Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

także tego panowie jak będziecie w okolicach Bytowa uważać na blondi :facepalm:bo strasznie cięta jest :grin::polew:

fotoprikoly81.jpgfotoprikoly11.jpg:facepalm:

fotoprikoly55.jpgfotoprikoly5415.jpg:whistling:

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

amatorszczyzna :facepalm:

Opublikowano

ponoć niebawem nowy znak wchodzi :decayed:

images?q=tbn:ANd9GcR3khkIoOas5L6infINJCMdegGqRC1ER0OzhFexs1TYzH5EwbtW

Opublikowano

ja znalazłem coś takiego...

s2jg.png

będzie tego więcej....:facepalm:...po tym co się słyszy ostanimi czasy :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

H4mm3R to wkleił ostatnio :wink:

Opublikowano

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Opublikowano

"-Daniel, zadzwoń na policje

- ja nie mam pieniędzy na telefonie"

Padłem :grin:

Opublikowano

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Jak powinni zachować się policjanci podczas zatrzymania? - Moto - WP.PL

Opublikowano

Nie zauważyłem, żeby ktoś już wrzucił :decayed::wink:

Telekinetic Coffee Shop Surprise - YouTube

Opublikowano
Opublikowano

Hannawald to coś nie w moim stylu [...]:polew: Nigdy bym tego nie założył [...] :facepalm::polew:

Opublikowano
:nabijasie::nabijasie::nabijasie:
Opublikowano

Hannawald to coś nie w moim stylu [...]:polew: Nigdy bym tego nie założył [...] :facepalm::polew:

Pewnie narty Hannawalda nie pasują mu do torebki :))):polew:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

cba3e1c79fff351f184d7f2c84b3a025.jpg

Opublikowano

Jeśli chodzi o policję, to wole ten filmik :decayed:

Opublikowano

He he genialne!!!!

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Dzwoni Obama do Putina i mówi :

- Słuchaj, musimy zmienić strefy czasowe na

takie same! Dzisiaj dzwoniłem do Chin z

życzeniami, a okazało się że urodziny były

wczoraj...

Putin na to: - To co ja mam powiedzieć jak dzwoniłem do Polski z kondolencjami, a

okazało się że samolot jeszcze nie wystartował ?

Przychodzi gruba baba do lekarza. Lekarz pyta:

- Bierze pani te tabletki na odchudzanie?

- Tak, biorę.

- A ile?

- Ile, ile… Aż się najem.

Siedzi Facet w kinie, i nagle czuje że coś śmierdzi gównem, pyta faceta siedzącego obok:

- Przepraszam, zesrał się Pan?

- Tak, a o co chodzi?

Po długiej nocy na dyskotece, chłopak odprowadza dziewczynę do domu.

Są pod domem i mówi:

- Zrobiłabyś mi laseczkę.

- Chyba oszalałeś, nie tutaj!

- Ale tak szybko.

- Nie ma mowy jeszcze ktoś zobaczy.

Nagle otwierają się drzwi, w których stoi siostra:

- Ojciec każe Ci zrobić ta laskę a jak nie chcesz to ja mam mu zrobić, a jeżeli nie to on mu zrobi, tylko niech ten c…j zdejmie rękę z domofonu.

Ilu murzynów potrzeba do wykarczowania lasu?

- Jednego, niech za***rdala.

Co zrobić, żeby kobieta krzyczała 15 minut po orgazmie?

- wytrzeć c**ja w firankę

Opublikowano

nice-ass.gif

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

Daniela-Bebop-Funny-Egg-LR.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.