Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sposoby na zlikwidowanie pisków i skrzypień elementów wnętrza.


Nosfer

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie z tym radzić. Po latach auto już nie jest tak "ciasne" na elementach jak kiedyś.

Jak się pozbyć stada "świerszczy". Interesują mnie Wasze sposoby i metody.

Czymś to popodklejać, przesmarować, coś podłożyć ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie popiskiwało w dwóch miejscach pierwszy to powszechnie znane piski od zapięcia pasów fotela kierowcy tam podkleiłem filc(ma swój klej wystarczy tylko odkleić folie i przykleić) którym podkleja się nóżki mebli koloru czarnego więc w ogóle go nie widać :cool1: a drugie miejsce to roleta najpierw użyłem oleju silikonowego ale nie dało rezultatu dopiero ten sam filc dał radę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie półka (sedan) daje mi taką orkiestrę, że wymiękam..

Przypuszczam, że piszczy krawędź półki w miejscu gdzie styka się ze słupkiem.. Więc filc na takiej maej powierychni będzie ciężko przykleić.. No, ale spóbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem z tylnią półką, na delikatnych wybojach piszczy jak wściekła i nie moge zlokalizować gdzie tkwi problem, ale myślałem raczej o tych zapinkach bo to taki jakby metaliczny pisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak malowałem samochód to rozbierałem wszystko i widocznie coś źle złożyłem bo strasznie trzeszczał tunel środkowy przy chamulcu ręcznym tak mnie to wkur....ło że rozkręciłem przesmarowałem dobrze wazeliną techniczną złożyłem a nadmiar który wyszedł przetarłem ściereczką i odziwo taka cisza że szok i to polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz wybieram się do samochodu. Zaopatrzyłem się w różne filce, silikony w spray-u, smary grafitowe, natłuszczacze etc.

Bo mnie chu** strzeli :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz wybieram się do samochodu. Zaopatrzyłem się w różne filce, silikony w spray-u, smary grafitowe, natłuszczacze etc.

Bo mnie chu** strzeli :angry:

zapadaj wazeline techniczną kosmetyczną ja miałem taką do klem i powiem ci że rewelacja cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie roleta skrzypiała, ale (było na forum) wystarczyło okleić taśmą (power tape) mocowania i po problemie :wink4:

natomiast moje drzwi skrzypią jak cholera i nie mogę zlokalizować dokładnie miejsca które daje czadu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie doprowadza mnie drżenie zagłówka na postoju i przy ruszaniu które doprowadza mnie do szału :wallbash: nie wiem jak to zlikwidować bo to drży coś w środku zagłówka, jak docisne go głową to ustaje to drżenie. Ma ktoś na to jakiś sposób?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie doprowadza mnie drżenie zagłówka na postoju i przy ruszaniu które doprowadza mnie do szału :wallbash: nie wiem jak to zlikwidować bo to drży coś w środku zagłówka, jak docisne go głową to ustaje to drżenie. Ma ktoś na to jakiś sposób?? :mysli:

Wymienić zagłówek, albo rozpruć sprawdzić i zszyć :)

Pewnie jest nadłamany w środku. - przyczyna: pasażer, który nie ma siły wysiąść o włąsnych siłach, tylko musi się dźwigać właśnie za zagłówek.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nic połamanego tam raczej nie będzie, zagłówek można ustawiać w każdej możliwej pozycji i nic nie stawia oporu, poprostu coś tam dzwoni ale co?? :mysli: rozprucie to juz przegięcie tu chodzi o jakiś "podwórkowy" sposób usunięcia tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak, bo u mnie było podobnie..

Jeśli coś Ci lata w środku zagłówka, to jak się tego pozbędziesz bez rozpruwania ?:)

Chyba, że jeśli coś Ci lata, to uda Ci się to zrzucić "na doł" zlokalizować i strzykawką wciskąć jakiś klej, co to latające dziadowstwo przyklei do czegoś innego, żeby nie latało.. :tongue4: Nie mam innego pomysłu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też drży zagłówek przy fotelu kierowcy - ale to chyba nie w środku... Wydaje mi się że to nóżki które wchodzą w oparcie, nie wiem może jakiś luz się zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...