Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ooo coraz bardziej sie rozkręca :naughty:

Opublikowano

Właśnie do stałem wiadomość i jestem mile zaskoczony że coś się na miejscu też dzieje..

zjawię się, do zobaczenia :hi:

od Ciebie kolego kiedyś chciałem te felgi co masz na zdjęciach kupić ;) dzwoniłem ale termin nie pasował, bo miałeś je gdzieś w firmie na portierni czy cuś ;)

11 mnie nie ma, ale na następny spot wpadnę ;))

Opublikowano

rozkreccie chlopaki temat, złóżcie ekipe i robcie to czesciej,

11-ego mi niestety nie pasuje bo bede w koszalinie, ale na kolejny spot moge sie pisac

PS: dzieki marcys za info, milo, pzdr

Opublikowano

co tu taka cisza,ten kto ma zamiar przyjechać niech pisze, pisze pisze :baseball:

Opublikowano

co tu taka cisza,ten kto ma zamiar przyjechać niech pisze, pisze pisze :baseball:

spokojnie spokojnie ... jeszcze może być tak że nie nadążysz czytać :naughty:

Opublikowano

Dzięki za info na priva. Ja na bank wpadnę ale na następny. 11 września mam śluba i by mi chyba przyszła małżonka nie wybaczyła jak bym pojechał na spota :wink4:

Mam nadzieję, że trochę ludzi się zjawi. Coraz więcej A4 widać w naszym regionie.

Opublikowano

Paweł a powiedz mi - Ty wpłaciłeś kaskę na zlot na sobotę ale nie kojarzę czy byłeś ??[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 09:44_________________________________________________Podwieszę wątek bo widać że jest u Was w Pile potencjał :good: :good: :good:

Opublikowano

No dokładnie. Trochę mi się plany po zmieniały i właściwie to nawet zajrzeć na forum przez dłuższy czas nie miałem czasu. Do dzisiaj nie mogę sobie tego wybaczyć, że nawet na jeden dzień nie udało mi się dojechać.

ALe mówi się trudno. Następnego nie odpuszcze :)

Opublikowano

liczę na to ....

budujcie sobie teraz spoty w Pile :naughty:

Opublikowano

Dzieks za info na Priva :cool1: Pass-uje,postaram się nie zawieść i być koło YELLOW KARCHER-a :kox: Pozdrawiam i do zobaczyska :wink4:

Opublikowano

no coraz więcej się Was deklaruje ..... jak tak pójdzie to na spotach będzie więcej osób niż w Poznaniu :naughty:

Opublikowano

pomimo nocnej zmiany postaram się także przyjechać :hi:

Opublikowano

pomimo nocnej zmiany postaram się także przyjechać :hi:

:good: :good: :good: szacuneczek :good:
Opublikowano

Szykuje się fajny SPOT. Jeszcze raz zapraszam i zachęcam do wzięcia udziału. Dzięki za odzew i dzięki dla Madasa za pomoc.

monti

Opublikowano

z tego co wiem to Denis tam dotrze do Was :naughty:

Opublikowano

panowie wypastować na jutro auta, lakierki żeby się świeciły,a tak może POZNAŃ by nas tam nawiedził :decayed:

Opublikowano

Siemka.a może Poznań wpadłby jutro do piły :naughty:

jutro będzie ciężko ponieważ mamy w niedzielę spota z gokartami .... ale trzeba byłoby pomyśleć nad spotami łączonymi od czasu do czasu :)
Opublikowano

Ja + moje A6 też wpadniemy ;p Mimo, że to A4 zlocik ;p

Opublikowano

panowie może i ja się skusze na ten spocik

chociaż nikogo nieznam ale z miłą chęcią poznam

Opublikowano

panowie może i ja się skusze na ten spocik

chociaż nikogo nieznam ale z miłą chęcią poznam

koniecznie przyjedź .... każdy z Was będzie pierwszy raz więc poznacie się potem kino imprezka i takie tam :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.