Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TsVQbTS.jpg

Opublikowano

I znowu to samo.. :gwizdanie:

Zaraz sie zacznie :evil:

Opublikowano

zdjęc nie idzie otworzyć w większym oknie ale na tyle co widać to raczej przekombinowana jest :wink4:

Opublikowano

ladna :hi:

Opublikowano

przekombinowana ... :gwizdanie:

Opublikowano

przekombinowana ... :gwizdanie:

Racja .. Dla mnie te progi to pod lekką wieś podchodzą ... ale każdy robi to co lubi ;)

Bez obrazy oczywiście :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 12:50_________________________________________________Sam samochód bardzo ładny ... Tylko te zderzaki , progi i " łezki " :thumbdown:

Reszta naprwdę cacy :good:

Opublikowano

Mnie sie wlasnie podobaja te progi zderzaki i wgl kolor czarnny reling masakra :slina:

wieksze kólka i fura marzenie jak dla mnie :evil:

Opublikowano

Elegancka Audiczka :kox: i według mnie wcale nie przekombinowana. Jedynie co bym ściągnął to brewki. Dołożył jakieś fajne 17" w ciemnym kolorze np. grafit i do tego dymione kierunki, przednie i tylne lampy. Tak to widze :naughty::decayed::slina:.

Opublikowano

Skyliner89 ma racje :wink4::decayed::naughty::kox::cool1::rolleyes::evil: :> :):good::banan2: :oklaski: :th: :thumbup::dance:

Opublikowano

Przekombinowana to delikatne i dyplomatyczne określenie.

Zderzak tylny z siatexem :sick3:

Progi :sick3:

Zderzak przedni :sick3:

Krzywa maska i brewki :sick3:

Tasiemka led z allegro w zderzaku :sick3:

Jak patrzę na to cudo to jestem za odklejeniem klubowej naklejki z klapy bagażnika.

Opublikowano

Przymykając oko na body, to jak dodasz bynajmniej 18 cali + tylne lampy po liftingu to będzie to się jako tako prezentowało. Wygląda na rakietę 2xxKM a byle 1.9TDi łoi Ci dupsko :kox:

Pokaż to navi tv dvd bo ciekawy jestem.

Aaaa i polecam chrom na szyby, YKK ma do sprzedania na metry :gwizdanie:

Opublikowano

Nie będę się spierał o nagłówek, ale wystarczyło zerknąć wstecz i zobaczyć prawdziwą ślicznotkę.

Dla mnie :thumbdown:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Skyliner89 ma racje :wink4::decayed::naughty::kox::cool1::rolleyes::evil: :> :):good::banan2: :oklaski: :th: :thumbup::dance:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 19:20_________________________________________________tak ode mnie to.. żeby jakoś normalnie wyglądało to

-zderzak z eski :naughty:

-dokładki i progi out :sick3:

-brewki out :thumbdown:

-więcej gleby no i conajmniej 18 przy takim nastawianiu i zewnętrznie będzie kox :kox:

przydałby się jeszcze grill z czarną ramką, dymione tylne diody i kierunki :naughty:

no i silnik nie przemawia do mnie wcale :gwizdanie:

Opublikowano

toście pojechali chłopakowi że ja fotek juz nie widze :disgust: ale według komentarzy musiała być :kox: :kox: :buhaha:

Opublikowano

A szkoda, że nie widać bo chętnie bym ją obejrzał... :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 19:33_________________________________________________Oooo! Już są fotki!

Opublikowano

nie ma się co obrażać... po to jest ten wątek i dział by wyrażać opinie na temat swoich aut :wink4:

Opublikowano

Wcale głupia nie jest, ta dokładka przednia mi sie podoba nawet swego czasu za nia sie rozgladałem, ale zamiast tych progów założył bym progi ala S4, z tego co juz wiem wcale wykonanie ich nie jest złe :good:

Felga obowiazkowo wieksza noi czarna z rantem :good:

brewki średnio wygladają :thumbdown:

szybki masz juz sciemnione elegancko

Możesz połasić sie o daszek RS4 :good:

ja to bym go widział tak :kox:

299784maxog5.jpg

Nie ma co biały jest zaje%isty :kox:

Opublikowano

Każdy modzi jak może,i na swój styl :wink4:

Kowi87 twojego zdjęcia nie widać :naughty: ok jest :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.