Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis o 19 ? Ale gdzie ?? Jakiś śledzik będzie ...... Ja póki co daje sobie szanse na przybycie 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie bylo :kox: dzieki Jacus za przejazdzke .Quattro w zimie to jest mega zabawa :drool: .

Mam male pytanko wczoraj jak wracalem zauwzylem na wskaniku ze turbinka cos mi nie doladowuje i faktycznie cos mi poslabl .Terza bylo slisko wiec jezdzilem wolniej i tego nie zauwazylem ale wczoraj jak wracalem chcialem wyprzedzic sznur samochodow i troszke sie zdziwilem . :gwizdanie: Ma moze ktorys VAGa i troszke czasu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj Dudi75 podłączymy vaginę i zobaczymy co slychać

A gdzie ja cie moge spotkac moze pusc mi smsa na moj nr. 600441588 to ja do ciebie zadzwonie :good: i dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj Dudi75 podłączymy vaginę i zobaczymy co slychać

A gdzie ja cie moge spotkac moze pusc mi smsa na moj nr. 600441588 to ja do ciebie zadzwonie :good: i dzieki :hi:

Od 15 jestem dostępny mój tel. to 602 194 289 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bylo :kox: dzieki Jacus za przejazdzke .Quattro w zimie to jest mega zabawa :drool: .

Mam male pytanko wczoraj jak wracalem zauwzylem na wskaniku ze turbinka cos mi nie doladowuje i faktycznie cos mi poslabl .Terza bylo slisko wiec jezdzilem wolniej i tego nie zauwazylem ale wczoraj jak wracalem chcialem wyprzedzic sznur samochodow i troszke sie zdziwilem . :gwizdanie: Ma moze ktorys VAGa i troszke czasu :cool1:

Fajny to był odjazd z parkingu targowicowego po auta .... 3-bieg , ogień i auto bokiem , 80 km/h a chłopaki rączki urywali i pasami sie chcieli podusić. :good::kox: :kox: :kox:

A tak poważnie to faktycznie fajnie było , ale samemu ( auto lżejsze ) fajniej się zamiata , a Q to naprawde mega frajda , ale tylko dla kierowcy i kwardych pasażerów .... bo dla tych jadących z przeciwka lub przed / za tobą to już sprawdzian jak mają mocne nerwy !.

Ja też się piszę na Vagowanie . Jak bedziecie już sie mieli spotkać to mm.max daj cynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie dla tego nastepnym razem bede jezdzil sam bokami a wy postoicie obok .Jacek sparawdzimy twoje nerwy ile jestes w stanie wytrzymac ze strachu o twoja niunie :polew: Oczywiscie zartuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie dla tego nastepnym razem bede jezdzil sam bokami a wy postoicie obok .Jacek sparawdzimy twoje nerwy ile jestes w stanie wytrzymac ze strachu o twoja niunie :polew: Oczywiscie zartuje :gwizdanie:

Nie ma problemu - mogłeś wczoraj już posmigać... bo dzisiaj to już śniegu mało na dorgach i laczy szkoda na upalanie po asfalcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latanie bokami a zwłaszcza z Q to jest frajda a Jacek dałeś popis wczoraj dobrej jazdy :quattro:, moje autko też już w 100% sprawne bezpiecznik się zjarał i tu był problem cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę,że się dzaiło koledzy,szkoda,że musiałem sie zawinąć :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek,a mowiłeś,że juz wytrzepaleś. :mysli:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 00:13_________________________________________________Wesołych Świąt wrzystkim!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...