Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi: chciałem zaprezentowac mój nabyteczek z ktorego jesem bardzo zadowlony mam ja od czerwca ale dopiero teraz jakos znalazlem czas by w koncu ją opisać i wrzucić zdjęcia :)

Na wstępie trochę o wyposażeniu:

Audi A4 1,9tdi

1998r

ABS

2x el.szyby

el. lusterka

klimatronik

zderzak tył parcktornik

cen. Zamek + domykanie szyb z pilota

wspomaganie

podgrzewane Fotele

4xAir Bag

Felgi 17"

Car Audio jakies ;p - Rad. Clarion Głośniczki w ori miejscach z Pionnera ;p

Gleba

Wskazniki Turbo Boost

Czarny srodek podsufitka słupki i wszystkie plastiki czarne

Plany:

Światła tył na ori po Lifcie - JEST

Światła przód na ori po Lifcie - JEST

Konsola środek po lifcie

Zmiana Felg na ori 17 JEST

Ori Grill -JEST

Virus - JEST

Kierownica S-Line

Grill na czarny mat po lifcie - JEST

Roleta bagażnika - JEST

Usunięcie odblasków z tylniego zderzaka - JEST

Gwint - JEST

Poza Planami

Turbo Awx- nie bylo w planach ale z powodu zuzycia starej turbiny ktora padla zostala wymieniana z AFN na AWX

W dniu zakupu

c87717511.th.jpg

c87717512.th.jpg

Tak Było

TspRmUA.jpgTspRJlS.jpgTspRQQi.jpgTspSchA.jpg

TspSmg9.jpgTspSrfr.jpgTspTbE9.jpgTspTgDr.jpg

TspTqC0.jpg

12xSW0.jpgFHqqr.jpg12yeni.jpg12yjmA.jpg

Obecnie

dsc03488d.th.jpgdsc03479f.th.jpgdsc03500r.th.jpgdsc03516g.th.jpg

dsc03504xl.th.jpgdsc03481b.th.jpgdsc03486m.th.jpgdsc03510t.th.jpg

Styczen 2011

dsc03704rn.th.jpg

dsc03705r.th.jpg

Czerwiec 2011

dsc03767z.th.jpgdsc03769s.th.jpgdsc03770j.th.jpg dsc03771a.th.jpgdsc03774yc.th.jpgdsc03775a.th.jpgdsc03778n.th.jpg

.... :gwizdanie:

Mini Mini Spot z Talibem :)

100_2865.jpg100_2873.jpg100_2882.jpg100_2884.jpg100_2887.jpg

100_2895.jpg100_2899.jpg100_2901.jpg100_2902.jpg100_2922.jpg100_2924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez te lampy nie podchodza dlatego chce je wymienic wogole mi sie nie podobaja a tak przywiozlem autko z niemiec ;/ a te lampy z tylu sa takie czarne z tym ze jedna ciemniejsza jedna jasniejsza ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P szukam chetnego na te aluski :P hi hi :D moze bedzie ktos zainteresowany :P a girl tak jak wspomnialem wymienie moze i nawet w tym miesiacu :P i koleczka na klapie tez sie pojawią :D z tym ze doszedl mi wydatek maly cieknie mi plyn chlodniczi i nie grzeje mi w aucie a chlodnica cala bo sprawdzalem i ze zbiorniczka tez nie cieknie wiec podejrzewam ze to bedzie nagrzewnica lub jej jakis wezyk bo cieplka nie ma a zbliza sie zima :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrob ogrzewanko najpredzej, bo oj zima sroga bedzie:)

a poza tym to moze wlasnie przyciemnilbys troche tylne lampki, zalozyl czarne stalowki z zimowkami lub czarne aluski i masz fure blackline rzeźnik :kox:

a jak nie to odezwij sie do mnie jak juz bedziesz sprzedawal przednie i lampki, bo podobaja mi sie takie przyciemnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko ciekawy lakier i ładnie prezentuje się z przyciemnionymi szybami, zmień lampy przód na polifta srebrne a tył może zostać jeszcze jakieś alu 17 oryginalne i będzie kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba, taka black edition :>

i nie zapomnij zmienić lamp na polifta, bo na tym forum wszystkie takie muszą mieć :wallbash: innych nie tolerują

powodzenia w planach

szerokości :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby furka śmigała Ci bez zarzutu.

Zapraszam we wtorek na spota,

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_katowice_i_okolice_info_1_post-t85081.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez bym chcial ale jutro autko daje na serwis bo mam problem taki jak pisalem wyzej ze jak zalaczone ogrzewanko to ubywa mi plynu z chlodnicy :/ wiec jak odbiore je we wtorek to sie wieczorkiem pojawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie sprzedam felgi ktore sa na zdjeciach zalozone na autku, sa w stanie bardzo dobrym ocena 9/10 oraz tylne lampki :) zainteresowanych prosze o kontakt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tyle co dojrzałem sa tam zielone sprezynki smiga mi sie dobrze a drogi w moim miescie sa nie ciekawe ale dokladniej ci nie opisze bo takim z niemiec przyjechalem bede zmienial na zimowe wkrotce to sie tam przyjze i dam znac w tygodniu teraz[br][br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:16__________________________________________________________________________________________________ SPRZEDAM ALU FELGI 17' TE CO SA NA ZDJECIU AUTA ! - TANIO[br][br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 21:18_________________________________________________jak cos pisac na priv lub gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...