Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

napisz jak jeździ te 330d po progsie , styka mocy, może jakieś porównanie ?? jakie spalanie masz : trasa , miasto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja to powiedzialem??

MOIM ZDANIEM bmw najladniej prezentuja sie w m-pakiecie,bo bez niego jakos czegos mi w nich brakuje,to tak jak s4/s-line w audi.

ta ma jakis dziwny jak dla mnie przedni zderzak (albo tak wyszedl na zdjeciu) i felga nic specjalnego,a moze raczej zbyt stonowana jak wg mnie,ale to wlascicielowi ma sie podobac, jedni lubia delikatne mody,a inni bardziej agresywne i rzucajace sie w oczy :)

dlatego nie jezdzimy wszyscy takimi samymi samochodami.

btw, na razie nie mam skonczonego auta,wiec nie mam co pokazywac,ale chetnie sie zarejestruje,jak zrobie porzadne sesje i doprowadze wszystko do konca :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 15:16_________________________________________________

napisz jak jeździ te 330d po progsie , styka mocy, może jakieś porównanie ?? jakie spalanie masz : trasa , miasto .

roznica spora w osiagach jest,ale tez musze pojechac na korekte,bo mi sprzeglo kleka powoli i mam zamiast ok 530-40 nM tylko 490.

spalanie raczej sie nie zmienilo,choc wiadomo ze teraz zima byla i to dosc ostra,wiec palilo troche wiecej.

w trasie ok. 6 litrow,nawet mniej przy spokojnym tempie,a miescie ok 9, na komputerze przy mieszanej jezdzie (mieszkam 10 km od miasta) pokazuje mi 7.3 l.

edit:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_moja_czarna_pani_quattro_update_nowe_zdjecia_str_1-t28791.0.html

moze poprzednie auto, tez wiocha?

no bo jesli tak,to widocznie nie mamy o czym rozmawiac, calkiem inne gusta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przedni zderzak to tzw. "Alpina front" . Kosztuje majątek i tylko ja taki miałem w PL. Jakoś się wszystkim podobało. Felgi to wzór 162 z E90, jedne z ładniejszych w rozmiarze 18 cali. Stonowane, ale jakie do touringa chcesz założyć.

Pewnie nie wiesz, bo skad, patrząc na twoją wiedzę o BMW że w M57N (oznaczenie silnika 3.0d) , 510+ nm niszczy sprzegło i cały napęd (podporę wału i sprzęgło kardana plus tuleje dyfra na dokładkę), więc program musi być z głową zrobiony. Poza tym zimą, z powodu chłodniejszego powietrza w IC, sprzegła mają tendecje do ślizgania się przez za dużo NMów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, a Pan Maksss ktorego mi przytaczales ma w swoim bmw zrobione 540 nM,a pokazywales mi go za wzor do nasladowania, wiec juz sam nie wiem o co Ci chodzi.

wyglada jakbys po prostu na sile sie przyje*al do mnie,za to ze pierwszy nie pochwalilem Twoich nowych felg w s4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tez coraz mniej podoba.

Zaraz po kupnie z delikatnymi zmianami pozniejszymi byl cud miod.

Ale to tylko moje zdanie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przede wszystkim o gustach się nie dyskutuje. Każdy ma swój.

Patrząc jednak na samochody Tas'a nie można powiedzieć, żeby zalatywały one WT, jak to zostało mu niestety zarzucone.

Myślę, że same lampy na lepszej fotce mogą wyglądać lepiej - tutaj jest chyba zbyt ciemno i nie widać ich w pełnej okazałości.

Faktem jest, że ja prawdopodobnie też ściemniłbym tylko górę lamp, a dół zostawił czerwony. Jeszcze inne kombinacje mi chodzą po głowie, ale to już mało ważne.

Wyluzujcie trochę Panowie.

__________________________________________________________

Lagadula, to że Twój zderzak kosztował majątek i tylko Ty go miałeś, to nie znaczy, że jest KOX i jedyny najlepszy. Szczerze mówiąc to szału nie robi, bynajmniej na tej fotce.

Co do przymierzanych felg w Twojej S4, to mam nadzieję że ich jednak nie założysz - fakt, fajne są, ale już strasznie oklepane.

Przydałby się jakiś nowy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty uparty jesteś, dzizes... Przy.... sie do twoich lamp, bo jak dla mnie, miłosnika BMW, to profanacja. Poza tym wymyśl coś nowego, bo robisz to samo co w A4. Nie ori koncówki, spray-lampy, nawet felgi te same. Wpadnij na E4fest.pl w czerwcu i zobacz jak wyglądaja auta.

A czy ja powiedziałem że masz brać przykład z maksssa programu ? A poza tym masz taki sam wykres jak jego ? Kiedy masz maks NM ?

poza tym już peace, nie chce mi sie dyskutowac....

