Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No widzę ze zabudowa car -audio rozwija się :)

pisałeś wcześniej ze myślisz nad 19" jak byś chciał się pozbyć swoich 18" :) odezwij się może się dogadamy :) podjechał bym po nie do Częstochowy

Opublikowano
Jajka wszadziłem w boczek bo po prostu lezały mi szafce:wink:

---------- Post dopisany 06-11-2012 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 08:41 ----------

http://imageshack.us/a/img547/2016/zdjcie0270.jpg

Slajn pełna geba:decayed:

:facepalm:

ten znaczek jedno miejsce nizej i bedzie jak powinno byc

:wink:

Opublikowano
Jajka wszadziłem w boczek bo po prostu lezały mi szafce:wink:

---------- Post dopisany 06-11-2012 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 08:41 ----------

http://imageshack.us/a/img547/2016/zdjcie0270.jpg

Slajn pełna geba:decayed:

:facepalm:

ten znaczek jedno miejsce nizej i bedzie jak powinno byc

:wink:

Miałem to samo pisać :whistling:

Opublikowano

W jego rejonach tak sie zaklada :facepalm: :facepalm::grin::grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ładnie się prezenci :D

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

1795624_828632420495499_1782443130_n.jpg

:facepalm: czerwony hebel

Opublikowano

dobrze wyglada :wink:

wyrezales ten przekaznik wkoncu :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Koza? Mały hebel? Reklama z Kauflandu? :decayed:

nie koza bo auto jest na lewarku...

przekaznika nie zrobiłem jeszcze, na razie silnik to lekkim remoncie, po weekendzie hamowanko

Opublikowano
Koza? Mały hebel? Reklama z Kauflandu? :decayed:

nie koza bo auto jest na lewarku...

przekaznika nie zrobiłem jeszcze, na razie silnik to lekkim remoncie, po weekendzie hamowanko

To o co chodzi z tą fotą? silnika nie widać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pomalowałem zaciski na czerwony:decayed:

lans na wsi

Opublikowano

@MAGIC Co to za felung?

W pierwszym poście wymieniałeś o audio. Czy masz dystanse mdf jakieś? Bo nie wiem czy przy zmianie głośników jest to konieczne a co za tym idzie czy trzeba jakoś rezać tapicerkę.

Opublikowano
  • Autor

nieseryjne głosniki wymagaja dystansów MDF, kupiłem je na allegro za jakies 38 zł.

DYSTANSE MDF AUDI A4 ( B6 B7 ) , A3 ( 8P ) DYSTANS (3947806583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

najcieżej to było mi przepchnąć kable go głosników, a boczki pasuja. Nic nie trzeba docinac

felga ro RS6 C5. Juz 5 sezon na niej zaczynam :naughty:

Opublikowano

Nie znudziła Ci się ta fela?? Ja przez 5 lat przerobiłem 17` dwa komplety RS`ów 19` i 18` MAM. :decayed: Teraz będą kolejne:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Nie znudziła Ci się ta fela?? Ja przez 5 lat przerobiłem 17` dwa komplety RS`ów 19` i 18` MAM. :decayed: Teraz będą kolejne:naughty:

moze i znudziła, ale za to jest pancerna:decayed:

Opublikowano

Madzia, ale nie ten odcień różu na zaciskach położyłeś :grin:

Opublikowano
  • Autor
Madzia, ale nie ten odcień różu na zaciskach położyłeś :grin:

jak juz chciałes być taki dowcipny to

w różu i tak jestem bardziej męski od Ciebie.....

Opublikowano

A'propos męskości ... ja nie wożę ze sobą gumowego dildo do robienia sobie dobrze .. :grin::grin::grin: nie kompromituj się już więcej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

banan.jpg

images?q=tbn:ANd9GcTGolPsIeN5hqn8cq96GkhhUYsxQyUDTIEb6Sten9MNZ9T4j8Ysag

aaa no woze sobie:decayed: zapomniałem dopisac o kolejnym modzie w aucie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nowe heble daja rade i fajnie wygladaja razem z odnowiana felga :wink:

autko bez tylniej nakleji tez o niebo lepiej sie prezenci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.