Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Nakieruję Cię tylko. W Pile na terenie byłego WOSu (ul. Podchorążych) jest magik, który być może mógłby to zrobić. Siedzi w grupie VAG, więc B5 też pewnie ogarnie. Niestety, ani telefonu ani dokładnego adresu nie znam - pytaj kolegę Cinka z naszej pilskiej ekipy.

Pozdro

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla srebrnej B6 Avant z podkładkami upolowanej chyba w piątek lub czwartek w okolicach ul. Polskiej :)

numery PP .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba będę ja :D czy nie?

auto było zaparkowane :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bułgarskiej koło MANa parkuję, tam mogłem jedynie przejeżdżać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest ktoś w stanie zrobić w moim A4 pełny FIS ?

ja już koledze pomogę :)

monti mówisz, że na terenie PWSZu jest jakiś magik grupy VAG?hehe 3lata juz tu jestem i jeszcze nic takiego nie slyszałem.. ale to może mnie miałeś na myśli? :tongue4: właśnie odkrywam swoje nowe talenty :)

kumplowi w audi s4 2002r montowałem manetke i odblokowałem fisa tydzień temu i zadowolony jak bąk :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jak najbardziej za spotem :good: chyba, że termin wyjątkowo nie przypasuje i będę w Poznaniu albo coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy wbić na lotnisko, bo tam teraz na weekendy otwarte :decayed: można upalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa upalać... Ja mam prawdopodobnie upalonego kompa w aucie. Do tej pory świrował tylko z temperaturą cieczy. Ale to co odpierd... wczoraj, kompletnie mnie zaskoczyło. Choinka na licznikach. Wywalanie na czerwono poszczególnych czujników. A na koniec najlepsze - silnik chodzi bez kluczyka w stacyjce. Cuda na kiju. Misja na najbliższy tydzień - naprawa kompa.

Pzdr

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Pilanie :>

Szukam kogoś z vagiem, kto sie podepnie do autka i zrobi kodowanie Klimatronica, bo mój kabelek sie łączy praktycznie ze wszystkim prócz klimą. Z każdą próbą odczytu danych pojawiają się jakieś gwiazdki i wyskskuje błąd komnikacji :angry: Stawiam browarka za pomoc :D

Edit

OK ogarnąłem temat. dzieki koledze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5997.0

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...