SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

troudyl

No włacha jak tam kiedy spocik ? :tongue4: ? Pozdro

P.S. Wynurzać się z tych ślimaczych domków nareszcie zrobiło się cieplej :cool1:

No włacha jak tam kiedy spocik ? :tongue4: ? Pozdro

zajechał byś na bajere :naughty: :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 06:05_________________________________________________żyje tu ktoś, halooooooooooooooooooooooooooooooooo ;(

ja czasem zaglądam i też się zastanawiam czy Piła żyje :naughty:

Siema Siema :cool1:

zajechałbym ale od poniedziałku chyba na L4 pójdę bo coś noga mi się popsuła i kuśtykam tak jakoś dziwnie :wallbash: a tak pozatym co słychować widzę,że kolega AŁDZIOR się piszę na SPOTA ;) ??Pozdro 4ALL :kox:

witam

no to może jakieś konkrety zaczniemy walić na temat spociła

może ktoś jakiś termin wymyśli

Hubi tylko nie idź do lekarza w pracy bo jeszcze powie ze jak popsuta to trzeba odciąć :kox:

ps.

a to ta nowa członkini naszego klubu co wspominałem jakiś czas temu

p1030374o.th.jpg

Siema Siema :cool1:

witam

no to może jakieś konkrety zaczniemy walić na temat spociła

może ktoś jakiś termin wymyśli

ps.

a to ta nowa członkini naszego klubu co wspominałem jakiś czas temu

p1030374o.th.jpg

HUBI noga na warsztat, wymienią kilka gratów i będzie jak nówka.

Lechu jeszcze raz gratulacje,a spot hmmm ja myślałem o tej niedzieli ale staszna cisza u nas, może następna niedziela :mysli:. a gdzie reszta, monti chyba hasła zapomniał i nie może się zalogować,zadzwonie dziś do niego.

No No Chodzież się deklaruje na Spocika :naughty: mam tylko i zapewne nie tylko ja nadzieję,że na deklaracjach się nie skończy :cool1:

P.S. Jutro Śmigam do lekarza na kanał może mi wymienią końcówkę coś zreperują i będe śmigał jak nowy a nie jak kuter-noga (Bo na razie to nawet sprzęgło cieżko jest mi wcisnąć) hehe :kox: Konkursu zjazdu na byle czym też już nie zrobimy bo to rondko ze śniegu przy kauflandzie widziałem,że stopniało :tongue4: Wbijajcie termin spota niech więc się coś wreszcie zacznie dziać;) Pozdro :gwizdanie:

Panowie jestem tutaj nowy moze ktos powie mi jak wyglada taki spocik co robicie jak juz sie spodkacie ??

:drunk::drinks::pali::bokser: :laghing2:[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:11_________________________________________________a tak na poważnie to musisz wpaść, rozmawiałem dziś z Robertem (MONTI) i ustaliliśmy że zrobimy spota 11.04.2010 o godz.15:00.jest wiec troche czasu na zastanowienie się,ale żeby nie było czekamy na Wasze propozycje,może ktoś z Was ma inną propozycje terminu i miejsca robi się pogoda, może więc jakiś grill nad jeziorem :pali:

Dokładnie musisz wpaść :kox: bo tego nie da się opisać słowami a opowiedzieć też jest ciężko;) więc wleć i przekonaj się sam jak jest naprawdę i nie tylko Ty... każda osoba jest mile widziana :cool1: Jak raz spróbujesz będziesz z nami częściej (tak myślę :mysli: hehe) :good:

trochę mnie na forum nie było a widzę temat się rozkręcił :) muszę wpaść na następny spot

Daro skoro jesteś z Chodzież-y to zapewne się znamy choćby z widzenia bankowo :decayed:

o to to to to ty żyjesz :wink4: co się z tobą działo

no panowie w końcu jakieś konkrety

11.04. jest odpowiedni

jak będzie fajna pogoda to może spotkamy sie jak zwykle na kauflandzie

a dalej możemy skoczyć do mnie na ognicho czy coś :drunk:

co wy na to :notworthy: :notworthy: :good: :good: :good: :good: :good: :good: