Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie miał szpery :naughty:

i pewnie 316i :polew: tylko skad On w ameryce taki siliczek malutki znalazl... :mysli:

Od wuja dresa z Polski :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze że przewijałem...

Spodziewałeś się pewnie kościelnego ujęcia sprawy :gwizdanie: nic bardziej mylnego ;p Następnym razem nie przewijaj :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma pełen dostęp do jm :gwizdanie:

Tutaj ten pix:

beznazwy1tl6.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiają dwie koleżanki:- Mariola, jak możesz tyle jeść, skoro ciągle powtarzasz, że dbaszO linię?- Bo linia powinna być gruba I wyrazista!

Spotykają się dwie przyjaciółki:- Słyszałam moja droga, że chcesz wrócić do Jurka? A przecież wzeszłym roku go porzuciłaś...- Tak to prawda, ale diabli mnie biorą, gdy sobie pomyślę, że onżyje teraz spokojnie z inną kobietą.

Bandyta wchodzi do banku, kradnie pieniądze z kasy Po czymPodchodzi do jednego z klientów I pyta:- Widziałeś co zrobiłem?- Tak I mam zamiar zadzwonić na policję.Złodziej przyłożył mu pistolet do głowy I go zastrzelił. Podszedł Do następnego klienta z tym samym pytaniem, na co ten odpowiada:- Nic nie widziałem I nic nie słyszałem, ale moja żona widziała.

Żona policjanta patrzy przez okno I zaczyna krzyczeć:- Janek, ktoś nam auto kradnie!Policjant szybko wybiega z domu. Po chwili wraca, a żona pyta:- I co, złapałeś tego złodzieja?- Niestety skubany uciekł, ale udało MI się zapisać numery...

Facet wrócił z nocnego lokalu ze striptizem tak naładowany, że już W przedpokoju wyskoczył z ciuchów, wpadł do sypialni I szczupakiem Do łóżka. Gdy skończył, pić mu się zachciało, idzie do kuchni a tam żona czyta gazetę. Facet z obłędem w oczach w tył zwrot, wpada do Sypialni, zapala światło a tam teściowa w łóżku.- To ja przed chwilą z mamusią?! - jąka się facet.- Owszem - odpowiada mamuśka z zadowoloną miną, poprawiając fryzurę.- To dlaczego mama nic nie mówiła?- Przecież ze sobą nie rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://uk.youtube.com/watch?v=3vVhRS9pBec&feature=related[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 15:50_________________________________________________http://uk.youtube.com/watch?v=mlKUaQVlJ1M&feature=related :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnili blondynkę przy malowaniu pasów. W pierwszym dniu namalowała 15 km pasów, w drugim dniu 3 km pasów a w trzecim tylko 1 km pasów.

W tym samym dniu wzywa ją szef i mówi:

- Co się z panią dzieje?? - pyta się szef - Coraz gorzej pani pracuje

Na co blondynka odpowiada:

- To nie ja gorzej pracuje tylko, że do wiadra z farbą mam coraz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal! widać że dres robił filmik na końcu filmu napisał "film oparty na faktach autentycznych" ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tej drugiej pani poduchy wypruło :doh1: Było kiedyś, ale takie rzeczy warto przypominać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...