Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bankier z Grecji, aby nie zbankrutować - otworzył burdel. Wchodzi pierwszy klient: - Ile?- W dupe 300, do buzi 200 euro.- A tradycyjnie?- Nie da rady. Na razie jestem sam...

5wqPjX.jpg

Co krzyczy pod oknem syn alkoholika?

.

.

.

.

.

.

Tato rzuć picie

Żona mówi do męża:

- Od dzisiaj płacisz za seks, 30 zł za seks na podłodze, a 100 zł za seks w łóżku nago.

Na drugi dzień mąż wraca do domu, rzuca 100 zł na blat. Żona ucieszona biegnie do pokoju i się rozbiera. Na co mąż mówi:

- Gdzie biegniesz, trzy razy na podłodze i oddawaj dychę reszty!

Gość poszedł z żoną na imprezę, na której główną atrakcją był seks grupowy.

Zgasło światło .... mija 10 ... 15 ... 20 minut. W końcu facet zapala światło i mówi:

- Stop, ku...a, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda!!!

Opublikowano

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Opublikowano

akurat w tym przypadku gościu był trzeźwy, potwierdzone przez policję, przekroczył prędkość i nie zatrzymał się do kontroli... dlatego pognali za nim...

Opublikowano

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

a więc w obronie kolegi:

* po czym wnosisz że koleś jest na podwójnym gazie?

* Tobie też tu chyba nie wypada jechać po kimś!

* Akurat taka policja mało ma wspólnego z prawdziwą policją, jeśli tutaj w dwójke nie mogą sobie poradzić z 1 kolesiem,to mało prawdopodobne żeby kogoś obronili :wink:

nosisz odznake, że Cie to tak mocno uraziło co Jarek napisał?

:wink:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

ktoś jak na złość, wrzucił do wątku z filmikami z Youtub'a :grin::grin::grin:

Tak reaguje policja w USA - YouTube

Opublikowano

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

a więc w obronie kolegi:

* po czym wnosisz że koleś jest na podwójnym gazie?

* Tobie też tu chyba nie wypada jechać po kimś!

* Akurat taka policja mało ma wspólnego z prawdziwą policją, jeśli tutaj w dwójke nie mogą sobie poradzić z 1 kolesiem,to mało prawdopodobne żeby kogoś obronili :wink:

nosisz odznake, że Cie to tak mocno uraziło co Jarek napisał?

:wink:

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

ktoś jak na złość, wrzucił do wątku z filmikami z Youtub'a :grin::grin::grin:

Tak reaguje policja w USA - YouTube

wątek chyba nie jest o tym ale jak juz poruszyłeś sprawe policji w stanach to spójrz na oba te filmiku. Ja jednym dwóch osiłków (USA) a w polsce jakis sucharek i blondyna do tego wiec ja bym tych interwencji nie porównywał.

Opublikowano

Nie wiem o co tam poszło ale Pan z audi - jak domniemam nie wydaje mi się być ani agresywny ani wojowniczy więc nie bardzo rozumiem dlaczego Ci Państwo w granatowych kubraczkach tak na Nim wiszą.

Ponieważ jednak sapią jak pedofil w Disney'landzie wysuwam tezę iż mogą to być jacyś zboczeńcy Którzy czaili się w lesie i napadli na Bogu ducha winnego Kierowcę , Który spokojnie sobie przyjechał na łono natury pozbierać grzybki.

Ufam iż Przełożeni Granatowych Napaleńców pozbawią Ich partyjnych legitymacji (czytaj: odznak policyjnych) w nadziei a raczej w obawie iż będą ośmieszać jeszcze bardziej - i tak zamazany już Obraz Polskiej Policji .

Gratuluję również opanowania Kierowcy samochodu marki Audi . Wykazał się nadzwyczajną wyrozumiałością wobec napastników , widocznie już spotkał takie Dzieci Etiopii i wiedział że Osobnicy Ci są już i tak wystarczająco skrzywdzeni przez Życie.

