Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dobra, jutro spot a tu takie klimaty. Panowie co robimy, żeby nie było jaj, że jutro ktoś się pojawi a tu lipa, pusto. Odkładamy spot na lepsze czasy? Żeby później mi ludzie jaj nie poobrywali :tongue4:

:hi: monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monti pewnie że odkładamy zobacz to zainteresowanie na Pilskim i Poznańskim ...- zerowe prawie ... może w innym czasie będzie lepiej ... nie mam pojęcia .... napisz w nagłówku że spot odwołany i tyle .... jak kiedyś będą chętni to zrobi się spota dużego łączonego a teraz się nie opyla :)

pozdro

Madas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, jednakże ja byłbym w Poznaniu około 17 więc mógłbym wyjechać o około 17.30 lecz to już zbyt późno. Adam masz rację inny termin będzie lepszy, wiadomo jak jest przed Świętami... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, jutro spot a tu takie klimaty. Panowie co robimy, żeby nie było jaj, że jutro ktoś się pojawi a tu lipa, pusto. Odkładamy spot na lepsze czasy? Żeby później mi ludzie jaj nie poobrywali :tongue4:

:hi: monti

Monti pewnie że odkładamy zobacz to zainteresowanie na Pilskim i Poznańskim ...- zerowe prawie ... może w innym czasie będzie lepiej ... nie mam pojęcia .... napisz w nagłówku że spot odwołany i tyle .... jak kiedyś będą chętni to zrobi się spota dużego łączonego a teraz się nie opyla :)

pozdro

Madas

;( :(:foch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za fochy strzelasz :tongue4:

:foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________ :tongue4: :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno no przecież "POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO"hehe :tongue4: Tak jak kolega arki napisał:

Kurcze szkoda, jednakże ja byłbym w Poznaniu około 17 więc mógłbym wyjechać o około 17.30 lecz to już zbyt późno. Adam masz rację inny termin będzie lepszy, wiadomo jak jest przed Świętami... wink4
Nic dodać nic ująć :wink4:

Poizdro 4ALL :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz trzeba ustalic dużo wcześniej jakiś termon żeby można było wole sobie załatwić[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 21:43_________________________________________________Hubi24v

jak byłem w Krakowie wczoraj to widziałem w audi a6 jak ktoś wykorzystał twój patent z radyjkiem :kox:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na razie nie mam ustalonego grafika na styczeń więc nie wiem który termin był by lepszy

pozdrawiam[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 02:14_________________________________________________Halo panowie w szale przed świątecznych zakupów zapomnieliście o forum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu, masz tam jakieś mega-rabaty w Euro? Bo jakiś większy tv by się przydał na święta :evil: Aha, nakręciłeś mojemu ojcu w głowie i kupił plazme :cool1:

pzdr, monti

PS

ludzie, wpisywać terminy - propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Wiara :hi:

Coś tu taka cisza nastała ostatnio :gwizdanie: Jak śniegiem przysypało drogi tak i widać że drogowcy tu odśnieżyć też nie dotarli :confused4:

co tam pozamarzaliście wszyscy czy jak? Jak tam furmany palą wam? Moja Limonka daje rade :notworthy: myślę,że i wasze zapłony nie są spóźnione hehe :kox:

Monti widzę,że LECH "będzie się działo" :shocked: znów zadziałał i tym razem wcisnął Twojemu Tacie Plazme a mi kosiarke do golenia hehe chyba będzie premia i tytuł pracownik miesiąca w następnym miechu (ma się to podejscie do ludzi) no,no :slina: pozazdrościć Leszek :naughty:

Jesli chodzi o SPOT-a to napewno styczeń z tym,że dajcie co po nie którym odtajać i wytrzeźwieć po Sylwku :tongue4: Panowie i Panie ja wyszedłem na przeciw z moją propozycją i przykładem teraz kolej na Was;)

Wszystkiego najlepszego na nadchodzące Świeta Bożego Narodzenia

www.youtube.com/watch?v=pJpRBKktLXM

POZDROwienia dla wszystkich Hubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 20:45_________________________________________________chwilowo mało jestem obecny ale tyle pracy że może kiedyś zaowocuje :beach::pali: pozdro.[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 20:48_________________________________________________Hubi T4 pali ale -13 stopni to mnie raczej zabija. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

panowie ja już mieszkam na ługach ujskich i tam nie mam internetu więc bede troszkę żadziej tu zaglądał

mam nadzieje ze w miarę szybko uda mi się założyć neta

Aha, nakręciłeś mojemu ojcu w głowie i kupił plazme :cool1:

Monti widzę,że LECH "będzie się działo" :shocked: znów zadziałał i tym razem wcisnął Twojemu Tacie Plazme a mi kosiarke do golenia hehe chyba będzie premia i tytuł pracownik miesiąca w następnym miechu (ma się to podejscie do ludzi) no,no :slina: pozazdrościć Leszek :naughty:

dobra dobra ja nikomu nic nie wciskam to tylko była luźna wymiana zdań

nikogo do niczego nie przekonywałem :gwizdanie:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 11:02_________________________________________________co taka cisza, zasypało Was, :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...