Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja znalazłem coś takiego...

s2jg.png

będzie tego więcej....:facepalm:...po tym co się słyszy ostanimi czasy :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

H4mm3R to wkleił ostatnio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Jak powinni zachować się policjanci podczas zatrzymania? - Moto - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hannawald to coś nie w moim stylu [...]:polew: Nigdy bym tego nie założył [...] :facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hannawald to coś nie w moim stylu [...]:polew: Nigdy bym tego nie założył [...] :facepalm::polew:

Pewnie narty Hannawalda nie pasują mu do torebki :))):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

cba3e1c79fff351f184d7f2c84b3a025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoni Obama do Putina i mówi :

- Słuchaj, musimy zmienić strefy czasowe na

takie same! Dzisiaj dzwoniłem do Chin z

życzeniami, a okazało się że urodziny były

wczoraj...

Putin na to: - To co ja mam powiedzieć jak dzwoniłem do Polski z kondolencjami, a

okazało się że samolot jeszcze nie wystartował ?

Przychodzi gruba baba do lekarza. Lekarz pyta:

- Bierze pani te tabletki na odchudzanie?

- Tak, biorę.

- A ile?

- Ile, ile… Aż się najem.

Siedzi Facet w kinie, i nagle czuje że coś śmierdzi gównem, pyta faceta siedzącego obok:

- Przepraszam, zesrał się Pan?

- Tak, a o co chodzi?

Po długiej nocy na dyskotece, chłopak odprowadza dziewczynę do domu.

Są pod domem i mówi:

- Zrobiłabyś mi laseczkę.

- Chyba oszalałeś, nie tutaj!

- Ale tak szybko.

- Nie ma mowy jeszcze ktoś zobaczy.

Nagle otwierają się drzwi, w których stoi siostra:

- Ojciec każe Ci zrobić ta laskę a jak nie chcesz to ja mam mu zrobić, a jeżeli nie to on mu zrobi, tylko niech ten c…j zdejmie rękę z domofonu.

Ilu murzynów potrzeba do wykarczowania lasu?

- Jednego, niech za***rdala.

Co zrobić, żeby kobieta krzyczała 15 minut po orgazmie?

- wytrzeć c**ja w firankę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...