Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Peugeot 407 VS Passat b6 VS Audi A4 B6

Dostałem mailem od znajomego, nic tylko zasiąść z ciepłym popcornem i colą i delektować się.... :decayed::decayed::grin::grin::facepalm:

Mały cytat, jest tam więcej podobnych:

nie tylko o "taniosc" jazdy/naprawy tu chodzi... chodzi tez o przyjemnosc z tej jazdy i o prestiz wynikajacy z posiadania auty wyzszej klasy... 407 niszczy a4 pod kazdym wzgledem...

a4 mozna porownac tylko z 307, co i tak wypada na kozysc peugeota (stylistyka wnetrza i nadwozia, kultura pracy silnika, przestronnosc wnetrza, itp.)

Wyciete z forum:decayed:

to co 508 kosztuje w wersji max 70.000 ? przeciez a4b8 oksztuje moze max 120.000 nowe i w pelnej wersji bo standart pewnie kolo 70.000 chodzi a 508 zaczyan sie chyba cos kolo 60.000 i pewnie oknczy kolo 110.00 tez

i jeszcze drugie

,,Przecież A4 B7 ma środek ze starej A6,A3! ten sam panel klimy ,radio itd.''

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To samo moj znajomy kupił Lagune, mówi mi ze ten sam rok a połowe tansze od A4 i w tej samej klasie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mojemu znajomemu padla 2 ga turbina w lagunie a koles nie jezdzi wiecej jak 140kmh i bardzo oszczednie :))

dawniej chwalil te auta teraz psioczy na nie max...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c5256792972891361b162f74ff0f78a0.jpeg?1347526701

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

Malezyjska myjnia zamknięta po skandalu z prostytutkami - Moto - WP.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zakładam nową firmę

bedzie sie nazywać:

Amper - Volt

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do vwszrot.pl spodobało mi sie na końcu to co radi jeden z użytkowników, szczególnie w temacie drogowców: :grin::grin::grin::grin::grin:

"Patrząc na to wszystko mam kilka rad:

dla deweloperów: budujcie domy na piasku i zamiast cementu używajcie gliny. Dom po 2 latach się rozpadnie, być może nikt nie zginie, a wy znowu będziecie mogli wybudować kolejny dom.

dla lekarzy: leczcie pacjentów tyko pozornie. Przecież jeśli pacjent będzie cały czas chory to będzie Waszym klientem, aż do śmierci.

dla NFZ: nie wydawajcie pieniędzy na leczenie, bo przecież to jest dla Was koszt.

dla Orlenu: róbcie złej jakości paliwa, wtedy samochód będzie więcej palił co spowoduję większe zapotrzebowanie na paliwa.

dla drogowców nie mam rady, oni doskonale sobie radzą

dla solidnych i uczciwych: musicie być dobrymi konsumentami, bez was ten cały szrot-biznes padnie.

Szkoda, że ta opowieść nie jest fikcją…"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zycia wziete.... :facepalm:

dzisiaj rano odbierałem kolegę z komisariatu, został zatrzymany wczoraj, poznym wieczorem

jechał swoim audi przez miasto, ale wyjatkowo powoli, twierdził że mu sie nie spieszyło

traf chciał ze mijał sie z policyjnymi wywiadowcami, którzy zatrzymali go do kontroli

sprawdzili dokumenty zapytali czy ma jakieś ostre narzedzia i narkotyki

stwierdził ze nic nie ma takiego, wiec zaczeli przetrząsac auto, długo nie szukali

w schowku znalezli pokazny woreczek z białym proszkiem w srodku :facepalm:

kolesia od razu skuli, autko na lawetę i na komisariat

tam miał wstepne przesuchanie, do nieczego sie nie przyznawał

czekali tylko na informacje na temat zawartosci, ale okazalo sie że

nie ma nikogo w labolatorium wiec czekali na specjaliste

i tak zeszło do 7.00 rano, o 7.30 przyszedł policjant ze spuszczona głową

powiedział że jest wolny, oddali mu dokumenty, telefony i ... sznurówki z butów :polew::polew:

okazało sie ze w woreczku był talk do dętek rowerowych :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

jego ojciec jakis czas temu jezdził tym samochodem i przez przypadek zostawił w aucie

rano pojechalismy odebrac jeszcze auto z policyjnego parkingu

Kolo był ostro wkurwiony na policje, ale stwierdził że noc w policyjnym areszcie

z soboty na niedziele w nocy to przezycie nie do opisania i warte tych parunastu godzin

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...