Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

I ostateczny w przypadku RS4 dyzla :decayed:

cos by sie jeszcze znalazlo :tongue4:

wez przyczepkę i wrzuć graty do tego potrzebne i jedź na zlot do bukowiny :decayed: Tam będzie tylu fachowców :naughty: Tylko z precyzją może być mizernie :gwizdanie:

po bukowinie wyjechalbym z rwd :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedzie CTV to może ci zrobić napęd na piąte koło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedzie CTV to może ci zrobić napęd na piąte koło :kox:

Cinkłetto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako,ze bawarka jednak zostaje, postanowilem cos z nia na "wiosne" zrobic.

i tak, sa wieksze koncowki wydechu (75 mm), ale chyba je wypie*dole, bo jakies chu*owe dostalem, jedna lekko wezsza od drugiej :wallbash:. Sa ciemne szyby (30 i 50), sa ciemne felgi z rantem w polerce (takie jak mialem w audi, tylko tylne szersze :notworthy:), bedzie rejestracja indywidualna (juz zamowiona, tzn zaplacona) i beda ciemne lampy tylne oraz boczne kierunki oraz zarowki w przednich kierunkach silver vision,zeby tej pomaranczowej jajecznicy nie bylo.

fotki jak wszystko bedzie juz zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiu ile za blache płaciłeś bo myślałem o tym? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiu ile za blache płaciłeś bo myślałem o tym? :naughty:

łan tałzend?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tasiu ile za blache płaciłeś bo myślałem o tym? :naughty:

łan tałzend?!

już wszystko wiem :naughty:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota na szybko :naughty:

09032010033n.jpg

Do pełni szczescia brakuje mi jeszcze:

Rejestracji (tablice sa, czekaja jeszcze na nalepke na szybe i odbieram)

Dystansow na tyl, bo jednak jakos schowana ta fela (okolo 10 mm na strone)

Lepszej sciemy przednich szyb (wyszlo za jasno, prawdopodobnie pojdzie tak jak tylne)

Porzadnego mycia :kox:

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem,ale mam juz takiego pana, co nawet nie sprawdz czy sciagnalem czy nie i mi wystawia zaswiadczenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn gosc ma po prostu lekka wyjebke (starszy dziadzia ma stacje kontroli),obok jest zaklad ktory zajmuje sie szybami samochodowymi. ide do niego, mowie ze potrzebuje zaswiadczenie i ze obok "juz mi sciagaja", place normalnie bodajde 30 zl za to,a on wystawia zanim jeszcze zabrali sie za sciaganie folii,bo nawet nie sprawdza czy zaczeli w ogole :wink4:

tak mialem ostatnio.

jak audica bylem u niego na przegladzie to nawet nie zwrocil uwagi na przyciemnione lampy czy szyby,dla niego wazne zeby swiatla swiecily i hamulce dzialaly :decayed:

U nas tak nie trzepia jeszcze,gorzej z Zielonej. Mnie w ciagu 2 lat zgarneli raz,jak mialem na bmw lustrzanke i raz sie przyczepili w audi,ale mnie puscili i kazali samemu zerwac,co oczywicie poslusznie zrobilem... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo , a uczestniczylem w kilku forach BMW z racji posiadania 33dAt, kto zrobiłby taką wiochę z tylnimi lampami. Pomaluj je sprayem, a wstawię twoje zdjęcie do każdego działu "jak nie robić z e46".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales dodac "moim zdaniem" :)

lampy sa przydymione, tak samo zrobilem z lampami w audi i jakos NIKT nie nazwal tego wiocha.

gdzies w dziale b6 jest jeszcze temat mojej bylej a4.

auto ma miec czarne dodatki, stad felgi z czarnym srodkiem, czarne ramki, ciemne szyby, ciemne lampy i kierunki,a moze kiedys tez czarne srodki przednich lamp.

jednym moze sie podobac, innym nie,tak jak mi Twoj pomysl z wkladaniem "kolpako-felg" do s4,ktore wygladaja jak gofno w zlotym dresie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne środki to twoja powinna mieć fabrycznie, to 330d jest. Wstaw zdjęcia na bmw-sport.pl i poznaj opinie posiadaczych najladniejszych e46 w PL. Robisz wiochę w pieknego auta, tak trudno to zrozumieć ?

A felgi które przymierzyła to kuta felga audi z modelu A8 i A6, ale pewnie o tym nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktora pasuje do s4 jak kupa i to nie tylko moje zdanie, juz Ci to na forum powiedzieli.

czarne srodki, troche malo doinformowany jestes,bo sa dwie wersje- z czarnymi jak i ze srebrnymi i tu nie ma znaczenia czy to 330d czy 318i,bo to xenon skretny,kwestia wyboru pierwszego wlasciciela,ktoremu widocznie bardziej pasowaly jasne.

czarne wystepowaly prawie zawsze w zwyklych lampach.

dla mnie robienie wioski z bmw to wkladanie lusterek z allegro, zakladanie spinnerow z tesco na kolpaki, montowanie ledow pod autem czy malowanie go w sikoberz lub kameleona, ewentualnie robienie m3 z auta z silnikiem 2.0,ktore wyglada a nie jedzie,ale przeciez liczy sie lans na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko sciemnil gore lamp :) stopy zostawilbym w spokoju :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko sciemnil gore lamp :) stopy zostawilbym w spokoju :decayed:

tez o tym myslalem wlasnie,ale jak przegladalem zdjecia takich lamp,to jakos mi sie to nie widzialo,kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę że nie zrozumiesz. Zrobimy więc tak. Masz śliczne coupe. Naprawdę boskie. Po sprawdzeniu na allegro rozumiem dlaczego zrobiłeś spray-lampy jak w polonezie. Bo dymione tyły z diodą kosztują 750 PLN : LINK Skoro nie znosisz krytyki , to sorry-zawory. AA i zwracam honor, w cd moze być srebrna lampa. To co napisałem dotyczy tylko sedan / touring (srebrna lampa wyróżnia 3.0 benz).

Edit: w 1 poscie wyglada super.

Edit2: Poogladaj sobie jak się modzi srebrną 330cd tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krytyka jak najbardziej ok,ale z dodaniem "moim zdaniem", gdzie do tej pory w Twoich postach tego nie zauwazylem.

widocznie TY zakladasz,ze wszystko co Tobie sie nie podoba to juz wies.

diody mam oryginalne bmw i jakos widza mi sie moje 100x bardziej niz ta "niemiecka renomowana firma no name" ktora podales w linku.

i jak widac schodza jak cieple buleczki :)

takie cos byloby wg mnie juz wioska :)

nawet do niedawna na glownej stronie e46fest.pl byla biala e46 z ciemna lampa z tylu,no wiec jesli to jest wies,to widocznie cale e46fest to zlot wiesniakow i tak sie reklamuja :)[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 15:01_________________________________________________

Edit2: Poogladaj sobie jak się modzi srebrną 330cd tutaj.

edit:

akurat Pana maksss znam z bmw3er.pl :)

i sam teraz zaklada czarna felge z tego co wiem.

a to co do tej pory zrobil, doprowadzil ja do stanu w ktorym dobrze wyglada,bo zalozyl m-pakiet.

no i zrobil program.

za to chetnie skradlbym mu te carbonowe splittery i dyfuzor :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...