Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piszemy tutaj tylko nt problemow technicznych z moca BRD

stosujemy sie do tematu, wyraznie w nim jest napisane:

utrata mocy i kompetencji w ASO

Opublikowano

piszemy tutaj tylko nt problemow technicznych z moca BRD

stosujemy sie do tematu, wyraznie w nim jest napisane:

utrata mocy i kompetencji w ASO

Dokładnie
Opublikowano

Jakiś czas temu wymienialem rozrząd w ASO i po wymianie wyraznie spadla dynamika auta. Moyliwe ze jest to spowodowane tym ze wcześniej byl taki jaki zostal założony w fabryce ? :mysli: w każdym razie pewien niesmak pozostal nawet jesli tak ma byc. :hi: :hi:

Opublikowano

yatkhai jak cos sie ruszylo w temacie ?

Opublikowano

piszemy tutaj tylko nt problemow technicznych z moca BRD

stosujemy sie do tematu, wyraznie w nim jest napisane:

utrata mocy i kompetencji w ASO

piszemy tutaj tylko nt problemow technicznych z moca BRD

stosujemy sie do tematu, wyraznie w nim jest napisane:

utrata mocy i kompetencji w ASO

Dokładnie

to jest dzial techniczny a nie pudelek :decayed::cool1:

im wiecej bzdur tym pozniej trudniej komus bedzie znalezc sens tego watku, a chyba nie po to mamy watki techniczne

Opublikowano
  • Autor

yatkhai jak cos sie ruszylo w temacie ?

Po zmianie 'czapki' zrobiłem już ok 1Mm z czego 700km na trasie. Poprawa mniejsza niż się spodziewałem, ale nie ma już nagłych, nieprzewidywalnych zaników mocy. Auto jest zdiagnozowane i wydaje się być w stanie seryjnym.

Umówiłem się 23.10 na wirusa. Ciekawe jak będzie...

PS a jak Twoje zmagania? decydujesz się na program?

Opublikowano

PS a jak Twoje zmagania? decydujesz się na program?

no pewnie , jednak nie teraz bo jestem jeszcze tylko dwa dni w PL , wiec bedzie na wiosne.

Witak mnie namawial do usniecia PDF ale zrobie raczej sam program albo wywalajac PDF zastapie go katem bo boje sie ze u mnie auto nie przjdzie przegladu bo norwedzy maja nie rowno pod sufitem na punkcie ekologii :rolleyes:

Opublikowano

DPF

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

przeczytałem tego posta w linku i okazuje się że auto nadal dużo pali tak więc nie wiele zrobili i chyba gość sobie juz darował dalsze utarczki z serwisem

Opublikowano

przeczytałem tego posta w linku i okazuje się że auto nadal dużo pali tak więc nie wiele zrobili i chyba gość sobie juz darował dalsze utarczki z serwisem

nie o to chodzi. przeczytaj tego od poczatku...........

Opublikowano

czytałem o spalanie gosciowi wogole nie chodziło ale ...

Jak się kupuje taką fure to nie po to by tyle łykała

Opublikowano
  • Autor

wszystko fajnie, tylko jak zakończyła się ostatnia wizyta w serwisie audi?

Po zmianie 'czapki' zrobiłem już ok 1Mm z czego 700km na trasie. Poprawa mniejsza niż się spodziewałem, ale nie ma już nagłych, nieprzewidywalnych zaników mocy. Auto jest zdiagnozowane i wydaje się być w stanie seryjnym.

Opublikowano

tylko czy seryjne Audi tyle palą.

To ja wole starego i poczciwego ASZ-ta który w trasie przy prędkości o 160 km/h nie brał więcej jak 6 litrów, a nawet mniej

Opublikowano

wszystko fajnie, tylko jak zakończyła się ostatnia wizyta w serwisie audi?

Po zmianie 'czapki' zrobiłem już ok 1Mm z czego 700km na trasie. Poprawa mniejsza niż się spodziewałem, ale nie ma już nagłych, nieprzewidywalnych zaników mocy. Auto jest zdiagnozowane i wydaje się być w stanie seryjnym.

no patrzac na wykresy to po ich naprawie mialo juz nawet gifty , na wikresie wydac ze roznica jest bardzo duza

Opublikowano

tylko czy seryjne Audi tyle palą.

To ja wole starego i poczciwego ASZ-ta który w trasie przy prędkości o 160 km/h nie brał więcej jak 6 litrów, a nawet mniej

Kolego tylko zauważ ,że tu jest mowa o napędzie Quattro,więc spalanie musi być trochę większe.Najważniejsze ,że po wizycie u Witka auto zaczęło poprawnie jeździć. :good:

Opublikowano

tego nie doczytałem, ok

Opublikowano

yatkha i masz zamiar cos zrobic z ta niekompetencja ?? czy juz nie masz sily i olewka ? :wallbash: bo moze jednak by bylo warto sprawe naglosnic jak juz znamy final, jakis list do centrali audi z pelna dokumentacja i żądac zadoscuczynienia od nich

Opublikowano

z dwa tygodnie temu w TVN Turbo w programie Turbo Kamera był silnik 170KM ale z passata, gościu opowiadał o identycznych objawach jak Twoje (nagła utrata mocy), przepychanki trwają tam ostre bo gościowi właśnie kończy się gwarancja no ale temat rozpoczął przed jej końcem. ASO powiedziało mu, że to wina "jakiejś nadmiernej eksploatacji auta"...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.