Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest II woja światowa. Szef brytyjskiego wywiadu mówi do swojego agenta:

-Pojedziesz do Rosji i będziesz tam naszym szpiegiem, ale najpierw odbądziesz 2 miesięczne szkolenie, bo muszisz umiec mówic jak rusek, tańczyć jak rusek i pić jak rusek!!- no to agent pojchał na szkolenie, ukończył je i pojechał do Rosji. Wchodzi do pierwszej lepszej knajpy aby zdobyc jakieś informacje o plnach Rosji. Chcąc przekonać do siebie rusków zaczyna z nimi rozmawiac i tak rozmawia aż w końcu ruski mówią-mówisz ty jak rusek ale niewyglądasz ty mi na ruska- no to agen myśli "musze im udowodnić ze jestem ruskiem" i zaczyna tańczyć, ale ruski mówią-mówisz ty jak rusek, tańczysz ty jak rusek, ale ty nie jestes rusek-no to agen zmarnowany myśli "musze im udowodnić, że jestem ruskiem za wszelką cene" i zaczyna z nimi pić. Pije i pije, wypił juz więcej od wszystkich i dalej pije aż w końcu ruski mówią-Mówisz ty jak rusek, tańczysz ty jak rusek, pijesz ty jak rusek, ale ty nie jesteś rusek- na to agent tak bardzo zmarnowany tym że nie udało mu się zdobyć rzadnych informacji wraca do Wielkiej Brytani. Spotyka swojego szefa, a szef się pyta-i jak zdobyłeś jakieś tajne informacje?-na co odpowiada agent - mówiłem ja jak rusek, tańczyłem ja jak rusek, piłem ja jak rusek ale oni mi wciąż mówią, ze ja nie jestem rusek!- Na to odpowiada szef - Aaa bo was czarnych to gdzieś posłać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzi gosciu do baru i mowi:

- "poprosze kupe"

- co prosze ??

- "gowno" !!

PS: "lubie specyficzne kawaly"

[ Dodano: 07-12-2006, 23:50 ]

Wiecie czemu hitler popełnił samobójstwo..... bo mu przyshedł rachunek za gaz

Wchodzą żydki i polak do komory gazowej... nagle polak mówi "nie pchajcie się tak bo się podusimy..."

Niemcy podchodzą do polaków i mówią: "polacy, byliście grzeczni to sobie w piłkę zagracie... na polu minowym". Na to żydki ucieszeni: "haha polacy macie za swoje, dobrze wam tak", na to niemiec się odwrócił do żydków: "tak ale wy tam najpierw skosicie trawę..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George W. Bush i Tony Blair maja lunch w Białym Domu.

Jeden z ważnych gości podchodzi do nich i pyta o czym rozmawiają.

- Robimy plan Trzeciej Wojny Światowej

- O, to ciekawe, a jakie są plany? - pyta gość

- Zamierzamy zabić 14 milionów Muzułmanów i jednego dentystę. Gość

wygląda na zdezorientowanego:

- Jednego dentystę? Czemu chcecie zabić dentystę?

Blair klepie Busha po plecach mówiąc:

- A nie mówiłem? Nikt nie będzie pytał o Muzułmanów!!!

[ Dodano: 07-12-2006, 23:57 ]

Co ma wspólnego papuga w klatce z pedałem?? Obsrany kij :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jak Aneta K. rozmawiala z Lepperem o pracy w biurze poselskim, i gdy uslyszala ze to ma byc praca sekretarki, rozesmiala mu sie prosto w jajka.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludożercy złapali Jasia i Małgosie.Po kilku minutach Jasio zaczyna się śmiać. Małgosia dziwi sie:

-za chwilę zostaniemu ugotowani i zjedzeni żywcem co w tym śmiesznego?

-zrobiłem im na złość i zeszczałem się do zupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Bog postanowil zeslac Jezusa na ziemie

Jezus gdy zszedl na ziemie ujazl grupke hipisow siedziacych na ziemi i palacych cracka(kokaine)

Jezus spytal sie ich czy wiedzia kim jestem

hipisi odpowidziale ze nie, Jezus powiedzial to ja wam powiem, lecz hipisi powiedzieli ze powie im jak z nimi zapali

no to Jezus zapalil

na to hipisi sie pytaja no to kim jestes?

jestem Bogiem!

