SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00

troudyl

naślizgawe też jestem za ;)

e no nawet się załapałem na fote ;) długo jeszcze tam na tym deszczu bawiliście? kja widzę ze część z was już się znała wcześniej :P to co sa propozycje na kolejny termin?

jakoś dwadzieścia po szóstej zawineliśmy się :)

Można coś zorganizować :P ja jestem otwarty na wszelkie propozycje :)

wypady na jakąś ślizgawkę to jestem za :)

---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

:hi:

:hi: siema Lechu i wszyscy co słychać.po małej nieobecności jestem.co z monti się dzieje widze jakieś zmiany,zgubiłem telefon i nie miałem jak zadzwonić.

a to chwile po mnie, fajnie ze spot reanimowany, myślę, że teraz będzie tylko lepiej ;) a takie pytanko, ktoś myśli o kupnie tych naklejek klubowych, bo w razie co bym sie dopisał, jeszcze jedno, znacie jakąś stacje kasacyjną, lub demontarzu aut,lub kogoś kto ściaga/ załatwia części używane do OOOO ?

Może to:

Auto-Serwis Piotr Gackowiak Krzysztof Gackowiak

Wyrzysk (woj. wielkopolskie)

Ruda

89-300, Wyrzysk

tel. kom. 509796897

Nie mam pewności - pierwsze lepsze wygooglowane :)

:hi:

Siema Marcys mam zadzieje ze zawitasz na następny spocik, monti jak to monti praca a na spocika nie zajechał, bo się nie dogadaliśmy

a co tam u ciebie słychać dawno się nie odzywałeś

jasne że zawitam,nie odzywałem się bo jak u wszystkich robota,a poza tym jak zmieniła się szata forum to nie mogłem się zalogować i dopiero madas to uczynił, a poza tym zdradziłem marke audi.mieliście spota w sobote o 17 tej to ja akurat wracałem z poznania i w pile byłem :facepalm::facepalm::facepalm:

a co tam u ciebie słychać dawno się nie odzywałeś

Tak słyszałem, że kolega wozi się teraz skodą jak dobrze pamiętam a no widzisz szkoda ze kilka dni wcześniej nie zawitałeś na forum. Po zmianie szaty graficznej ja tez miałem problem z zalogowaniem

to co kiedy robimy następnego spota??

w piątek lece do poznania i w niedziele wracam zresztą jak co tydzień. zaproponuj coś

Pany co myślicie o pomyśle by wszystkie foty ze spotów wrzucać na osobny serwer ( typu fotosik, imageshock czy tym podobne) by się lepiej przeglądało foty? ja się tym mogę zając,jeśli fotografowie będą mi podsyłać fotki w miarę na bieżąco, będą w jednym albumie, z opisem kiedy spot miał miejsce? to taka moja wolna sugestia. Byłoby fajnie usłyszeć wasze opinie. ( dzięki leszek82 za info o błędzie). Chyba że macie własne pomysły.

---------- Post dopisany 06-11-2012 at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 23:18 ----------

:siema:

---------- Post dopisany 08-11-2012 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 09:36 ----------

żyjecie Pany?

Siema Siema ;) w końcu po dłuUuugiej Nieobecnośći WieEelkie Come Back w WieEelkim stylu na 5eć furmanek wraz z Logo czterech kólek OOOO Dzieki za spota Było Całkiem przyzwoicie no prócz tej mrzawki :P hehe Pozdro 4ALL ;)