Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] OOOO A4 Nowka


Nowek

Rekomendowane odpowiedzi

A więc wczoraj przywiozłem o domu swoją audiczke ,nareszcie :) Rok produkcji: 1999 Data rejestracji: 11/1999, silniczek oczywiście 1.9 TDI 110 KM

Wyposażenie:

- KLIMATRONIC W 100% SPRAWNY

- ABS( SYTSEM ANTY POSLIZGOWY)

- KOMPUTER POKŁADOWY

- PODUSZKA POWIETRZNA X 4

- EL. LUSTERKA (PODGRZEWANE)

- EL. SZYBY

-pakiet dod. oswietlenia

- ALUMINIOWE FELGI

- RADIO

- REGULOWANA WYSOKOŚĆ FOTELA

- REGULOWANA WYSOKOŚĆ PASÓW

- REGULOWANA KIEROWNICA

- PODŁOKIETNIKI

- CHROMOWANE OBWÓDKI OKIEN

- KLUCZYK SCYZORYK+2x KLUCZYK SERWISOWY

- WSPOMAGANIE KIEROWNICY

- CENTRALNY ZAMEK

- IMMOBILISER

- DZIELONA TYLNIA KANAPA

- HALOGENY

Moje plany co do niej hmmm...

-ściema szyb

-xenon 6000

-lekka gleba -40mm

-felgi 17 albo 18

-audio JVC KD-R701

-progi zderzaki od s4

- skórzane czarne fotele (najbardziej chciałbym RECARO ale czas pokaze :)) (dzieki nowak za przypominenie:P)

-ZAPOMNIAŁEM DODAĆ ŻE CZIT ;P JUŻ MAM UGADANE WIEC DLUGO TO RACZEJ NIE POTRWA!! :D

myśle że narazie to wsyztsko, jak mi sie coś przypomni to dopisze. Oczywiście nie spodziewajcie sie że wsyztsko bedzie robione od zaraz bo wykosztowałem sie bardzo na to autko wiec teraz trzeba narobic troche pieniążków żeby było za co upiększyć autko :)

Aaaa i szczeólne podziękowania dla Nowaka i Topora którzy bardzo mi pomogli w znalezieniu auta itp :) Jeszcze raz dzieki!! Bez nich nie byłoby tego tematu :D

Tak wyglądało po kupnie:

NTIXA.jpg

BFN_0.jpg

W późniejszym czasie:

20100619.th.jpg

BF_sJ.jpg

uVh_0.jpg

NUvQr.jpg

NUPNA.jpg

BGFS9.jpg

uWrk9.jpg

ImageShack.us

20110420062.jpg

ImageShack.us

20110420064.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- KOMPUTER POKŁADOWY

że niby termometr?

Nie no połowę FISa ma :wink4:

Ładne autko, czekamy na mody :wink4: Zwiększenie mocy też jest w planach? :gwizdanie: No i uzupełnij profil :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i ona ... dodam ze pomagalem w kupnie i byla to druga a4 ktora ogladalismy z Nowkiem i Toporem.

pierwsza to byl kompletny szrot... cala poobijana, zle pomalowana, walona, turbina z olejem gratis... i ogolnie zajechana.

ta ciut drozsza ale za to naprawde igielka jesli chodzi o stan....

robilem jazde probna przed kupnem i naprawde nie bylo sie do czego doczepic ;)

wiec oby dobrze sluzyla i ... oby bylo szybko na wszystkie mody :)

i pamietaj o spotach ;)

mozesz tez wpadac ta druga audika .... :gwizdanie:

[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2009, 15:14_________________________________________________zapomniales dopisac w planach o zmienia foteli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Cię z działu zakup kontrolowany :)

Bardzo ładne auto sobie kupiłeś. Moje gratulacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem jeszcze mody bo przypomniano mi o paru :P Podziekowania dla Nowaka i Topora także dodane xD

Dzisiaj mam pierwszy (mini) spot za sobą :D Oby było więcej, postaram sie być na wszystkich :)

pięknie utrzymana, w takie autko można inwestować... ile cie kosztowała ?

22.300 zł

Dzieki wsyztskim za pochwały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo elegancka Audiczka :decayed::naughty::slina:... jakieś fajne 17" i będzie :kox:, ale brakuje mi dwóch rzeczy do szczęścia: skórzanych foteli, boczków i kanapy + wykończenia w drewnie :shocked::blink::slina:... Wtedy byłby ideał :notworthy: :>. Dzisiaj podobną mijałem tylko z przed II liftu na A4...

BTW. ABS to system przeciw blokowaniu się kół podczas hamowania :). Podczas ostrego hamowania padał hamulca pulsuje to znaczy, że ABS działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się :kox: super kolor, chrom wokół szyb, sedan i ogólnie jest spoko...

Powodzenia w modzeniu i użytkowaniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche poszukasz napewno trafisz :D obys nie trafiał na takie co ja trafiłem za pierwszy razem xD czyt. szrot!

Aaaa i jest też minus, nie mam podłokietnika:P Musze sobie zmotać jakiś :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 09:09_________________________________________________A wiec został mi jeszcze urząd komunikacji :)

Narazie zaopatrzyłem sie w auto alarm, taki nawet konkretny. No i radyjko , bo juz nie mogłem słuchać ciagle tego radia xD

Kupiłem w sumie JVC KD-R701, niezbyt byłem przekonany do JVC ale koleszka właśnie takie miał i mówił ze bardzo zadowolony jest, fajnie gra naprawde :) chciałem alpine albo pioneera no ale wysżło jak wysżło, zadowolony w sumie jestem :) Teraz jeszcze xenony i ściema szyb. Narazie to by było na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowek.... mam za***isty zderzak od esy za dobry Hajs$$ ;) jak chcesz podrzuce CI namiary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wiesz w sumie jak narazie to mógłby byc nawet za naprawde dobry hajs ale ja poważnie nie mam nic;p w urzędzie komunikacji 750zł , OC , rozrząd, ściema szyb, ksenon. I gdzie tu jeszcze zmieścisz zdezarzak? xD[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 07:55_________________________________________________

No wiec jako drugim z moich planów zostały wykonane szyby:) Wiem wiem ciemno słabo widać ale musiałem dodać już dzisiaj heh ;P Jutro zrobie lepsze i wrzucę ;) Na poczatku nowego miesiąca beda xenony tylko nie wiem jak to wpłynie na prace cb radia ;>

eavi0.jpg

sK1i9.jpg

sM00i.jpg

aaaa i jeszcze P.S zostały pozdjemowane z tylniej klapy oznaczenia A4 1,9 TDi, jakby ktoś nie zauważył xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na zdjęcia w dzień (już z ciemnymi szybami).

Wiesz może jaką folią są ściemnione (jak bardzo ciemną)?

_________________________________________________

Do Twojego auta pasowałyby takie felgi :kox:

sQGl9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoła to to nie jest, ta średnia :) (nie pamiętam ile procent mi mówił:() dobrze, że skleroza nie boli! :decayed:

No felgi fajne tylko troche okelpane jak dla mnie :P Ogólnie chciałem od rs4 ale ktoś mi podpierdzielił pomysł hehe a zeby nie było ze zgapiam to musze wymyślić coś innego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no właśnie (tak myślałem) :polew: Dzieki!:D Niestety nie zdecydowąłem sie na takie jak Ty miałeś Paweł bo mówił Mariusz ze strasznie słabo od środka wtedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...