A propos felg do S4 - nuda panowie nuda nami powodowała. Mam inny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi akurat takie same,bo trafily sie w dobrej cenie i niedaleko,czysty przypadek.

nie wiem co w tym zlego ze ide w ta strone, skoro mi sie podoba, nie masz juz czego sie czepiac?

to ze nie ori koncowki to cos zlego?? hmm pol forum ma nie ori rzeczy tego typu,bo jakbym mial miec ori to bylyby dalej zagiete w dol,akurat mi szkoda kasy na full wydech eisenmanna do diesla.

ale wlasnie na tym polega problem,ze wg Ciebie jak jakies mody to tylko ORI i za grube pieniadze,chocby tego warte nie byly,ale wazne ze ORI.

wali mi troche snobizmem.

ja wyznaje inna zasade, autko ma sie po pierwsze wyrozniac. i mnie sie podobac :)

a co do NM, wykres masz na pierwszej stronie jak widac, i jestes pierwsza osoba ktora mowi ze +510 Nm dobija naped,ludzie robia po 550 nm i jezdza bez problemu ( koles ktory poprawia po v-techu i mi robil program mowil to samo,a uwierz- ma wieksze doswiadczenie na pewno w robieniu programow od Ciebie :) ),a Pan maksss powiedzial,ze chetnie by poznal tego "znawce" ktory takie farmazony plecie o tych Nm :)

wiec spasuj,bo jak widac powoli,i Tobie wiedzy troche brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede tutaj mowil co sie dowiedzialem o Tobie z innych for.. :)

takze na tym skonczymy polemike, dziekuje i "dobranoc" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede tutaj mowil co sie dowiedzialem o Tobie z innych for.. :)

takze na tym skonczymy polemike, dziekuje i "dobranoc" :>

tato..ale osiemnastka ..koniec imprezy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede tutaj mowil co sie dowiedzialem o Tobie z innych for.. :)

takze na tym skonczymy polemike, dziekuje i "dobranoc" :>

Nawijaj chłopcze. Pewnie cos czego nawet ja nie wiem :decayed: Albo , wiesz co, napisz mi na PW. Bo bardzo się przejmuję ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chocby Twoje farmazony o 500 Nm w serii w Twoim 330d :)

ale mniejsza, nie mam juz ochoty na dalsze dyskusje, dla Ciebie wszystko co nie ORI badz kupione za ciezkie pieniadze to profanacja marki,tyle w temacie.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas2die4 ile ludzi tyle gustow ,ale Twoje e46 - ktore ogladalem na otomoto zanim je kupiles i mi sie cholernie podobalo, zaczyna mi sie coraz mniej podobac :confused4: , fajne nerki sa , fajna felga byla (ja uwazam ze BMW robi swietne felgi i pasujace do charakteru tego samochodu, ale rozumiem Twoj wybor). Teraz z tymi przydymionymi lampami ... troszke robi sie c**joza IMO.

p.s.Co do Twojego poprzedniego A4 to przod fajny ale te lampy tez mi nie leza wcale :confused4:

Wsumie to Tobie ma sie to auto podobac , ja lubie delikatne zmiany, WT to jeszce nie jest i mam nadzieje ze nie poniesie Cie fantazja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chocby Twoje farmazony o 500 Nm w serii w Twoim 330d :)

ale mniejsza, nie mam juz ochoty na dalsze dyskusje, dla Ciebie wszystko co nie ORI badz kupione za ciezkie pieniadze to profanacja marki,tyle w temacie.

:hi:

Tak pokazała hamownia. 2 razy, dwie różne, jedna ok 490 NM, druga 500+

stoper w rękę i mierz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic wiecej oprocz rejestracji i ciemnych srodkow przednich lamp nie bedzie robione, jesli chodzi o wyglad.

musze sie zajac klekajacym sprzeglem i niedlugo przeglad olejowo-filtrowy ;)

porobie porzadne fotki jak bedzie na aucie wszystko ok,to moze zobaczycie ze nie jest "tak zle" :wink4:

lagadula, nie wierze w prezent od fabryki w postaci ponad 90 Nm,albo miales cos grzebane i nawet o tym nie wiedziales albo zaczne wierzyc w cuda, ja mialem w serii 412 Nm i 210 KM.

uwierze,jak zobacze wykres z tej hamowni. bo 500 Nm to maja ludzie po programie na okolo 250 PS,ja mam po progsie 490 :rolleyes:

tym bardziej jesli mowisz jak to napedy siadaja powyzej 510 Nm, wiec jakim cudem z fabryki wyszlo by Ci 500?? zaprzecza to temu co mowiles wczesniej,ale widocznie "siem nie znam",jak na wiesniaka przystalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...