Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

100 lat chłopaku,jutro zadzwonie.[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:16_________________________________________________panowie dacie się namówić na wcześniejszą porę np 14:30 :naughty:

Opublikowano

Jak tam ludzie? Jak się zapatrujecie na propozycję Marcysia??

monti

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano

czarno widzę chłopie :thumbdown:

monti

Opublikowano

ja mam cały dzień wolny więc może być nawet 14:30

pozdrawiam

Opublikowano

No tak, a reszta? :gwizdanie: No sam nie wiem chłopaki, niech lepiej wszyscy zainteresowani śledzą jutro forum. A jeszcze dzisiaj trzymajcie kciuki za Adama!

pozdrowienia, monti

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

może i być 14:30 :hi:

Opublikowano

panowie to jaka decyzja bo niewiem o której wyjechać z poznania

Opublikowano

jak dla mnie to może być 14:30

Opublikowano

ok, jedź Marcyś tak, żeby być na 14.30, zadzwonię do hubiego i sebastiana

monti

Opublikowano

Siemka :gwizdanie: Niema to jak zadzwoni Monti w trakcie mszy w kościele hehe ale i tak mialem wyciszony;)bo tak to bym się zapewne spalił ze wstydu;)

Do zobaczenia o 14:30 Pozdro 4all

Opublikowano
:good: o 13 tej startuje
Opublikowano

Siemka :gwizdanie: Niema to jak zadzwoni Monti w trakcie mszy w kościele

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

to ja tez juz się zbieram

Opublikowano

żyjeta :wink4: :wink4:

Opublikowano

Siemka Panie i Panowie nikt nic się nie udziela prócz Marcysia;) Czy was ten niedawny śnieg zaskoczył?

Chciałbym podziękować za ten niedawny spot który się odbył a nikt nawet nie podziękował, nie wspomniał,czy nie zrelacjonował itp. :P

to chociaż ja wyskakuje z podziękowaniem za wyrafinowane jak i doborowe towarzystwo i ten klimat w jakich spoty się odbywają :kox: Z pozdrowieniami 4ALL :wink4:

Opublikowano

No tak czekałem, aż Ktoś się wynurzy :> Może uda mi się ściągnąć fotki od Sławka i wrzucić coś w weekend. Ale nie obiecuję, żeby później nie było pretensji :tongue4:

Panie i Panowie, tak poza spotowym tematem, znajomy ma do sprzedania A4 B6 2,5 tdi s-line, ośkę, 2003 rok, kombi, kolorek hmm błękitny (taki jak Sebastiana/Cilka), bardzo zadbana furka, pełna navi, bixenon, ogólnie bogata opcja. Chce za nią 28000 pln. Może ktoś będzie zainteresowany.

Pozdrowienia, monti

Opublikowano

Siemka Panie i Panowie nikt nic się nie udziela prócz Marcysia;) Czy was ten niedawny śnieg zaskoczył?

Chciałbym podziękować za ten niedawny spot który się odbył a nikt nawet nie podziękował, nie wspomniał,czy nie zrelacjonował itp. :P

to chociaż ja wyskakuje z podziękowaniem za wyrafinowane jak i doborowe towarzystwo i ten klimat w jakich spoty się odbywają :kox: Z pozdrowieniami 4ALL :wink4:

tak tak przyznaje się nawet nie wchodziłem na forum

ale niemiałem do tego głowy bo latałem z żoną po szpitalach

a do tego jeszcze pompka od zamka centralnego mi padła

ten tydzień to jakaś masakra

pozdrawiam

Opublikowano

Przerabiałem Motyw z Pompką :sick3: ale dałem rade wysyłając do regeneracji tą starą zmęczoną życiem :gwizdanie: jak coś to nr do pacjenta z allegro od regeneracji gdzieś mam w razie "W" :kox:

pozdro

P.S. Monti z fotami 3mamy za słowo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.