[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00

MARCIN607

Jedna myśl przychodzi mi do głowy: Szkoda,że Krzysia z wami nie było :wink4:

Co do środy dla mnie może być.

• Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety nie dam rady bo bede na zabawie walentymkowej z dziecmi :confused4:

No trafiła Ci się impreza ciekawa :>

Kto w obecnym czasie na 17" jeździ chłopaki zbroją sie na lato w 18 i 19"

Tomek tyle fajnych modeli pokazałeś a w końcu kpiłeś nie za specjalne no ale zobaczymy na aucie :wink4:

Planuje je jeszcze przemalować

Planuje je jeszcze przemalować

dajesz na czarno i będzie

Dobra dobra,zobaczymy na jakich Ty będziesz jeżdził :wink4:

Michał ma ulgę na ten sezon- może 15 założyć jako świeży Tata żeby małego nie wytrzepać za bardzo za młodu

Ciemny grafit mat planuje.Czarne mogą przy 17" trochę zniknąć.[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:20_________________________________________________

Kolega z forum leona ma taki wzór 18" przy czarnym leonie.I wyglądają super.Trochę nie tuzinkowo.

ale rozmiar większ guma mniejsza-efekt inny mocniejszy- gud lak :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:24_________________________________________________daj fotke leo na tej feldze[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 12:26_________________________________________________d203c0d3c899f2eamed.jpg

a to moje koła na ten sezon :gwizdanie:

Ja szukam 21" do A3 wiec ide na grubo w ostateczności 19" znalazłem niezłe ale Łukasz mówi ze ciezko je będzie umalować. Zreszta do Leona żółtego tez nowe cale przyjechały

Panowie posiadający już dzieciaki lub też wujostwo chcące zabrać juniorów na niezapomnianą imprezę a przy okazji wspomóc ideę charytatywną....Zapraszam na organizowany już niebawem przeze mnie pod szyldem stowarzyszenia bal charytatywny dla dzieciaków:)

Szczegóły poniżej ;)

POSTER2.jpg

Zapraszamy na I Bal Charytatywny dla dzieci z cyklu „Zamykamy Karnawał- Otwieramy Serca”.

Pierwszy taki bal w naszym mieście to wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Przestrzeń Inicjatyw Społeczno Kulturalnych i Centrum Języka Angielskiego dla Dzieci Helen Doron.

Celem balu jest przede wszystkim dobra zabawa i radość na twarzach najmłodszych jego uczestników. W trakcie balu odbędzie się licytacja prac plastycznych, w tym projektu plakatu autorstwa Norberta Rasińskiego. Liczymy na wysokie datki i ofiarność zaproszonych gości. Zachęcamy również do zakupu specjalnych cegiełek o wartości 15 zł, które będą jednocześnie biletem wstępu na bal. Cegiełki można nabyć tuż przed balem oraz w Centrum Języka Angielskiego dla Dzieci Helen Doron przy ul. Sandomierskiej 26a. Całkowity dochód z licytacji i sprzedaży cegiełek zostanie przeznaczony na pomoc dla Natalki Śmieszek. W trakcie balu zapewniamy również poczęstunek, konkursy i kącik zabaw dla najmłodszych.

Więcej informacji pod nr tel. 511- 225-654 oraz mailowo

S E R D E C Z N I E Z A P R A S Z A M Y

a to moje koła na ten sezon :gwizdanie:

Black Leon FR to link do leona z tymi felami

Twoje fele super[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 16:17_________________________________________________A i znalazłem kolesia w Ostrowcu,który piaskuje/szkiełkuje felgi i maluje proszkowo. :>