 500+ to stać także na benzynę...tutaj się powinno pisać jakie ma przyspieszenia jakie inne auta objeżdża a nie czy pali 11,0 L czy 11,1 L

Jasne jasne i masz rację. Moje pytanie było poboczne i tylko z ciekawości bo spalanie jest powiązane w jakimś stopniu z mocą.

Chciałbym wiedzieć jakie jest REALNE spalanie przy takim aucie i KM ;)

Pogoda nie sprzyjająca ale czy autko coś fajnego objechało czy jeszcze za wcześnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko jeszcze nie wystrojone także pewnie stoi i czeka na finalne strojenie, tak mi się wydaje :wink4: a kille to dopiero na wiosne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mi chodziło że nie śmiga na finalnej mocy :wink4: śmiga na mocy 500KM ale docelowo przecież ma być ponad 500 :wink4:

Jak się lata bokami?? :naughty:

Musimy się ustawić na jakimś większym parkingu i polatamy w parze jak w drifcie :wink4: co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...