Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] RNS-E - jaki serwis do montażu ?


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

no może akurat końcem grudnia będę w lublinie, więc gdybyś mi podał jakiś adres pod którym mógłbym się zorientować co i jak to było by milo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja miałem docinany klimatornik w bydgoszczy i zmontowane tak jak tutaj na tych zdjęciach i nie polecam zdecydowanie warto dołożyć pare stówek i zamontować noralnie tak jakjest w ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może akurat końcem grudnia będę w lublinie, więc gdybyś mi podał jakiś adres pod którym mógłbym się zorientować co i jak to było by milo :rolleyes:

dożynkowa 44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja miałem docinany klimatornik w bydgoszczy i zmontowane tak jak tutaj na tych zdjęciach i nie polecam zdecydowanie warto dołożyć pare stówek i zamontować noralnie tak jakjest w ori.

Jestem tego samego zdania! Jak coś zrobić to tak żeby miało ręcę i nogi! Wcześniej myślałem, że nie ma to znaczenia i byłem innego zdania ale jak się przyjrzałem na żywo na oba wykonania to jednak stwierdzam, że ORI to ORI. :good: A czy dokładamy wiele więcej? Raczej nie bo przecież sprzedajemy też panel klimatronika, który posiadamy a kupujemy inny (pod RNS-E) więc prawie się to wyrównuje. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zupełnie innego zadania - miałem lekko szlifowany klimatronik i wyszło bardzo dobrze- trzeba to zrobić z głową

nie warto dopłacać

I znowu będzie kilka różnych wypowiedzi... :gwizdanie:

No pewnie zależy też od tego jak i kto Ci to robił? Ale co ORI to ORI i z tym się raczej nie dyskutuje. :kox::good:

KONIEC OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zupełnie innego zadania - miałem lekko szlifowany klimatronik i wyszło bardzo dobrze- trzeba to zrobić z głową

nie warto dopłacać

Spróbuj wyjąc RNS i zobacz jak te klimatronic jest zamontowany, na biały klej montażowy porażka :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda szukałem długo ORI panela pod RNSE ale znalazłem i już czeka na montaż... :evil:

P.S. PRAWIE robi wielką różnicę... :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bydgoszczy zakładałem ori. miałem b7 z klimatronik + symfonia ze zmieniarką i nic nie rezali. wyciągneli radio ze zmieniarką i wsadzili navi i tyle. wygląda elegancko. uważam że to jest dobra opcja. nie jestem w stanie powiedzieć jakby to wyglądało gdyby była jakaś inna wersja i musieliby rezać.

zresztą na wyświetlaczu radia i tak miałem już 3 pasy w poprzek które nie wyświetlały zawartości... - w ciągu dwóch zim mi się tak zrobiło :shocked:

ps

jakby co mam do opchnięcia symfonie (bez trzech pasów) ze zmieniarką :gwizdanie: :> :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam takie pytanie. czy jak nie mam pełnego fis'a to mogę wstawić sobie navi czy muszę najpierw wstawić pełen fis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys czytalem tutaj na forum ze mozna zmienic sam przod klimatronika z 1din na 2din czy to prawda?

A tak nawiasem to sam sie zastanawiam nad wymiana ale najpierw musze pchnac tomtoma 730 bo mi nie bedzie juz potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie montują rns'a do b7 w trójmieście. Gdzie warto jechać?. Najlepiej żeby montaż był kompletny z częściami i nawigacja. żebym sie o nic nie musiał martwić bo sam nie chce sie za to brać jesli chodzi o sprawy elektryczne bo jestem troche zielony. Kogo polecacie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...