Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na zewnątrz narazie wymienione lampy z przodu i z tyłu. Środek standard a w przyszłości planuję obramówki na zegary i wymiana drążka zmiany biegów.

Silnik:

Założony filter stożkowy, chip i z 174 KM zrobiło się 198 KM (tak ma być ale ile naprawdę to się dowiem na dniach)

W przyszłości:

Zmiana wydechu, felgi 17" i do dołu.

IMG_0002.jpg......IMG_0003.jpg

IMG_0004.jpg......IMG_0010.jpg

IMG_0016.jpg......IMG_0017.jpg

IMG_0018.jpg

Opublikowano

jesli to twoje autko to grakty bo to piekna niunia. a skora to marzenia. jesli chodzi o moc silnika to sorry ale ... :rotfl: masz jakis wykresik przedstawiajacy to? ogolnie wiadome ze do stozka trzeba miec magnetyzer zeby byl efekty :wink::rotfl:

Opublikowano

Też mam B5 2.8 z USA

Pozostaje mi tylko życzyć maksymalnych wrażen z jazdy które napewo będą przy tym wspaniałym silniku. Pozdro

Opublikowano

no furka wyglada slicznie zwlaszcza wnetrze i przednie lampy masz super, silnik brzmi tez pieknie. a co do tych 198KM - zmierzone na hamowni czy to wartosc 'na oko'?

Opublikowano

v6 i skóra, w dodatku sedan , to sie mnie widzi.

Opublikowano

zmiany jak najbardziej na + ogolnie ladna niunia no i srodek wypas :wink:

Opublikowano

Witam! No ładne cacko, środek super (marzonko) pozdrawiam! :quattro:

Opublikowano

zgadzam sie piękna furka :wink:

Opublikowano

spoko machina :lol:

Opublikowano

Piękna "american girl" :wink:

Opublikowano

podzielam zdanie kolegów - wyglad super.... moc :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Opublikowano

bardzo ładna seria a co do mocy, bez obrazy, ale nikt ci nie uwierzy bez wykresu :wink:

Opublikowano
co do mocy, bez obrazy, ale nikt ci nie uwierzy bez wykresu :wink:

Buahahaha, czekamy na wykres :wink: Niuńka kojarzy mi się z miodem i z malinką :rotfl: Świetny furak...

Opublikowano

Fajne autko ale ta moc :rolleyes:

Opublikowano
:quattro: i V6 malinka :cool:
Opublikowano
  • Autor

Wszystko będzie, wykresy i cały proces montażu filtra stożkowego. Co do koni narazie to napisałem tyle ile powinno być (mam nadzieję że, tyle będzie). W tym tygodzniu jadę na hamownię bo samochów wyszedł z warsztatu w sobotę popołudniu i już niezdążyłem.

Tutaj po Greenpoincie krajowy jeżdzi Audikiem B5 A4 1.8 Turbo Quattro bodajże z 1998 roku i wycisną z niego 530 KM. Cała dokumentacja już w krótce.

Opublikowano

silnik, kolor, felga i :quattro: szkoda, że nie avant :biggrin:

Opublikowano

Ładniutka maszynka :wink: Graty! :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.