Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Gdzie szukać odpowietrznika ?


k0za

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjeżdżając na rezerwie na stację po ON wchodzi mi tylko niecałe 50litrów. To gdzie się podziało miejsce na następne ~12litrow? Nie mogę znaleźć nic na ten temat :kwasny: Gdzie szukać jakiś odpowietrzników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze masz te 12 litrow caly czas w baku tylko wskaznik Cie oklamuje ze jest pusto?

VAGiem chyba mozna korygowac wskazania licznika...

w sumie chyba to lepiej olac. bo przeciez nie bedziesz jezdzil do wyczerpania paliwa tylko po to zeby srpawdzic. za duzo zlego mozesz narobic w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie do zbiornika wchodzi z odpowietrzaniem jakieś 65 litrów przynajmniej mi się udało osiągnąć taki wynik na totalnie puściutkim baku a odpowietrznik znajduje się tak jak pisał Musashi jak odkręcisz wlew paliwa to po lewej stronie jest taka malutka rureczka która jak wciśniesz przy pełnym zalaniu ropką to zobaczysz jak paliwko szybko schodzi w dół i słychać jak się odpowietrza. Ale i tak nie dasz rady w ten sposób doładować aż 12 litrów, u Ciebie musi być cos nie tak z rezerwą może zapala się jak masz w baku koło 12 litrów stąd wchodzi Ci tylko 50. Zdaje mi się że Vagiem idzie sprawdzić ile tak naprawdę paliwa zostało jeszcze w baku i można również ustawić wskaźnik paliwa ale tego nie jestem pewien[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 11:05_________________________________________________Klega OLO GDA mnie troszke uprzedził ale jest tak jak on pisze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżając na rezerwie na stację po ON wchodzi mi tylko niecałe 50litrów

no mało, ja wlałem 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic dzięki za info. Teraz jak się zapali żyd to sprawdzę Vagiem ile jeszcze jest litrów. Kurde 10 litrowa dziura w baku to trochę dużo. Pewnie przez to nie mogę dobić do 1000km za jednym baku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz miec mechnicznie cos przestawione z plywakiem i VAG tez sie bedzie mylil.

jak tak bardzo Cie to meczy to trzebaby spuscic paliwo z baku w warsztacie, zalac konkretna ilosc paliwa, skalibrowac wskazania VAGiem i wtedy dolac do pelna i spradzac czy dobrze oblicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest to samo, po 800 kilometrach zaswieca sie rezerwa, pózniej robie jeszcze 100 km i leje do pelna ok 55l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męczy mnie ten temat ze zbiornikiem. Dzisiaj miałem chwilę i podłączyłem się strzykawka pod ten odpowietrznik:

ff3b28905aae67dfm.jpg

Według mnie powinienem tamtędy zassać powietrze ale niestety nie da rady. W strzykawce wytwarza się podciśnienie. Z kolei jak chciałem wtłoczyć powietrze to też nie da rady ;/ Czy to normalne? Może mam to zapchane i dlatego do baku wchodzi mi max ~53 litry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankujesz zawsze na jednej stacji do pełna?

Zobacz na innej może mają "kręcony" dystrybutor bo nie widzę możliwości żeby nie wchodziło CI 10litrów :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tankujesz zawsze na jednej stacji do pełna?

Zobacz na innej może mają "kręcony" dystrybutor bo nie widzę możliwości żeby nie wchodziło CI 10litrów :blink:

Trochę nie w tą stronę ten dystrybutor kręcony...... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z shell'a. Przed zatankowaniem podłączyłem VAG i pokazał że w baku jest 5,0 litrów. Zalałem równo 56,0 litrów ( pod sam korek ) a VAG wskazuje że mam 59 litrów. I teraz pytanie kto oszukuje? :mysli: Przy następnym tankowaniu sprawdzę to jeszcze raz na innej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...