STARY I OTO CHODZI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest najwięcej żydów? - W atmosferze

Żyd w lesie? - Judełka

Żyd w drzwiach? - Judasz

Czym się różni żyd od zapiekanki? - Zapiekanka nie puka w szybe

Ulubiona piosenka żydowska? - Spalam się

Ulubione książki żydowskie? - Popioły Popiół i Diament

Ulubione piwo żydów? - Beerkenau

Czym się rożni przejechany żyd od przejechanego psa? - Śladami hamowania przed psem

Wzór na ucieczkę żyda? - =A0Dlugosc =A0komina =A0razy prędkość wiatru przez obwód w pasie

Czemu wampiry lubią krew żydów? - Bo gazowana

Ulubiony zawod zyda? - Komornik

Dlaczego mydelko nazywa sie "FA"? - "From Auschwitz"

[ Dodano: 08-12-2006, 00:08 ]

Patologiczna rodzina na wiejskiej melinie, cenzura! Krycha mówi do Zdzicha:

- Zdzichu , ja chce komórke , wszyscy maja , ja tez chce ...

- A tam daj mi spokój stara , pij !

- Zdzichu komórke chce ! - i marudzi i marudzi caly wieczór Krycha

- Dobra tam dobra , pij ! - odburknął wkurzony juz Zdzisiek Krycha sie nawaliła i zasnęła , a Zdzisiek naj**any wyszed na plac, wziął kilka desek i gwozdzi i pozbija jej komórke i poszed spac . W nocy nawalona ekipa zobaczyla przechodzac komórke i na deskach napisała sprayem "Krycha to kur**" .

Wstaje Zdzisiek na mega kacu wychodzi i widzi na komórce napis :

"Krycha to kur**" i drze sie do Krychy:

- Krycha wstawaj , sms przyszed !

[ Dodano: 08-12-2006, 00:12 ]

arę dni temu dostałem list od Babci. Oto fragment:

Któregoś dnia poszłam do miejscowej księgarni katolickiej i ujrzałam naklejkę na zderzak z napisem: " ZATRAB, JEŚLI KOCHASZ JEZUSA". Akurat byłam w szczególnym nastroju, ponieważ właśnie wróciłam ze wstrząsającego występu chóru, po którym odbyły się gromkie, wspólne modlitwy - więc kupiłam naklejkę i założyłam na zderzak.

Jak dobrze, że to zrobiłam!!!

Co za podniosłe doświadczenie nastąpiło później! Zatrzymałam się na czerwonych światłach na zatłoczonym skrzyżowaniu i pogrążyłam się w myślach o Bogu i o tym, jaki jest dobry... Nie zauważyłam, że światła się zmieniły.

Jak to dobrze, że ktoś również kocha Jezusa, bo gdyby nie zatrąbił, nie zauważyłabym... a tak odkryłam, że MNÓSTWO ludzi kocha Jezusa! Więc gdy tam siedziałam, gość za mną zaczął trąbić, jak oszalały, potem otworzył okno i krzyknął: " Na miłość boską! Naprzód! Naprzód! Jezu Chryste, naprzód!"

Jakimże oddanym chwalcą Jezusa był ten człowiek!

Potem każdy zaczął trąbić! Wychyliłam się przez okno i zaczęłam machać i uśmiechać się do tych wszystkich, pełnych miłości ludzi.

Sama też kilkakrotnie nacisnęłam klakson, by dzielić z nimi tę miłość! Gdzieś z tyłu musiał być ktoś z Florydy, bo usłyszałam, jak krzyczał coś o "sunny beach".

Ujrzałam innego człowieka, który w zabawny sposób wymachiwał dłonią, ze środkowym palcem uniesionym do góry. Gdy zapytałam nastoletniego wnuka, siedzącego z tyłu, co to może znaczyć, odpowiedział, że to chyba jest jakiś hawjest jakiś hawajski znak na szczęście, czy coś takiego. No cóż, nigdy nie spotkałam nikogo z Hawajów, więc wychyliłam się z okna i też pokazałam mu hawajski znak na szczęście. Wnuk wybuchnął śmiechem ... Nawet jemu podobało się to religijne doświadczenie!

