Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

100 lat chłopaku,jutro zadzwonie.[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:16_________________________________________________panowie dacie się namówić na wcześniejszą porę np 14:30 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, a reszta? :gwizdanie: No sam nie wiem chłopaki, niech lepiej wszyscy zainteresowani śledzą jutro forum. A jeszcze dzisiaj trzymajcie kciuki za Adama!

pozdrowienia, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :gwizdanie: Niema to jak zadzwoni Monti w trakcie mszy w kościele hehe ale i tak mialem wyciszony;)bo tak to bym się zapewne spalił ze wstydu;)

Do zobaczenia o 14:30 Pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panie i Panowie nikt nic się nie udziela prócz Marcysia;) Czy was ten niedawny śnieg zaskoczył?

Chciałbym podziękować za ten niedawny spot który się odbył a nikt nawet nie podziękował, nie wspomniał,czy nie zrelacjonował itp. :P

to chociaż ja wyskakuje z podziękowaniem za wyrafinowane jak i doborowe towarzystwo i ten klimat w jakich spoty się odbywają :kox: Z pozdrowieniami 4ALL :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak czekałem, aż Ktoś się wynurzy :> Może uda mi się ściągnąć fotki od Sławka i wrzucić coś w weekend. Ale nie obiecuję, żeby później nie było pretensji :tongue4:

Panie i Panowie, tak poza spotowym tematem, znajomy ma do sprzedania A4 B6 2,5 tdi s-line, ośkę, 2003 rok, kombi, kolorek hmm błękitny (taki jak Sebastiana/Cilka), bardzo zadbana furka, pełna navi, bixenon, ogólnie bogata opcja. Chce za nią 28000 pln. Może ktoś będzie zainteresowany.

Pozdrowienia, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panie i Panowie nikt nic się nie udziela prócz Marcysia;) Czy was ten niedawny śnieg zaskoczył?

Chciałbym podziękować za ten niedawny spot który się odbył a nikt nawet nie podziękował, nie wspomniał,czy nie zrelacjonował itp. :P

to chociaż ja wyskakuje z podziękowaniem za wyrafinowane jak i doborowe towarzystwo i ten klimat w jakich spoty się odbywają :kox: Z pozdrowieniami 4ALL :wink4:

tak tak przyznaje się nawet nie wchodziłem na forum

ale niemiałem do tego głowy bo latałem z żoną po szpitalach

a do tego jeszcze pompka od zamka centralnego mi padła

ten tydzień to jakaś masakra

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem Motyw z Pompką :sick3: ale dałem rade wysyłając do regeneracji tą starą zmęczoną życiem :gwizdanie: jak coś to nr do pacjenta z allegro od regeneracji gdzieś mam w razie "W" :kox:

pozdro

P.S. Monti z fotami 3mamy za słowo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...