Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybor dobrego radia z mp3


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomozcie , bo juz metliku dostaje :(

Jestem na kupnie jakiegos dobrego radyjka , mam do wydania ok. 1000zl , co mi poradzicie??

Chcialbym zeby:

1. W miare pasowalo do auta :)

2. Podswietlenie w miare pasowalo, chociaz jak bedzie inne ladne to sie nie obraze , takze mozna inn przedstawiac :)

3. Sprzydaly by sie mp3.

4. Reszta wedle uznania mojego i waszego :P

5. Moze byc zarowno jakis model uzywany lub nowe modele.

Niestety mojego KD-LX50r-a nie trafie , wiec chce kupic cos dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Clarion na przykład ten http://www.allegro.pl/item190958011_clarion_dxz668rmp_nowosc_gwar_kurier_gratis.html#photo

Ja mam model 468 i jest jak za 450 zl,wypasiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marewel dobrze radzi Clarion to bardzo dobry wybor, ja polecam jeszcze Alpine jakiegos tylko szukaj z seri CDA ( CDE to syf ) np. http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=191943517

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=190029293

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem na allegr kenwooda kdc psw model 8... nie pamietam dalej.Mial juz 24 bitowy przetwornik i kosztowal do 1000.Jak sie orientowalem to wartosc rynkowa ok 1800.

[ Komentarz dodany przez: lukas23: 07-05-2007, 21:50 ]

Nie zebym byl jakis nawiedzony albo cos ale to jest juz moje ostatnie zaproszenie pana do przeczytania regulaminu :twisted: dziekuje za przeczytanie mojej skromnej uwagi do pana osoby pozdrawiam i zycze owocnego korzystania z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam pionierka mp30 i daje rade ma duzo funkcji i jest w miare tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam pioneera lub Blaupunkta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno potrzebne Ci mp3?

Bo jakosc spada, i mozliwosci radia za 1000 sa takie same jak za 200zl.

Najwiekszy problem z radiami mp3 jest taki ze musisz przewinac 100 piosenek potem zanim znajdziesz ta, ktora szukasz...

Osobiscie uwazam ze jak juz kupowac drogie radio to lepiej dac sobie spokoj z mp3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patgsm

Napewno potrzebne Ci mp3?

Bo jakosc spada, i mozliwosci radia za 1000 sa takie same jak za 200zl.

Najwiekszy problem z radiami mp3 jest taki ze musisz przewinac 100 piosenek potem zanim znajdziesz ta, ktora szukasz...

Osobiscie uwazam ze jak juz kupowac drogie radio to lepiej dac sobie spokoj z mp3...

To chyba nie miałeś nigdy do czynienia z radiami firmy ALPINE, polecam np. cos takiego:

http://www.allegro.pl/item191945127_alpine_cda_9883r_nowosc_extra_model_z_gratisami.html

Mechanizm wyszukiwania utworów jest genialny, 1bitowy przetwornik, procesor dzwięku, mp3, wma i AAC, a jesli ktos nie przepada za takimi formatami zawsze może posłuchać zwykłych AudioCD. Alpine i clarion to klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zakupilem sobie sprzecik :P JVC KD-G821

Narazie sie zapoznaje z nim ALE spasowanie co do auta jest in plus i in minus, gdyz podswietlenie ma pelne czerwone ,zarowno wyswietlacz jak i klawisze , oczywiscie mozna sobie zmienic na jaki sie chce. Troche mi nie pasuje srebrna obudowa radia ale mysle ze sie przyzwyczaje hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujesz dobrego radyjka to polecam Alipna9851R model 2005/06

CD/MP3, 3 wyjścia na wzmak, dobry procek dżwięku możliwośc podłączenia masy użądzeń... ma więcej funkcji niż modele 2006/07 tylko marna szansa, że kupisz go nowego, cena uzywki ok 600PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhehe futro dokladnie ten model mam w swoim 2 samochodzie, radio 1 klasa :cool: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...