Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu ty to masz dziwne poczucie humoru :decayed:

Mnie tam szkoda autka :confused4: (nie ważne w jakich barwach jeździło) :decayed:

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trzeniu ty to masz dziwne poczucie humoru :decayed:

Mnie tam szkoda autka :confused4: (nie ważne w jakich barwach jeździło) :decayed:

Guregoru , to była ironia :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Trzeniu ty to masz dziwne poczucie humoru :decayed:

Mnie tam szkoda autka :confused4: (nie ważne w jakich barwach jeździło) :decayed:

Guregoru , to była ironia :gwizdanie:

:decayed:

Wiem :wink4:

Opublikowano
Opublikowano

1259659721_by_RGL_500.jpg

1259504523_by_skinner87_500.jpg

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019389,title,Przeszli-cala-Europe%3B-w-Polsce-zastrzelili-im-osiolka,wid,11735062,wiadomosc.html

to w sumie nie śmieszne

ale zawsze jakoś mnie śmieszy jak jacyś obcokrajowcy doznają zonka w naszym kraju (i są w szoku po zetknięciu z polskim realiami)

zazwyczaj coś ginie ale tych nie było za bardzo z czego okraść

Opublikowano
:polew: :polew: Z tymi studiami to szczera prawda :polew: :polew:
Opublikowano
Opublikowano

Król lew wydał zarządzenie: każde zwierze ma mu przynieść kawał mięsa, jeśli tego nie zrobi, to będzie go bił gołym chu..* po plecach. króliczek zaczął się zastanawiać skąd wytrzaśnie kawał mięsa dla lwa?! pomyślał sobie że weźmie 2 marchewki, może lew sie nie skapnie... Poszedł do lwa... ten się zdenerwował i zaczął bić króliczka gołym chu..* po plecach. Króliczek płakał i śmiał się jednocześnie. na to lew zdziwiony pyta:

- króliczku czemu płaczesz

- bo boli..- odpowiada króliczek

- to czemu się śmiejesz

- bo jeżyk jabłuszko niesie... ;d

:polew: :polew:

Opublikowano

Stefan, no Stefan, nie mam masła. Słyszysz?

- A co ja na to poradzę.

- Ubieraj się i idź do sklepu.

- Ale ja nie wiem gdzie jest w sklepie masło.

- Wejdziesz, naprzeciwko kasy są lodówki, w pierwszej jest mleko, a w drugiej masło, idź.

Stefan wstał, ubrał się poszedł do sklepu. Przeszedł obok kas, podszedł do lodówki, wyjął masło i poszedł zapłacić. Przy kasie stała za***ista laseczka. Stefan trochę z nią pogadał, pożartował, a laska niespodziewanie zaproponowała aby poszli do niej. Poszli i troszkę pobalowali. Po upojnym popołudniu Stefan budzi się i widzi że jest przed 20.00. Wyskakuje z łóżka i mówi do laski:

- Masz mąkę?

- Mam.

- To przynieś szybko i posyp mi ręce.

Laska zdziwiona przynosi mąkę i posypuje ręce Stefana po czym on wybiega z domu. W domu Stefanowi drzwi otwiera żona.

- Stefan gdzieś ty był, rodzina się zjechała, zjedliśmy kolację bez masła.

- Gdzie byłeś?

- Skarbie, jestem ci winny wyjaśnienie. Otóż poszedłem do sklepu, z lodówki wyjąłem masło i poszedłem zapłacić. Przy kasie stała za***ista laseczka, trochę z nią pogadałem, pożartowałem, a ona mnie zaprosiła do siebie a u niej trochę zabalowaliśmy. Obudziłem się i szybko przyjechałem do domu.

Zona wysłuchała wszystkiego spokojnie i ze zniecierpliwieniem w głosie powiedziała:

- Pokaż ręce.

Stefan pokazał obsypane w mące ręce, na co żona:

- pier**lisz, Stefan, znowu byłeś na kręglach.

Opublikowano
samobój wszechczasów to masz w 7.42 w tym filmiku co już go ktoś wrzucił wcześniej http://www.milanos.pl/film.php?cat=1&id=10975 :polew:
Opublikowano

http://www.smog.pl/wideo/1026/ruch_uliczny_w_indiach/[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 17:46_________________________________________________Tatko rano wybierał się do pracy. W łazience mamcia go dopadła, gdyż

chciało jej się bardzo seksu. Więc zaczęli uprawiać miłość fizyczną. W

pozycji na pieska. Nagle w drzwiach stanął Jasio.

- Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji - pomyślał tatko.

- A ty, niedobra! Ty... ! - ryknął tatko i zaczął walić mamcię w d*pę. Nie

będziesz już Jasia więcej biła... A masz... !

A Jasio krzyczy:

- Super tatko, super !!! Wyruchaj jeszcze kota, żeby mnie nie drapał !!![br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 19:13_________________________________________________Do domu wraca po pracy bardzo zmęczony grabarz. Żona zapytuje go o przyczynę:

-Co ci Heniu? ..dużo pogrzebów? ...że taki padnięty jesteś??

-Nie miałem tylko jeden.

-No to nie przesadzaj...

-No, ale chowaliśmy kierownika skarbówki... i jak go zakopaliśmy to były takie brawa, że musieliśmy bisować siedem razy!!![br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 19:14_________________________________________________Idzie sobie zajączek przez las podskakuje, podśpiewuje...

Usłyszał go krecik.

- Z czego tak się cieszysz, zajączku?

- Bo idę na dziewczynki...

- Weź mnie ze sobą, sam nie trafię, bo jak wiesz słabo>widzę.

Idą dalej razem, nagle zajączek potknął się o korzeń.

- O, k_rwa !

Na to krecik.

- Dzien dobry pani .

Opublikowano

Nie wiem czy było , ale trzeba stwierdzic ze kto zrobił ten klip jest genialny :kox:

Polskie napisy

Opublikowano

bylo fest duzo razy :decayed:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: ja pier**le :przebiegly:
Opublikowano

jaka jest róznica pomiędzy Alka Selzer a Alka Prim ??????

Alka Prim ciszej sie rozpuszcza.....

Opublikowano

Co myśli blondynka gdy jest w ciąży

- A może to nie moje...?

Opublikowano
1259527515_by_Goferer_500.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.