Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to z gra jakis bezsens jednym ciosem 13min koles nawala chore a ten rusol jak to rusol nic madrego nie wymysli tylko debilne zarty .... zreszta juz go pewnie zakopali w ogordku znaczy popelnil samobojstwo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z gra jakis bezsens jednym ciosem 13min koles nawala chore a ten rusol jak to rusol nic madrego nie wymysli tylko debilne zarty .... zreszta juz go pewnie zakopali w ogordku znaczy popelnil samobojstwo :))

Brysio wstaw coś a nie pitol co śmieszne a co nie :whistling:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Kompilacja porąbanych GIFów + muzyka - Sadistic.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że w tym wątku się nie komentuje. Jak ktoś wstawił coś co nie uważasz za śmieszne to zostaw to dla siebie. Każdy ma inne poczucie humoru. Żeby nie było OT:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadajcie na pw

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch facetów wpada na siebie w centrum handlowym:

- Och, przepraszam pana!

- Nie, nie, to ja przepraszam. Zagapiłem się, bo wie pan, szukam tu mojej żony.

- Ach tak? Ja też szukam swojej żony. A jak pańska żona wygląda?

- Wysoka, włosy płomienny kasztan, ścięte na okrągło z końcówkami

podwiniętymi do twarzy. Doskonałe nogi, jędrne pośladki, duży biust. Była w spódniczce mini i bluzeczce z pięknym dekoltem. A pańska?

- Nieważne! Szukajmy pańskiej!

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kowalscy poszli na imprezę, a tam okazało się, że jest to zabawa w seks grupowy. Zgasło światło. Mija 10, 15, 20 minut. W końcu Kowalski zapala światło i mówi:

– Stop, k**wa, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda!

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------------------------------------------------------------------

Kowalscy poszli na imprezę, a tam okazało się, że jest to zabawa w seks grupowy. Zgasło światło. Mija 10, 15, 20 minut. W końcu Kowalski zapala światło i mówi:

– Stop, k**wa, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda!

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::grin:

a065.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj_cie1946.jpgjeden kolega nalał do butów... wody a ten mu upiększył buty ochronne :whistling:

<br /><br />

---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

jakaś nowa opcja montowania okna u koleżanki wynajmującej mieszkanie :doh:

Okno.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1347064619_p0su8q_600.jpg

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

1346928515_xxhwyj_600.jpg

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

1347102686_by_bart9012_inner.gif

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

1347148478wzruszenie.jpeg

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

f415d2bafe55c3562cafc82bffc78f91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi murzyn do lekarza:

Murzyn: panie doktorze obciąłem dwa palce u reki da sie cos z tym zrobić?

Lekarz: Masz pan te palce? To zaraz przyszyjemy.

M: k**** zapomniałem

L: mamy nieboszczyka w kostnicy to możemy jego dwa palce panu przyszyc ale on jest biały

M: no trudno niech beda białe

Po zabiegu wszystko ładnie sie zagoiło, murzyn jedzie autobusem do domu, na przeciwko siedzi strasza pani i mu sie przygląda przez dłuzszy czas po czym mówi: Co panie kominiarzu od dziewczyny sie wraca?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...