Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Marcyś, ty łajzo, mogłeś zadzwonić! :) Siedzimy we 3 w Bieszczadzkim. Skromnie ale ekipa doborowa. Czekamy na Leszka. A gdzie reszta? Pozdrawiamy!

a Marcys w Poznaniu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Już po spocie. Były 3 (słownie: trzy) osoby (Hubi, Pe i ja) i 2 auta (a4 b5 1,6 i b5 1,8t). A gdzie reszta? Marcyś wstępnie :evil: usprawiedliwiony (tylko kup coś porządnego), Zen - praca, Lechu - praca, a reszta? Zmieniamy taktykę.

Uprzejmie proszę o propozycje daty następnego spota. Miejscówkę już mamy - Bar Bieszczadzki naprawdę daje radę. Jeśli ktoś ma inną propozycję miejscówki - też bardzo proszę o wskazanie takiego miejsca. Miło by było również, by osoby, które faktycznie są zainteresowane spotkaniami, dały temu wyraz na forum. Oczywiście nie mam tu na myśli stałej ekipy, która pojawia się od początku.

Mam wielką nadzieję, że następny spot (a pewnie będzie on nie prędzej niż w listopadzie), będzie cieszył się większą popularnością niż ostatni :) Chyba że formuła się wyczerpała - to dajcie przynajmniej znać. Każdy przyjeżdżający na spot poświęca kawałek życia rodzinnego - by dzielić wspólnie z innymi pasję :a4fan:. Gorąca prośba - uszanujmy to :hi:

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Już po spocie. Były 3 (słownie: trzy) osoby (Hubi, Pe i ja) i 2 auta (a4 b5 1,6 i b5 1,8t). A gdzie reszta? Marcyś wstępnie :evil: usprawiedliwiony (tylko kup coś porządnego), Zen - praca, Lechu - praca, a reszta? Zmieniamy taktykę.

Uprzejmie proszę o propozycje daty następnego spota. Miejscówkę już mamy - Bar Bieszczadzki naprawdę daje radę. Jeśli ktoś ma inną propozycję miejscówki - też bardzo proszę o wskazanie takiego miejsca. Miło by było również, by osoby, które faktycznie są zainteresowane spotkaniami, dały temu wyraz na forum. Oczywiście nie mam tu na myśli stałej ekipy, która pojawia się od początku.

Mam wielką nadzieję, że następny spot (a pewnie będzie on nie prędzej niż w listopadzie), będzie cieszył się większą popularnością niż ostatni :) Chyba że formuła się wyczerpała - to dajcie przynajmniej znać. Każdy przyjeżdżający na spot poświęca kawałek życia rodzinnego - by dzielić wspólnie z innymi pasję :a4fan:. Gorąca prośba - uszanujmy to :hi:

monti

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :good: wszystko i na temat :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: auto kupione,myśle że będzie oki, Madas chyba to potwierdzi.Ps dzięki Adam za miłe towarzystwo i porade :notworthy: :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 15:06_________________________________________________Monti w niedziele tak jak mówiłem jak będe wracał z poznania to mozemy spotkać się na orlenie na obwodnicy.zadzwonie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Lechu, że ja póki co jestem sceptycznie nastawiony do grupowego wyjazdu do Poznania. Tzn. z chęcią bym pojechał w sobotę czy w niedzielę, ale widzisz jaki jest odzew. W 2-3 autka szkoda jechać. Widać zima idzie, klubowicze w sen zimowy zapadają :rolleyes:

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monti chyba masz racje

dużo ludków jak to mój kierownik mówi "jawnie olewa temat" klubu audi :a4fan:

może to się kiedyś zmieni

pozdrawiam

[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 20:11_________________________________________________Monti myślałeś juz kiedy będzie następny spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu, stwierdziłem że chyba trzeba dać ludziom szanse - niech gremium wyłoni termin :gwizdanie: Mam świadomość, że to może potrwać. Gdyby trwało zbyt długo - coś się narzuci :tongue4: A na piwku w jakiś piątek czy niedzielę to się zawsze można spotkać, niekoniecznie z okazji spota :good: Przynajmniej ja tak to widzę.

monti

PS 13.11.2009 brzmi kusząco :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu, stwierdziłem że chyba trzeba dać ludziom szanse - niech gremium wyłoni termin :gwizdanie: Mam świadomość, że to może potrwać. Gdyby trwało zbyt długo - coś się narzuci :tongue4: A na piwku w jakiś piątek czy niedzielę to się zawsze można spotkać, niekoniecznie z okazji spota :good: Przynajmniej ja tak to widzę.

monti

Lechu, stwierdziłem że chyba trzeba dać ludziom szanse - niech gremium wyłoni termin :gwizdanie: Mam świadomość, że to może potrwać. Gdyby trwało zbyt długo - coś się narzuci :tongue4: A na piwku w jakiś piątek czy niedzielę to się zawsze można spotkać, niekoniecznie z okazji spota :good: Przynajmniej ja tak to widzę.

monti

PS 13.11.2009 brzmi kusząco :polew:

PS 13.11.2009 brzmi kusząco :polew:

do 13.11.2009 będe bardzo tęsknił :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 14:52_________________________________________________ale propozycji spotu :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...