Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx


xxxSzYbAxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przedstawiam - moje czarne A4 oczko w głowie :decayed:

Było tak

STA72700.jpgSTA72703.jpg

W międzyczasie tak

:facepalm::grin:

DSC_0023.jpgZdj_cie0209.jpg

Jest tak

a_di.jpgDSC_0503.jpgDSC_0547.jpgDSC_0470.jpgDSC_0468.jpgDSC_0538.jpgDSC_0547.jpgDSC_0548.jpgDSC_0550.jpgDSC_0553.jpgDSC_0565.jpg

Zmiany które zostały przeprowadzone:

- lampy przednie Depo soczewka plus ksenon 4300k,

- lampy tył po pierwszym lifcie,

- kierownica trójramienna,

- gałka dźwigni zmiany biegów i ręczny obszyty skórą perforowaną,

- dołożony podłokietnik,

- kratki podświetlane z polifta,

- wymiana radia z Gamma na Concert (w końcu jest CD :naughty:),

- dorezane podgrzewanie foteli,

- wymiana tapicerki na materiałową, fotele podgrzewane z bocznymi poduchami, z lifta,

- dołożone podświetlane słoneczniki,

- dołożone oświetlenie wnętrza, (tylnej kanapy),

- zmiana lampki ze sterowaniem szyberdachu na lampkę z Passata,

- wymiana grilla na poliftowy i pomalowanie ramki w czarny mat,

- koła a`la RS6, 18`` obręcze wypiaskowane i pomalowane,

- na kołach są gumy Nexena N 3000 225/40/18,

- dystanse 5mm na przedniej osi,

- hamulce 312mm,

- lampy tył USA look,

- FIS, :decayed:

- skóra w kuble,

- Turbo hybryda,

- FMIC,

- wtryski 230,

- pompa 11mm,

- gwint FK,

- małe CA,

Plany :decayed:

- przód poliftowy,

- dolożenie klimatyzacji,

- środek polift,

- air,

- modyfikacja programu

Krótko zwięźle i na temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do planów, gwintowane zawieszenie, przód lampki po II lifcie plus ksenon, tył poliftowe lapmki, boczne kierunki ciemne, na pewno jakieś car audio, długo na kaseciaku nie pojadę :> ale żadnych płomieni, diód neonów ani kołpaków ze spinerami :D ogólnie jeszcze jakaś ładna felga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba german style :decayed:

[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 11:22_________________________________________________ :hi: :hi:

Tak więc długo nic nie pisałem w tym temacie w sumie może z racji braku jakoś odwagi pochwalenia się czy może braku czasu. :embarrassed:

Bądź co bądź chciałbym Wam przedstawić moje maleństwo w troszkę odświeżonej odsłonie niż zdjęcia zamieszczone poprzednio.

Tak więc po kupnie, ogarnięciu potrzebnych rzeczy eksploatacyjnych przyszła pora na myśli wędrujące w kierunku modów, które miały na celu odświeżyć i uatrakcyjnić wizerunek mojego auta.

Zmiany które zostały przeprowadzone:

- lampy przednie Depo soczewka plus ksenon 4300k,

- lampy tył po pierwszym lifcie,

- kierownica trójramienna,

- gałka dźwigni zmiany biegów i ręczny obszyty skórą perforowaną,

- dołożony podłokietnik,

- kratki podświetlane z polifta,

- wymiana radia z Gamma na Concert (w końcu jest CD :naughty:),

- dorezane podgrzewanie foteli,

- wymiana tapicerki na materiałową, fotele podgrzewane z bocznymi poduchami, z lifta,

- dołożone podświetlane słoneczniki,

- dołożone oświetlenie wnętrza, (tylnej kanapy),

- zmiana lampki ze sterowaniem szyberdachu na lampkę z Passata,

- dołożony termometr i wyświetlacz temperatury zewnętrznej w liczniku oraz dodatkowe zegary temp oleju i voltomierz,

- wymiana grilla na poliftowy i pomalowanie ramki w czarny mat,

- koła a`la RS6, 18`` obręcze wypiaskowane i pomalowane,

- na kołach są gumy Nexena N 3000 225/40/18,

- dystanse 5mm na przedniej osi,

Obecnie to chyba jedyne przeprowadzone zmiany.

Autko w ostatnim czasie dostało virusa, niestety nie mam możliwości podjechania na hamownię, ale autko zacnie się zbiera i nawet jest w stanie nawiązać walkę z 2,5 TDi ;)

Co do kolejnych modyfikacji to planuję:

- gwint,

- dystanse na tylną oś 15mm,

- odwiedzenie lakiernika związane z polakierowaniem całej budy i polerką :)

- może lekka ściema szyb,

- w przyszłości jakaś skóra,

- FMIC, nowe turbo najprawdopodobniej od AWX`a i nowe wtryski.. nowy program,

- zmiana hamulców na mocniejsze,

- FIS,

Chyba to wszystko, choć pewnie i tak znajdzie się coś co zawsze można zmienić/przerobić, etc. :evil:

Na razie załączam zdjęcia z zewnątrz, gdyż środek się pobrudził trochę i jak się posprząta to sie umieści ;)

Aktualne foto:

Czekam na Wasze opinie i te pozytywne i te negatywne, oraz pomysły i propozycje dalszych modyfikacji ;):cool1:

na dzień 12.09.2011 - doszły nowe graty z serii:

- kolektor od AWX`a,

- hamulce 312 mm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za miłe opinie :) ciesze się, że jest ok :)

Dorzucam jeszcze zdjęcia znalezione na kompie :cool1:

Zdj_cie0036.jpg Zdj_cie0038.jpg

A tu zdjęcie świeżo polakierowanych felg :wink4:

Zdj_cie0066.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, całkiem całkiem wygląda ten gnojowóz. :naughty:

Maciek znaczek na grilu aż się prosi o czarny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny znaczek na grillu moim zdaniem lipa... Ja bym dorezał na twoim miejscu halogeny w zderzak i zrobić je na żółto tak jak mam u siebie i wtedy będzie wyglądać :kox: Znaczek audi zostawiłbym w chromie ale to już właściciel o tym decyduję bo jemu ma się podobać :) Obecnie też jest super porównując do zdjęć które wstawiłeś zaraz po kupnie. Powodzenia w dalszym modzeniu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek obowiązkowo zostaw w chromie :wink4: ja bym tu widział jeszcze chrom wokoło szyb :cool1: do tych felg i tego koloru pasowało by mega :kox: pięknie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie sie tak zastanawiam czy nie pomalować na czarno i czy nie będzie aż za czarno ;)[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 10:58_________________________________________________a co do halo to szukam zderzaka poliftowego ze spryskami i halo to wtedy pomyśle o wrzuceniu halo w żółć ;)[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 11:00_________________________________________________no to może mała aktualizacja tematu ;)

moje maleństwo dostało nowe graty :) na pokładzie pod maską znalazł się kolektor od AWX`a oraz łączniki silikonowe z nowymi obejmami :)

Zdj_cie0206.jpg

wpadły też nowe tarcze przód tył, nowe klocki, przewody hamulcowe, z racji zapieczenia się tylnych zacisków zostały zreanimowane ;) przy okazji do przodu wleciały 312 mm ;)

Zdj_cie0201.jpg

z nowych modów to na razie na tyle.. ale szykują sie już kolejne bardziej spektakularne że tak powiem.

Teraz parę obiecanych już wcześniej fotek wnętrza:

Zdj_cie0202.jpg Zdj_cie0203.jpg Zdj_cie0205.jpg Zdj_cie0204.jpg

przy okazji robienia już fotek pstryknąłem jeszcze parę z zewnątrz, trochę brudne autko ale ujdzie w tłoku ;) sorki za jakość ale pstrykane kalkulatorem ;)

Zdj_cie0207.jpg Zdj_cie0208.jpg Zdj_cie0209.jpg Zdj_cie0210.jpg

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 13:01_________________________________________________

GRUDZIEŃ 2011

Z racji tego, że moje padło po swapie hamulców nie ma kółek zimowych, a temperatura spadła to autko udało się na odpoczynek do garażu, a ja żeby nie mieć jakiś wyrzutów sumienia że nic przy nim nie robię zacząłem broić :embarrassed:

Efekty przedstawiam poniżej

;)

Wpadł scyzor ;)

DSC_0052.jpg DSC_0054.jpg

Oprócz tego nie wiedziałem co dalej.. Poprzeglądałem forum, trafiłem na link kolegi Armistead i jego zmianę podsufitki ;) popatrzyłem na swoją stwierdziłem - o cholera odkleja się - i wzorując się na koledze zrobiłem sobie sufit w jasnej alkantarze ;) plastiki też oklejone ale niestety na razie nie mam fotek. Oto efekty:

DSC_0055.jpgDSC_0074.jpg DSC_0077.jpg

Potem nadszedł czas na licznik.. swój kiedyś ubabrałem zakladając chromowane ringi na zegary, próbowałem wyczyścić, pękła szybka.. znalazlem na szrocie licznik z anglika z dodatkowymi zegarami i wyświetlaczem temperatury zewnętrznej.. pomyślałem wezmę - coś wykombinuję.. złożyłem z dwóch liczników jeden, ale dodatkowe zegary volt i temp oliwy nie świeciły się... pogrzebałem udało mi sie ożywić podświetlenie a korzystając z rozebranego licznika podłączyłem od razu termometr ;)

DSC_0082.jpg

Myślałem że to koniec no ale wymyślilem jeszcze podświetlenie przestrzeni pod nogami kierowcy i pasażera. Posiłkując sie tematem w dziale warsztat wykombinowałem podświetlenie ;) zdjęcie z ostatecznym wynikiem wrzucę po złożeniu auta ;)

DSC_0076.jpg

Na koniec przeglądając forum trafiłem na link kolegi Mapet z promocją na zawieszenia gwintowane FK AK Street. Po zastanowieniu się zaopatrzyłem się w owy zestaw, przy okazji kupując jeszcze komplet wahaczy żeby wyremontować od razu całe zawieszenie. Niby nie firmowe ale mam nadzieję że potrzymają. Kupione z polecenia znajomych, oni nie narzekają... zobaczymy jak będzie u mnie...

DSC_0083.jpg

Jak narazie to tyle, zobaczymy co przyniosą kolejne miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...