Z Etiopii to Ty sam jestes... Skoro nie zauwazyles ze gosciu jest na podwojnym gazie to oprocz psychiatry powinienes sie do okulisty i laryngologa wybrac. Policja ma prawo osobe zatrzymac a osoba ma obowiazek nie stawiac oporu podczas zatrzymania. Jezdzic sobie mozesz po ksiezach-pedofilach a nie po Policji, ktora stara sie pilnowac zebys wpierdolu za rogiem nie dostal...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Chłopczyku jakim prawem obrażasz użytkownika forum, który wyraził swoją opinię na temat braku profesjonalizmu pracy niebieskich ?

Czemu wysyłasz go do lekarza ?

Analizując twoją nadmierną reakcję, uważam że ty czym prędzej powinieneś zacząć brać leki stabilizujące nastrój, które chętnie ci przepiszę.

W USA gliniarze pomagają u nas się czepiają, taka jest różnica.

Opublikowano

Uspokujcie sie dziewczyny, tu jest strefa śmiechu bez zbędnych komentarzy ;)

Opublikowano

Siedzą przy śniadaniu siostry Williams i w pewnym momencie Serena mówi,

- Venus, wiesz, ojciec to nam chyba dosypuje sterydów do jedzenia!

- No co ty mówisz, czemu tak uważasz?

- A bo włosy mi rosną na tych częściach ciała, na których nie powinny.

- Na przykład gdzie?

- Na przykład na jajach!

-Co to jest: Ma 2 kilometry i sra po rowach?

-Pielgrzymka

Wygrał facet w totka milion. Wpada do domu i krzyczy:

- Jadźka wygrałem milion w totka, pakuj się!

- A co? Wyjeżdżamy gdzieś?

- Nie! Wypier********

Ojciec z synem ogląda film, nagle pojawia się scena erotyczna:

- Dobra synu, chyba czas żebyś poszedł do łóżka.

- Tato, ale ja mam 18 lat.

- Nie obchodzi mnie ile masz lat, przecież nie będziesz patrzył jak walę konia

Wjeżdża pod celę cherlawy białas.

Z pryczy podnosi się czarnuch-gigant i mówi:

-No,to teraz zabawimy się w rodzinę.Kim chcesz być?Mamusią czy tatusiem?

Chłop podumał i odpowiada-No,raczej tatusiem.

-Dobra.To teraz tatuś zrobi mamusi pałę.

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Opublikowano

Jeden żyd do drugiego w obozie koncentracyjnym:

- Ty, co twoja babcia robi na drutach?

Siedzi Jaś z Małgosią w kinie, nagle Jaś mówi:

- wsadź mi rękę w majtki, coś poczujesz

Małgosia bez wahania wkłada rękę, Jaś na to:

- Czujesz?

- Czuję

- Twardy?

- Twardy

- Gruby?

- Gruby

- Długi?

- Długi

- Ciepły?

- Ciepły

- Dawno się tak nie zesrałem…

Przychodzi garbaty do lekarza, lekarz do niego:

- Na c**j się Pan tak skradasz

Hrabia mówi do lokaja pocierając palcami:

- Janie czy to plastelina?

Ten bierze i wącha

- Nie, panie hrabio to gówno.

- Racja, skąd niby plastelina w d*pie

Opublikowano

[h=5]Co mówi umierająca prostytutka?

.

.

.

.

.

.

Już długo nie pociągne[/h]

Opublikowano

Wraca zapłakany Jasio ze szkoły i mówi:

Mamo, a dzieci się ze mnie śmieją, że śmierdzę trupem.

Mamo słyszysz, mamooo...

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

Wraca Jasio ze szkoły i juz od progu krzyczy:

- tato, tato, dzisiaj dostałem trzy szóstki !!!!!!

- i co sie cieszysz gówniarzu i tak masz raka...

Opublikowano
35dbb7f2c9e0733b7125b19fa935dbfb_original.jpg?1381568506
Opublikowano

Te wszystkie ostatnie filmiki o Policji podsumowałbym tym:

Żeby za poważnie nie było:

abtd.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.