Paru ludzi było tak ujętych radością tej chwili, że wysiedli z samochodów i zaczęli iść w moim kierunku. Z pewnością chcieli się wspólnie pomodlić, lub może zapytać, do jakiego Kościoła należę, ale właśnie zobaczyłam, że mam zielone światła. Pomachałam więc do wszystkich sióstr i braci z miłym uśmiechem, po czym przejechałam przez skrzyżowanie.

Zauważyłam, że tylko mój samochód zdążył to zrobić, bo znowu zmieniły się światła - i poczułam smutek, że muszę już opuścić tych ludzi, po okazaniu sobie nawzajem tak pięknej miłości; otworzyłam więc okno i po raz ostatni pokazałam im wszystkim hawajski znak na szczęście, a potem odjechałam.

Niech Bogu będzie chwała za tych cudownych ludzi!!!

Leci sobie samolot, a w nim ludzie różnych nacji.

Nagle cuś się psuje i samolot zaczyna spadać. Pilot ogłosił, że maszynę trzeba odcażyć, więc wyrzucono bagaż. Samolot wrócił na poprzedni kurs, lecz nie minął kwadrans a znowu coś nawaliło. Ludzie patrzą po sobie, kto dla ratowania współpasażerów poświęci się i wyskoczy.

(Konsternacja)

Nagle zrywa się Amerykanin i mówi, że skoro Batman, Superman i Spiderman to Amerykanie to on też może być hero, po czym wypił z barku całą Whisky, przeleciał wszystkie blondynki i z okrzykiem

"FOR UNITED STATES!!!" wyskoczył.

Wszystko wróciło do normy, ale zaraz wszystko się powtórzyło. Tym razem podniósł się Francuz i mówi, że skoro Amerykanin mógł to on też. Wypił wszystkie czerwone wina jakie były w barku, przeleciał wszystkie brunetki i z okrzykiem "VIVE LA FRANCE!!!"

- wyskoczył.

Po niedługim czasie sytuacja się powtarza, a wszyscy patrzą na Polaka. Polak rozejrzał się, pozwiedzał: "Czemu nie?", ruszył ramionami, wypił WSZYSTKO co było w barku oraz własne zapasy, przeleciał WSZYSTKO co się ruszało i z okrzykiem "NIECH ŻYJE MOZAMBIK!!!"...

...wyrzucił Murzyna.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzlubione auto zyda-gazik

ulubione warzywo-rZYDKIEWKA

ulubiony krzak-zydoplot

jak nazywa sie mala turczynka-miniaturka

maly rusek-mikrus

[ Dodano: 08-12-2006, 00:18 ]

...wyrzucił Murzyna.

:lol:

a Ty znowu bajery nie kontrolujesz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<mariolka> Witam

<S2C2Up> No czesc

<mariolka> Musze Ci to powiedziec i przeprosic... ;(

<S2C2Up> No co?

<mariolka> Zepsulam Ci cos w maluchu..

<S2C2Up> CO ??!!

<mariolka> No nie wiem jak to sie stalo ;(

<mariolka> Jechalam spokojnie wrzucilam pierwszy bieg, potem Drugi

<S2C2Up> ......

<mariolka> potem 3 4 i na koncu wrzucilam piaty bieg i nagle trach cos jakby sie rozlecialo.

<S2C2Up> KU*WA wrzucilas wsteczny !!!!

[ Dodano: 08-12-2006, 10:59 ]

Na dzień dobry Wieczorem v-ce premier Lepper zmęczony dniem pracy przechodził obok pokoju Klubu Poselskiego Samoobrony. Do jego uszu doszły dźwięki głośnej muzyki dobiegającej za zamkniętych drzwi. Zdecydowanym ruchem otworzył je i wszedł do środka. Dobrą chwilę przyzwyczajał oczy do ciężkiej od dymu papierosowego atmosfery pokoju. Po chwili dostrzegł całą śmietankę swojej partii, wszędzie walały się puste butelki.

- Co to?! Pijaństwo w moim klubie na terenie sejmu!? Mało mamy jeszcze kłopotów?!

- A jest powód panie przewodniczący, jest powód - bełkotliwie odezwał się Filipek... - Koleżanka Lewandowska dostała okres.

- Aaa... - westchnienie ulgi wydarło się z premierowskiej piersi - to mi też polejcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...