Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx


xxxSzYbAxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna furka, zmiany :kox:

Niech się kula jak najdłużej!! :gwizdanie:

Co do firmy "Kraft" to zrobiłem już na tym zawieszeniu jakieś 20tys km i puki co nic się nie dzieje, wiec jak na zawiechę, gdzie za komplet płaci się 650zł to rewelacja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cieszę się że nie wpadłem w kolejne g*wno z wahaczami ;) miejmy nadzieję, że u mnie tez będa dobrze służyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny samochodzik! Mody na duży + :good: Powodzenia w dalszym rezaniu! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura oraz przeprowadzone mody jak najbardziej na tak :good: powodzenia w kolejnych modach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, całkiem całkiem wygląda ten gnojowóz. :naughty:

Maciek znaczek na grilu aż się prosi o czarny :kox:

:notworthy: Znaczek jak najbardziej , i o glebę nią bo aż się prosi :chytry: Ja bym jeszcze wymalował lusterka pod kolor nadwozia :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo pisać... mody :kox: fura :kox:

Jeszcze climatronik i audio i ...zawsze jest jakieś i... :>

Powodzenia w rezaniu :good:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzieki :kox: gleba już leży w domu więc kwestia czasu kiedy włożę ;) lusterka się wrzuci w kolor :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 13:07_________________________________________________tak namawialiście i namawialiście że nie wytrzymalem... zszedłem do garażu, opalarka w dłoń wszystkie oznaczenia z tylnej klapy won i znaczki OOOO w czerń ;)

oceńce sami ;)

DSC_0086.jpg DSC_0088.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wczesniejszy kolor znaczka byl lepszy,ogolnie nie podchodza mi znaczki oooo w czerni,ale najwazniejsze zeby Tobie sie podobalo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez czarne znaczki sie nie widza ale.... w czarnym moze byc mega.... jesli koncepcja BANDIT bedzie dalej rozwijana....

fajna zmiana.... mody wizualne z glowa widac odrazu ;)

Nastepne lampy ? chociaz ciezka decyzja bo jeszcze by zginely w nadwoziu... ale ciemna szyba i czarne kolo z tym to moglo by byc kozacko wrecz gangstersko;) albo wroc ze znaczkiem do ori i fela na lustro i chrom wokol szyb :hi: Gratki fury oby sie dalej rozwijala o ile $ beda zbedne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie chce chromu wokół szyb ani chromu na lustrach, lampy zostaną jak są, ale szyby pójdą w ciemno, no i fela myślę że będzie pryśnięta na grafit nie typowo czarna bo za czarno będzie... w końcu to tylko lakier w razie czego nitro i jazda :D znaczek prysnąłem bo był nadszarpnięty zębem czasu i chrom mu odpadał bo poobijany od kamieni etc.. zobacze jak skończę z tym padłem, w końcu wsadzę gwint, polakieruje fele, zrobię szyby czy znaczki zostaną czarne czy wrócę do chromu ;) dużo roboty z tym nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :decayed: moim zdaniem fajnie w przypadku ciemnych kolorow auta, wyglada znaczek OOOO w białym kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie black bandyta i tyle :) rozwijam wizję gangsterską :naughty:

potem kupię sobie jeszcze garniturek w paski i kapelusik, jakieś cygaro i kałasza na czarnym rynku i będę udawal al capone :D :D [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 11:46_________________________________________________no i przyszedł dziś najbardziej oczekiwany grat :) Zregenerowany Garrett :) środek od ARL`a w obudowie AFN`a ;)

DSC_0096.jpg DSC_0097.jpg

odpowiednio doważony z gwarancją :naughty:DSC_0098.jpg

teraz zbieram na resztę gratów :) bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że i tak malo kto tu zagląda ale z racji święta i wylegiwania sie na kanapie wrzucę ze 2 nowe fotki gratów, a co tam ;)

tak więc pierwsze zdjęcie przedstawia nowe odboje i osłony do mojego gwintu :D teraz już mogę wsadzić gwincik do auta :naughty: :naughty:

DSC_0107.jpg

drugie zdjęcie... to ten no kawał rury :naughty: :naughty: ale ładny :D

DSC_0106.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam swoje trzy grosze......... "ZA INGOLSTADT!!!!" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo fajna furka :thumbup1: a mocno trzesa Ci sie przednie lampy na tych depo ? czekam na kolejne foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego napisz może być na pw. ile zakupiłeś tej Alcantary na sufit i podać jakiś link z aukcji.Fura Kozak:naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo Pany ale odgrzaliscie kotleta, aż czuje sie zobowiazany do porobienia zdjęć i aktualizacji wątku :decayed:

co do alcantary, najpierw kupilem ta jasna co widac na zdjeciach, teraz mam troche lepsza i czarna ale nie mam czasu na przerobke teraz :wink::wink:

metrów z 5 mi wystarczyło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...