Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi a4-kradzieze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.niech ktoś powie jak to naprawde jest z audi.Ostatnoi kupiłem a4 b5,i odrazu postawiłem ja na parkingu strzezonym.Czy te auta naprawde tak kradna?i nie chodzi mi tu o koszty parkingu typu 120zł, bo tak naprawde sa to smieszne pieniadze!

Czy te auta naprawde tak czesto znikają?czy ktokolwiek trzyma swoje audi pod blokiem na osiedlu???Ja osobiście z tego co słyszałem ,nie zostawił bym auta na noc bez nadzoru??

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 05-05-2007, 10:20 ]

przesunięty

Opublikowano

No to są chodliwe wózki. Ale z tego co wiem to podobno bardziej kradną 80-tki.

Tak czy siak to dobrze, ze wykupiłes parking.

Opublikowano

Ze złodziejami jest różnie, jak będą chcieli ukraść auto to parking strzeżony nie pomoże, ukradną jak pojedziesz na zakupy albo w wielu innych miejscach :evil:

A tak przy okazji to moderator już prosił Cię o przywitanie w NEWBIE :evil:

Opublikowano

Widze , mnóstwo A4 zaparkowanych na parkingach pod blokami.Ale jakby nie patrzeć AC to podstawa

Opublikowano

ja też trzymam pod blokiem

Ale jakby nie patrzeć AC to podstawa
dokładnie
Opublikowano
Ale jakby nie patrzeć AC to podstawa
oczywiscie :exclaim:
Opublikowano

Kradzieże samochodów w 2006:

Najczęściej kradzione marki samochodów

VOLKSWAGEN PASSAT 2.337

VOLKSWAGEN GOLF 1.883

FIAT SEICENTO 1.165

FIAT 126P 1.133

AUDI 80 821

FIAT CINQUECENTO 644

AUDI A6 640

OPEL ASTRA 514

SKODA OCTAVIA 458

AUDI A4 448

Miejsca kradzieży

Z ULICY 12.552

Z PARKINGU NIESTRZEŻONEGO 10.896

Z GARAŻU / POSESJI 2.493

PO KRADZIEŻY KLUCZYKÓW 225

Z PARKINGU STRZEŻONEGO 189

Kradzieże samochodów w 2005:

Najczęściej kradzione marki samochodów

VOLKSWAGEN PASSAT 2.994

VOLKSWAGEN GOLF 2.687

FIAT SEICENTO 1.861

FIAT 126P 1.718

FIAT CINQUECENTO 1.429

AUDI 80 1.293

OPEL ASTRA 909

FIAT UNO 849

PEUGEOT 206 726

AUDI A6 685

Niestety w 2006 pojawiła się A4 w pierwszej 10... Najwyraźniej tych jest więcej w Polsce,

ze statystyk chyba dość wyraźnie widać, że głównie auta są kradzione na części.

Opublikowano

Oojć widze ze moja jest bardziej niebezpieczna :P AC sie ma , to sie nie obawia :) garazyk sie ma to sie juz wogole nie przejmuje hehehe.

Ale taki maly statistic :) Kiedys mialem matiza przez 5 lat, i przez ten okres prob wlamania , kradziezy itp. mialem 7, A4 mialem przez dwa lata i ani razu proby wlamania :)

Opublikowano

ja trzymam pod blokiem ale jakiś koleś mi powiedział ze jak nie mam AC to lepiej wykupić bo mu ukradli też czerwoną to mu tylko alufelgi zostaly bo na zimówkach miał i teraz z pewnym sentymentem patrzy na moją :confused:

Opublikowano

ja nie patrzę na statystyki, wolę dmuchać na zimne i chronię niunię jak mogę :wink:

Opublikowano

ja trzymam w grazu :wink: od zawsze

Opublikowano

Szewczenko7 jak bym miał garaż też bym trzymał :lol:

raz ze auto bardziej zabepieczone

dwa ptasich kup by nie bylo :evil: i brudu z drzew :evil:

Opublikowano
garazyk sie ma to sie juz wogole nie przejmuje hehehe.
a co myslisz ze z garażu to nie kradną jak sie komus za mocno spodoba
Opublikowano

audia4s4, wiadomo, że jak ktoś sie uprze na dane auto to i tak je ukradnie, ale garaż chroni nie tylko przed kradzieżą, ale tez przed włamaniami, zarysowaniami itp.

Ja mam garaż na swoją niunie. Dodatkowym plusem jest też to, jak juz ktos tu powiedział, że nie pada deszcz, śnieg, soki z drzew i kupy z ptaków. :lol:

Opublikowano

98igo,

Lepiej wydac na garaz 20tys zl niz kupic B6 i trzymac ja pod domem :twisted: ktora jest narazona praktycznie na wszystko :confused:

Opublikowano

Zainspirowany pomysłem kolegi z forum namiętnie graweruję najbardziej chodliwe części sygnując je numerami tablic rejestracyjnych. Oczywiście bez przesady, aby następny właściciel nie czuł się nieswojo :smile: . Samochód stawiam na parkingu strzeżonym pod blokiem choć to nie daje 100% gwarancji - zresztą co dziś daje.

Opublikowano

Ja swoja :a4fan: tez trzymam w garazu oprucz tego pilnuja ja 2 moje koty i pies alarm nie do przejscia :twisted: :rotfl:

Opublikowano

MarkusTDI, i koty pewnie wskakują na ciepłą maskę i robią ślady, tak? :lol:

Opublikowano

Tomaszust,zwierzyna pilnuje na zewnatrz a koty do garazu niewchodza bo praktycznie zawsze jest zamkniety a jak jest otwarty to i tak tam niezagladaja maine koty nie chodza po autach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.