Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Peugeot 407 VS Passat b6 VS Audi A4 B6

Dostałem mailem od znajomego, nic tylko zasiąść z ciepłym popcornem i colą i delektować się.... :decayed::decayed::grin::grin::facepalm:

Mały cytat, jest tam więcej podobnych:

nie tylko o "taniosc" jazdy/naprawy tu chodzi... chodzi tez o przyjemnosc z tej jazdy i o prestiz wynikajacy z posiadania auty wyzszej klasy... 407 niszczy a4 pod kazdym wzgledem...

a4 mozna porownac tylko z 307, co i tak wypada na kozysc peugeota (stylistyka wnetrza i nadwozia, kultura pracy silnika, przestronnosc wnetrza, itp.)

Wyciete z forum:decayed:

to co 508 kosztuje w wersji max 70.000 ? przeciez a4b8 oksztuje moze max 120.000 nowe i w pelnej wersji bo standart pewnie kolo 70.000 chodzi a 508 zaczyan sie chyba cos kolo 60.000 i pewnie oknczy kolo 110.00 tez

i jeszcze drugie

,,Przecież A4 B7 ma środek ze starej A6,A3! ten sam panel klimy ,radio itd.''

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

To samo moj znajomy kupił Lagune, mówi mi ze ten sam rok a połowe tansze od A4 i w tej samej klasie:decayed:

Opublikowano

a mojemu znajomemu padla 2 ga turbina w lagunie a koles nie jezdzi wiecej jak 140kmh i bardzo oszczednie :))

dawniej chwalil te auta teraz psioczy na nie max...

Opublikowano
Opublikowano

20120705154137.jpg

20120902130418.jpg20120713211007.jpg

20120731095914.jpg

Niegłupie

20120715115531.jpg

Opublikowano

jutro zakładam nową firmę

bedzie sie nazywać:

Amper - Volt

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

a może niuton horse :):whistling:

Opublikowano
cdbbf0a1e1798758596ebff4126043f1.jpg
Opublikowano

Nowy iPhone 5 - KWEJK.pl

Chodzi o komentarze :polew:

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

297730_10152085504855394_1503630130_n.jpg

Opublikowano

wracając do vwszrot.pl spodobało mi sie na końcu to co radi jeden z użytkowników, szczególnie w temacie drogowców: :grin::grin::grin::grin::grin:

"Patrząc na to wszystko mam kilka rad:

dla deweloperów: budujcie domy na piasku i zamiast cementu używajcie gliny. Dom po 2 latach się rozpadnie, być może nikt nie zginie, a wy znowu będziecie mogli wybudować kolejny dom.

dla lekarzy: leczcie pacjentów tyko pozornie. Przecież jeśli pacjent będzie cały czas chory to będzie Waszym klientem, aż do śmierci.

dla NFZ: nie wydawajcie pieniędzy na leczenie, bo przecież to jest dla Was koszt.

dla Orlenu: róbcie złej jakości paliwa, wtedy samochód będzie więcej palił co spowoduję większe zapotrzebowanie na paliwa.

dla drogowców nie mam rady, oni doskonale sobie radzą

dla solidnych i uczciwych: musicie być dobrymi konsumentami, bez was ten cały szrot-biznes padnie.

Szkoda, że ta opowieść nie jest fikcją…"

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

z zycia wziete.... :facepalm:

dzisiaj rano odbierałem kolegę z komisariatu, został zatrzymany wczoraj, poznym wieczorem

jechał swoim audi przez miasto, ale wyjatkowo powoli, twierdził że mu sie nie spieszyło

traf chciał ze mijał sie z policyjnymi wywiadowcami, którzy zatrzymali go do kontroli

sprawdzili dokumenty zapytali czy ma jakieś ostre narzedzia i narkotyki

stwierdził ze nic nie ma takiego, wiec zaczeli przetrząsac auto, długo nie szukali

w schowku znalezli pokazny woreczek z białym proszkiem w srodku :facepalm:

kolesia od razu skuli, autko na lawetę i na komisariat

tam miał wstepne przesuchanie, do nieczego sie nie przyznawał

czekali tylko na informacje na temat zawartosci, ale okazalo sie że

nie ma nikogo w labolatorium wiec czekali na specjaliste

i tak zeszło do 7.00 rano, o 7.30 przyszedł policjant ze spuszczona głową

powiedział że jest wolny, oddali mu dokumenty, telefony i ... sznurówki z butów :polew::polew:

okazało sie ze w woreczku był talk do dętek rowerowych :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

jego ojciec jakis czas temu jezdził tym samochodem i przez przypadek zostawił w aucie

rano pojechalismy odebrac jeszcze auto z policyjnego parkingu

Kolo był ostro wkurwiony na policje, ale stwierdził że noc w policyjnym areszcie

z soboty na niedziele w nocy to przezycie nie do opisania i warte tych parunastu godzin

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin: będzie miał co dzieciom opowiadać :grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.